Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 grudnia 2019, 17:22

autor: Serek

Little Inferno za darmo w Epic Games Store

Z okazji świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store codziennie przez 12 dni można odbierać darmową grę. Po SUPERHOT przyszedł czas na logiczną grę indie - Little Inferno.

Chętni na palenie zabawek? - Little Inferno za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-12-22
Chętni na palenie zabawek?

W ramach świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store można codziennie (przez 12 dni) odbierać kolejne darmowe gry. Dziś udostępniono czwarty tytuł objęty promocją i jest nim Little Inferno. Aby móc cieszyć się grą za darmo, wystarczy zajrzeć pod ten adres, wybrać opcję „odbierz” oraz potwierdzić zamówienie.

Little Inferno to gra logiczna wydana w 2012 roku na PC oraz Wii U (a kilka lat później na Switch). Akcja produkcji rozgrywa się w ponurym świecie, w którym od lat trwa zima. Gracz wciela się w dziecko, które staje się szczęśliwym posiadaczem kominka - Little Inferno. Rozgrywka polega na... paleniu zabawek z katalogu wysyłkowego. Za spalone fanty gracz otrzymuje monety, za które może później zamawiać kolejne zabawki. Gra spotkała się z raczej pozytywnym odbiorem - średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 68% (ale w opinii użytkowników zasłużyła na 7,5).

Pamiętajcie, że oferta na ten konkretny tytuł jest ważna tylko przez dobę. Jutro o godzinie 17:00 w Epic Games Store zostanie udostępniona piąta gra objęta promocją.

  1. Oficjalna strona internetowa Epic Games Store
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.