Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 grudnia 2020, 17:36

Gameplay z Werewolf: The Apocalypse - Earthblood wygląda budżetowo

Pojawił się pierwszy gameplay z Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Zaprezentowany materiał skupia się głównie na skradaniu i walce. To, co jednak zwraca uwagę najbardziej, to przestarzała oprawa graficzna.

Dziś na oficjalnym kanale PlayStation w serwisie YouTube pojawił się pierwszy gameplay Werewolf: The Apocalypse – Earthblood, czyli nadchodzącego RPG akcji od Cyanide Studio osadzonego w uniwersum Świata Morku. Materiał trwający równo 7 minut pokazuje głównie mechanikę skradania się oraz walki pod postacią wilkołaka. Największą uwagę przykuwa jednak oprawa graficzna tytułu, która wygląda na mocno przestarzałą. Odnosi się przez to wrażenie, że produkcji bliżej jest do czegoś, co mogło się ukazać na konsolach siódmej generacji – PS3 i Xboksie 360. Jeśli chcecie sami ocenić, poniżej znajdziecie film prezentujący rozgrywkę.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood ma zadebiutować 4 lutego na PC, PS4, PS5, Xboksie One i Xboksie Series X|S. Produkcja będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy).

  1. Nacon – oficjalna strona
  2. Cyanide – oficjalna strona