Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Hellgate - newsy i ciekawostki

Hellgate 2 wykorzysta Unreal Engine 3
Hellgate 2 wykorzysta Unreal Engine 3

Adrian Werner, 15 listopada 2011, 16:08

Firma Hanbitsoft ogłosiła, że Hellgate 2 powstanie w oparciu o Unreal Engine 3.0.

Pierwsze wrażenia z bety Hellgate
Pierwsze wrażenia z bety Hellgate

Strider, 4 lipca 2011, 20:39

Pierwsze wrażenia z beta-testów nowego MMORPG-a "Hellgate". Dużo narzekania, mało obiektywizmu, czyli typowy tekst pisany "krzywym okiem".

Wrota do piekła ponownie otwarte – ruszyła beta Hellgate

Hed, 1 lipca 2011, 10:38

Firma T3 Entertainment potwierdziła, że ruszyły serwery otwartej bety gry wieloosobowej Hellgate. Zainteresowani mogą udać się na oficjalną stronę produkcji, ściągnąć klienta i dołączyć do zabawy. Z okazji startu testów producent przygotował kilka specjalnych wydarzeń, które mają umilić powrót do tytułu stworzonego pierwotnie przez Flagship Studios.

Nocny start zamkniętych beta testów Hellgate

Sarge, 3 czerwca 2011, 09:55

Za kilkanaście godzin startują zamknięte beta testy Hellgate, o których informowaliśmy Was kilka dni temu. Mogą w nich wziąć udział również polscy gracze, ponieważ do rozgrywki dopuszczono także Europejczyków, choć początkowe plany obejmowały jedynie mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Rozdajemy 450 kluczy do bety Hellgate

Sarge, 1 czerwca 2011, 13:00

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że w zamkniętych beta testach Hellgate wezmą udział nie tylko mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, ale też Europejczycy. Dziś, wspólnie z firmą T3Fun, rozdajemy Wam 450 kodów umożliwiających wzięcie udziału w tym przedsięwzięciu.

Zamknięte beta testy Hellgate także dla Europy

Sarge, 24 maja 2011, 09:40

Kilka dni temu informowaliśmy Was o zbliżających się zamkniętych beta testach Hellgate w Stanach Zjednoczonych. Tymczasem okazało się, że do udziału w nich uprawnieni zostaną również europejscy gracze.