Czlowieku, wstrzymaj sie ze swoimi "blyskotliwymi" komentarzami bo robisz balagan na forum.
Gra mi sie nie podoba nieweim dlaczego jest jakaś dziwna i jeszcze mi sie przycina bronie są fajnie zrobione ale taka sztuczna atmosfera :)
Na moim pc się nie da w to grać :(
Denna grafa a przecie to engine Quaka3.
I jakos tempo sie w nia gra i jeszcze te wymagania.