Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 4 lipca 2022, 19:04

Itch.io organizuje zbiórkę, by wesprzeć walkę ze zmianą prawa aborcyjnego w USA

Na itch.io trwa sprzedaż paczki Worthy Of Better, Stronger Together. W jej skład wchodzi ponad 150 pozycji, a cały zysk z jej sprzedaży trafi do organizacji walczących ze zmianą praw aborcyjnych w Stanach Zjednoczonych.

Na itch.io dostępna jest nowa charytatywna paczka gier – Worthy Of Better, Stronger Together. Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane organizacjom walczącym z zaostrzeniem praw aborcyjnych w Stanach Zjednoczonych.

Organizatorką akcji jest streamerka i muzyk Abbey ‘Scruncho’ Smith. Pieniądze natomiast trafią do dwóch organizacji:

  1. National Organization for Women
  2. Center for Reproductive Rights

Na ten moment udało się zebrać ponad 16 000 dolarów. Celem jest zgromadzenie kwoty 150 000 dolarów. Cała akcja zakończy się 15 lipca.

Worthy Of Better, Stronger Together

Worthy Of Better, Stronger Together – wybrane tytuły

Za paczkę należy zapłacić minimum 10 dolarów (ok. 45 zł). W jej skład wchodzi ponad 150 pozycji – w tym gry, programy i książki. Do najciekawszych pozycji, jakie znajdziemy w pakiecie, zalicza się:

  1. Sally Face
  2. Calico
  3. Lydia
  4. Axis Mundi
  5. Fatum Betula
  6. Agouro

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej