Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 grudnia 2019, 17:22

autor: Konrad "Serek" Serafiński

Little Inferno za darmo w Epic Games Store

Z okazji świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store codziennie przez 12 dni można odbierać darmową grę. Po SUPERHOT przyszedł czas na logiczną grę indie - Little Inferno.

Chętni na palenie zabawek? - Little Inferno za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-12-22
Chętni na palenie zabawek?

W ramach świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store można codziennie (przez 12 dni) odbierać kolejne darmowe gry. Dziś udostępniono czwarty tytuł objęty promocją i jest nim Little Inferno. Aby móc cieszyć się grą za darmo, wystarczy zajrzeć pod ten adres, wybrać opcję „odbierz” oraz potwierdzić zamówienie.

Little Inferno to gra logiczna wydana w 2012 roku na PC oraz Wii U (a kilka lat później na Switch). Akcja produkcji rozgrywa się w ponurym świecie, w którym od lat trwa zima. Gracz wciela się w dziecko, które staje się szczęśliwym posiadaczem kominka - Little Inferno. Rozgrywka polega na... paleniu zabawek z katalogu wysyłkowego. Za spalone fanty gracz otrzymuje monety, za które może później zamawiać kolejne zabawki. Gra spotkała się z raczej pozytywnym odbiorem - średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi 68% (ale w opinii użytkowników zasłużyła na 7,5).

Pamiętajcie, że oferta na ten konkretny tytuł jest ważna tylko przez dobę. Jutro o godzinie 17:00 w Epic Games Store zostanie udostępniona piąta gra objęta promocją.

  1. Oficjalna strona internetowa Epic Games Store