Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 stycznia 2018, 08:36

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Skyrim - zobacz zwiastun moda Lordbound z nową krainą, frakcjami i 30-godzinną kampanią

Doczekaliśmy się zwiastuna prezentującego lokacje, które przyjdzie nam zwiedzić w wielkiej modyfikacji Lordbound do gry The Elder Scrolls V: Skyrim.

The Elder Scrolls V: Skyrim jest jedną z najchętniej modyfikowanych produkcji. - Skyrim - rozbudowany mod Lordbound na nowym zwiastunie - wiadomość - 2018-01-08
The Elder Scrolls V: Skyrim jest jedną z najchętniej modyfikowanych produkcji.
Lordbound w skrócie:
  • modyfikacja do gry The Elder Scrolls V: Skyrim;
  • wprowadzi sporo dodatkowej zawartości, zapewniającej ponad 30 godzin zabawy;
  • ukaże się w tym roku, ale dokładny termin nie jest znany.

Twórcy modyfikacji Lordbound do gry The Elder Scrolls V: Skyrim opublikowali zwiastun prezentujący lokacje, do których trafimy podczas zabawy. Na nagraniu możecie zobaczyć m.in. podziemia, zalesioną okolicę czy zamczysko znajdujące się na jednej z gór. Modyfikacja zaoferuje jednak nie tylko nowe miejscówki, ale także rozbudowany wątek fabularny. Gracze trafią do doliny Druadach, gdzie będą musieli znaleźć sposób na zaprowadzanie pokoju w targanym wojną regionie. Pojawią się zadania od trzech frakcji, do tego otrzymamy nowe wyposażenie i bronie oraz inne atrakcje. Moderzy obiecują, że modyfikacja zapewni ponad trzydzieści godzin rozgrywki. Projekt ma się ukazać w tym roku.

  1. Modyfikacja Lordbound w serwisie Mod DB

The Elder Scrolls V: Skyrim to jedna z najbardziej znanych gier. Produkcja została wydana w 2011 roku na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 oraz komputerach osobistych, doczekując się kilku dodatków. W 2016 roku na PlayStation 4 i Xboksie One oraz PC-tach pojawiła się odświeżona wersja Skyrim Special Edition, która oferuje wszystko to, co oryginał oraz ładniejszą oprawę graficzną. Projekt ten doczekał się w listopadzie 2017 roku wersji dedykowanej konsoli Nintendo Switch. W tym samym czasie ukazała się jeszcze jedna edycja, zatytułowana Skyrim VR. Przeznaczona jest ona dla posiadaczy gogli rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR.