Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2024, 21:03

autor: Maciej Gaffke

Zobacz nowy gameplay i sprawdź demo świetnie wyglądającego immersive sima. Datę premiery Fallen Aces poznamy za 3 dni

W ramach pokazu Guerrilla Collective 2024 zobaczyliśmy nowy gameplay trailer Fallen Aces. Już niedługo poznamy oficjalną datę premiery tego świetnie wyglądającego FPS-a.

Źródło fot. Trey Powell & Jason Bond
i

Produkcja Fallen Aces to jedna z gwiazd dzisiejszej imprezy Guerrilla Collective 2024. W trakcie transmisji mieliśmy okazję zobaczyć świeży, interesujący gameplay trailer, który trwa nieco ponad dwie minuty. Możecie obejrzeć go poniżej i sami ocenić, jak zapowiada się ten immersive sim od Treya Powella i Jasona Bonda.

Tytuł nie ma wyznaczonej daty premiery, ale poznamy ją niedługo. Twórcy mają ujawnić ją podczas 10. edycji PC Gaming Show, która zaplanowana została na 9 czerwca na godzine 22:00 polskiego czasu. Wydarzenie będzie można śledzić za pośrednictwem serwisów Twitch oraz YouTube.

W oczekiwaniu na ujawnienie daty premiery, możemy sprawdzić na Steamie wersję demonstracyjną Fallen Aces. Niestety posiadacze konsol muszą obejść się smakiem, gdyż ten pięknie wyglądający tytuł trafi jedynie na PC.

Zaznaczmy, że obszerny gameplay z gansterskiego Fallen Aces został zaprezentowany we wrześniu 2023 r. Wówczas w ramach Realms Deep 2023 pokazano 9 minut rozgrywki. Poza tym w marcu twórcy udostępnili zwiastun gry trwający niecałą minutę.

Zaznaczmy na koniec, że Fallen Aces to tytuł single player. Nie uświadczymy w nim niestety polskiej wersji językowej.

  1. Fallen Aces – karta gry na Steamie

Maciej Gaffke

Maciej Gaffke

W GRYOnline.pl zajmuje się głównie newsowaniem. Ukończył filologię polską (I stopień) oraz krajoznawstwo i turystykę historyczną (II stopień) na Uniwersytecie Gdańskim, co wiążę się z jego innymi, „pozagrowymi” zainteresowaniami – historią, książkami, podróżami. Jeśli zaś chodzi o same gry wideo – kiedyś wielbiciel FPS-ów, teraz nawrócony na przygodowe gry akcji. Poza tym interesuje się też bijatykami (szczególnie Mortal Kombat), RPG-ami oraz wszystkimi tytułami nastawionymi na pojedynczego gracza. Od czasu do czasu lubi również pograć w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. Dumny mieszkaniec Pomorza i Pucka.

więcej