Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2018, 12:11

autor: Aquma

Zobacz kolejny klimatyczny zwiastun moda Skywind do TES V: Skyrim

W serwisie YouTube można już zobaczyć kolejny zwiastun Skywind – moda odtwarzającego TES III: Morrowind na silniku TES V: Skyrim. Trailer koncentruje się na frakcji Szóstego Rodu - domu Dagoth.

Kolejny zwiastun moda Skywind. - Zobacz klimatyczny zwiastun moda Skywind do TESV: Skyrim - wiadomość - 2018-10-03
Kolejny zwiastun moda Skywind.

SKYWIND W SKROCIE:

  1. Mod odtwarzający Morrowinda na silniku Creation Engine
  2. Deweloper: TESRenewal
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PC
  5. Data premiery: nieznana

W sieci pojawił się krótki, ale bardzo klimatyczny zwiastun Skywind – tworzonego przez grupę TESRenewal moda, który odtwarza na silniku Skyrima grę The Elder Scrolls III: Morrowind. Trailer nosi tytuł The Fall of House Dagoth (pol. Upadek domu Dagoth) i przedstawia skróconą historię frakcji dowodzonej przez głównego antagonistę Morrowinda – Dagoth Ura.

Prawdziwą atrakcją zwiastuna są jednak fragmenty rozgrywki – przede wszystkim przepiękne krajobrazy wyspy Vvardenfell, które na silniku Creation Engine prezentują się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Nie brakuje też krasnoludzkich ruin, mrocznych jaskiń, burz pyłowych i niebezpiecznych potworów.

Wydany 16 lat temu Morrowind przedstawia historię tzw. Nerevarine – nowego wcielenia Nerevara Indoril, legendarnego przywódcy nieistniejącej już rasy Chimerów (tzw. Złotych Elfów, zamienionych w Dunmerów w wyniku klątwy rzuconej przez boginię Azurę). Produkcja do dziś uważana jest za jedną z najlepszych części kultowej serii The Elder Scrolls, zaraz obok wydanego 9 lat później Skyrima.

  1. The Elder Scrolls – strona oficjalna
  2. Skywind – strona oficjalna