Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2018, 08:36

autor: Góral

Skyrim - zobacz zwiastun moda Lordbound z nową krainą, frakcjami i 30-godzinną kampanią

Doczekaliśmy się zwiastuna prezentującego lokacje, które przyjdzie nam zwiedzić w wielkiej modyfikacji Lordbound do gry The Elder Scrolls V: Skyrim.

The Elder Scrolls V: Skyrim jest jedną z najchętniej modyfikowanych produkcji. - Skyrim - rozbudowany mod Lordbound na nowym zwiastunie - wiadomość - 2018-01-08
The Elder Scrolls V: Skyrim jest jedną z najchętniej modyfikowanych produkcji.
Lordbound w skrócie:
  • modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim;
  • wprowadzi sporo dodatkowej zawartości, zapewniającej ponad 30 godzin zabawy;
  • ukaże się w tym roku, ale dokładny termin nie jest znany.

Twórcy modyfikacji Lordbound do gry The Elder Scrolls V: Skyrim opublikowali zwiastun prezentujący lokacje, do których trafimy podczas zabawy. Na nagraniu możecie zobaczyć m.in. podziemia, zalesioną okolicę czy zamczysko znajdujące się na jednej z gór. Modyfikacja zaoferuje jednak nie tylko nowe miejscówki, ale także rozbudowany wątek fabularny. Gracze trafią do doliny Druadach, gdzie będą musieli znaleźć sposób na zaprowadzanie pokoju w targanym wojną regionie. Pojawią się zadania od trzech frakcji, do tego otrzymamy nowe wyposażenie i bronie oraz inne atrakcje. Moderzy obiecują, że modyfikacja zapewni ponad trzydzieści godzin rozgrywki. Projekt ma się ukazać w tym roku.

  1. Modyfikacja Lordbound w serwisie Mod DB

The Elder Scrolls V: Skyrim to jedna z najbardziej znanych gier. Produkcja została wydana w 2011 roku na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 oraz komputerach osobistych, doczekując się kilku dodatków. W 2016 roku na PlayStation 4 i Xboksie One oraz PC-tach pojawiła się odświeżona wersja Skyrim Special Edition, która oferuje wszystko to, co oryginał oraz ładniejszą oprawę graficzną. Projekt ten doczekał się w listopadzie 2017 roku wersji dedykowanej konsoli Nintendo Switch. W tym samym czasie ukazała się jeszcze jedna edycja, zatytułowana Skyrim VR. Przeznaczona jest ona dla posiadaczy gogli rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.