Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2012, 18:35

autor: Adrian Werner

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (1-7 października 2012)

W tym tygodniu na Gramy na Wynos m.in. przetestowaliśmy wydajność Ghost Recon Online oraz The Sims 3: Nie z tego świata. Zrecenzowaliśmy też przeznaczone na system Adrnoid gry Bad Piggies i The Dark Knight Rises. Omówiliśmy również najciekawsze darmowe produkcje wypuszczone w ostatnich kilku dniach.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (24-30 września 2012) - ilustracja #1

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów, które ciągu ostatnich siedmiu dni pojawiły się GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na urządzeniach przenośnych. W tym czasie przetestowaliśmy wydajność sieciowej strzelanki Tom Clancy's Ghost Recon Online oraz dodatku The Sims 3: Nie z tego świata. Natomiast osiemnasty odcinek tworzonej we współpracy z serwisem tvgry.pl serii video poświęcony tym razem tylko jednej grze, czyli przebojowemu Bad Piggies. Opublikowaliśmy również recenzję tego tytułu.

Mobilny system firmy Google gościł w tym tygodniu na naszym serwisie również powodu premiery przeznaczonej na Androida koszykarskiej gry NBA 2K13 oraz debiutu rynkowego RTS-a Desert Stormfront. W ten drugi tytuł mogą się wspólnie bawić posiadacze urządzeń mobilnych i pecetów. Opublikowaliśmy również recenzję gry The Dark Knight Rises, czyli adaptacji jednego z najlepszych filmów tego roku.

Sporo miejsca oddaliśmy też godnym uwagi niezależnym produkcjom pecetowym. Wśród nich znalazła się przygodówka Anna’s Quest oraz strategia Starship Corporation, która pozwoli na wcielenie się w prezesa przedsiębiorstwa produkującego gwiezdne statki. Informowaliśmy też o wysypie filmików z zombiakowego MMO War Z oraz demie nowego Carrier Command. Tradycyjnie opublikowaliśmy również zestawienie najlepszych pecetowych gier darmowych wypuszczonych w ostatnim czasie.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (24-30 września 2012) - ilustracja #2
Sandboksowy KoGaMa to jedna z polecanych w tym tygodniu gier darmowych.

W sumie, w okresie 1 do 7 października na GRAMY NA WYNOS pojawiły się następujące teksty:

Testy/materiały video/publicystyka

Wybór ciekawszych newsów:

  1. Darmowe Perełki - 7 października 2012 roku
  2. NBA 2K13 już na Androida
  3. Bohemia udostępniła demo Carrier Command: Gaea Mission
  4. W Starship Corporation wcielimy się w prezesa kosmicznej stoczni
  5. Tablety ASUSa zaktualizowane do Androida 4.1 Jelly Bean
  6. War Z - wysyp materiałów video z zombiakowego MMO
  7. Desert Stormfront, czyli RTS, w którym mogą się zmierzyć gracze pecetowi i mobilni
  8. Anna's Quest - premiera i demo kreskówkowej przygodówki łączącej elementy baśniowe i science-fiction
  9. Platformówka Freedom Fall postawi na głowie baśniowe schematy
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.