Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 maja 2023, 11:54

autor: Kamil Kleszyk

Gracz CSGO wykonał niesamowitą sztuczkę pozwalającą przeżyć strzał z AWP

Pewien gracz CSGO udowodnił, że przy odrobinie szczęścia można przetrwać strzał z jednej z najbardziej śmiercionośnych broni w grze – karabinu snajperskiego AWP.

Źródło fot. Valve
i

Każdy kto kiedykolwiek miał styczność z Counter-Strike: Global Offensive, wie jak wielkie żniwo zbiera w grze karabin snajperski AWP. Co prawda, każda broń może być śmiertelnie niebezpieczna w rękach doświadczonego gracza, ale wspomniana giwera nawet z początkującego może uczynić prawdziwą maszynę do zabijania. Czy jest zatem istnieje sposób, by przetrwać spotkanie twarzą w twarz z AWP? Okazuje się, że tak. Udowodnił to jeden z fanów CSGO.

Urodzony pod szczęśliwą gwiazdą

Podczas jednej z rozgrywek gracz stanął wprost na linii strzału karabinu, co w normalnym przypadku oznacza niechybną śmierć. Los jednak chciał, że Xdkeroo – bo takim pseudonimem posługuje się w sieci owy jegomość – w idealnym momencie wyrzucił w powietrze swoją własną broń, która spadając na ziemie odbiła pocisk z AWP. Poniżej możecie obejrzeć ten przypadkowo odkryty sposób na obronę przed snajperem.

Podobne sytuacje

Co ciekawe, nie była to jedyna tego typu sytuacja, kiedy to do zabawy w CSGO wkrada się szczęście. Na przestrzeni ostatniego roku sieci pojawiły się filmiki, na których widać jak strzał z AWP blokuje m.in. przelatujący obok granat błyskowy lub ładunek C4. W obu tych przypadkach możemy mówić o niesamowitym farcie. Zresztą zobaczcie sami.

Przypomnijmy na koniec, że tego lata ma zadebiutować na rynku Counter Strike 2. Produkcja Valve ma zaoferować graczom mnóstwo usprawnień i odświeżoną oprawę graficzną.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej