Najlepiej sprzedające się gry w dystrybucji elektronicznej (28 marca - 3 kwietnia 2010)
Chyba pierwszy raz widzę na Steamie żeby gra nie w promocji (Battlefield BC 2) sprzedała się lepiej niż ta w promocji (Borderlands). Gratulacje dla BF:BC2 i każdemu polecam!
Battlefield: Bad Company 2 już po raz kolejny jest na szczycie najlepiej sprzedających się gier w Steamie . Osobiście gra mi się bardzo podobała ale po pewnym czasie znudziła mi się zarówno single jak i multi .
Jeśli chodzi o multi, to dla mnie zabawa na długie miesiące. Pozostaję przy tej opinii niezmiennie od dnia premiery, do dzisiaj.
Bad COmpany 2 fajna w multi ale tylko ze zgraną drużyną bo inaczej to nie ma z kim grac i chaos na mapie bo każdy robi co mu się podoba a nie gra drużynowo :|
SebaOnePL weź pod uwagę, że lista jest do 3 kwietnia natomiast promocja na Borderlands była do wczoraj tj. 5 kwietnia.
Ale nowi Settlersi na D2D się znakomicie sprzedają ;) Na steamie "dopiero" na 7. i 8. miejscu :P