Poznaliśmy gry, które w pierwszej połowie października trafią do usługi Game Pass. Wśród nich znajdziemy Scorn, Chivalry 2, Dyson Sphere Program i A Plague Tale: Requiem.
gry
Agnieszka Adamus
4 października 2022 15:55
Czytaj Więcej
Pewnie, bo nie można tego było napisać w miesiącu w którym gracze dostali AC: Odyssey, Deathloop i Ni No Kuni :).
John - ja wiem, że dla ciebie żeby ogłosić mocny miesiąc w game passie wystarczą dwa nikomu nieznane indyki, ja mam własne standardy :)
To co w twoim mniemaniu było tym indykiem? Odyseja będąca kwintesencją tego czym jest tytuł AAA? Deathloop który zresztą trafił do GP w dniu swojej Xboxowej premiery? Czy może Ni No Kuni, gra która trafiała niejednokrotnie do zestawień "najlepszych exów PS3" która trafiła do GP w wersji zremasterowanej i... tak, w dniu swojej Xboxowej premiery :)?
To w większości były starocie a tu mamy parę nowości.
W przypadku dwóch z tych trzech staroci mówimy o Xboxowej premierze :).
Przede wszystkim ludzie po dziś dzień nie potrafią ogarnąć, że nie każdy ograł wszystko. Co ciekawe są tacy co nie ogarniają, że w dniu premiery gry X obecny zainteresowany nawet nie żył (dlatego np. D2R ma prawo być traktowany jako świeża gra dla nowego odbiorcy, a nie tylko dla starucha jak ja co grał sto lat temu).
Dlatego takie Odyssey to mocny tytuł bo po prostu takim jest i prawdopodobnie 99,9% populacji w niego nie grało - to se może "jak za darmo" w niego pograć. Podobnie Walking Deady, też mocna propozycja dla subskrybentów, oby ograli to cudo.
Game Pass w ostatnich miesiącach mocno rozpieszcza, ale październik jest nawet na tym tle wyjątkowo mocny.
Zaczyna się, Xbox wstaje z kolan, teraz niemal co miesiąc będzie jakiś dobry szpil w gamepassie.
Koniec biedy i posuchy. Już wrzesień był mocny, Dethloop ogrywam (już końcówka) i Ni kuni na steamdecku w ramach xcloud, bo to idealna gra na handheld.
Jest coraz lepiej i zakup XSX z gamepassem się zwraca.