Komentarze do wiadomości: VIA i X-Box 2!??

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz
25.02.2002 10:08
1
odpowiedz
Eritvan_NPC
16
Legend

Ciekawe kto z forumowiczów ma Xboxa albo zamierza go kupić.

25.02.2002 10:22
2
odpowiedz
Viulkath_NPC
10
Pretorianin

To żadna nowina, przecież Microsoft już dawno zapowiadał rozpoczęcie prac nad Xboxem 2. Prawdopodobnie wypuszczony zostanie dopiero wtedy, gdy Sony wypuści PS3 (a te ma wyjść najprawdopodobniej w przyszłym roku).

25.02.2002 10:23
3
odpowiedz
zanonimizowany1986
19
Generał

ja zamierzam. poki co czekam na premiere europejska, zeby zobaczyc, jak to sie bedzie roznilo cenowo. jesli w usa bedzie duzo taniej, lykne konsole i gry z usa.

25.02.2002 10:26
4
odpowiedz
Acanos_NPC
97
Legend

No to wypas. Hehe.... ;-)

Forum Forum Inne Gry
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl