Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 maja 2020, 20:25

Inspirowana GTA 2 gra Geneshift: Battle Royale Turbo za darmo

Na Steamie można zdobyć za darmo grę akcji Geneshift: Battle Royale Turbo. Promocja potrwa do 13 maja do godziny 19:00 czasu polskiego.

Inspirowana GTA 2 gra Geneshift: Battle Royale Turbo za darmo - ilustracja #1
Geneshift: Battle Royale Turbo zdobędziemy za darmo przez ograniczony czas.

Na Steamie wystartowała promocja, w ramach której możemy za darmo zdobyć Geneshift: Battle Royale Turbo, czyli inspirowaną GTA 2 grę akcji skupiającą się na zabawie wieloosobowej. Aby przypisać tytuł do biblioteki, należy zalogować się na swoje konto na platformie firmy Valve, wejść na kartę pożądanego produktu i wcisnąć przycisk „Dodaj do konta”. Należy mieć także na uwadze, że zdobyta w ten sposób produkcja nie będzie generowała kart kolekcjonerskich Steam. Akcja trwa do 13 maja do godziny 19:00 czasu polskiego.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.