Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 grudnia 2019, 03:58

autor: Vergil

Zapowiedziano prologue – nową grę twórcy PUBG

Twórca gry PlayerUnknown’s Battlegrounds zapowiedział nową grę. Mowa o produkcji zatytułowanej prologue, która doczekała się wyjątkowo enigmatycznego (choć klimatycznego) zwiastuna.

Jeśli zastanawialiście się, co aktualnie porabia Brendan Greene, znany jako PlayerUnknown, czyli twórca bestsellerowego PlayerUnknown's Battlegrounds, to dzisiejsze The Game Awards przyniosło odpowiedź na to pytanie. Na imprezie mogliśmy bowiem zobaczyć pierwszy teaser jego nowego projektu, czyli produkcji zatytułowanej prologue.

Powyższy materiał wideo jest jednak wyjątkowo enigmatyczny. Podobnie mają się sprawy z oficjalną stroną internetową tego projektu, na której możemy wyczytać jedynie tyle, że w jego ramach autorzy „eksplorują nowe technologie i mechanikę”, a gracze mogą spodziewać się „unikalnych i zapadających w pamięć doświadczeń”. Nie wiemy więc, jaki gatunek będzie reprezentował ów tytuł ani też kiedy i na jakich platformach zadebiutuje.

Jako że Brendan Greene zrewolucjonizował już jeden gatunek (multiplayerowych strzelanin), gracze chyba mogą dać mu kredyt zaufania. Czymkolwiek będzie prologue, z pewnością odbije się szerokim echem w całej branży gier wideo.

Las podczas burzy – obecnie tylko tyle zobaczyliśmy z gry prologue. - Zapowiedziano prologue – nową grę twórcy PUBG - wiadomość - 2019-12-13
Las podczas burzy – obecnie tylko tyle zobaczyliśmy z gry prologue.
  1. Oficjalna strona internetowa gry prologue