filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 lipca 2022, 10:47

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 22-24 lipca 2022 roku

Najdroższa produkcja Netfliksa, Gray Man, debiutuje dziś na platformie. Nie jest to jedyna nowość, z którą warto zapoznać się w ten weekend. Zobaczcie, co polecamy nadrobić w tym tygodniu.

Źródło: Netflix / Warner Bros.

W tym tygodniu debiutuje superprodukcja Netfliksa, w której zobaczymy gwiazdorską obsadę. Poza tym subskrybenci platform VoD będą mogli w ten weekend przypomnieć sobie bądź nadrobić chwalony sitcom o urzędnikach z pewnego miasta w stanie Indiana, a także udać się w niezapomnianą przygodę w towarzystwie legendarnej już Lary Croft. Poza tym z czwartym sezonem wraca serial o pielęgniarce z Los Angeles, która pragnąc zmian, przeprowadza się do małego miasteczka. W ofercie platform VoD w tym tygodniu pojawił się również serial dokumentalny, który opowiada o mrocznej erze Los Angeles, kiedy to szaleli tam seryjni mordercy. W tym tygodniu z nowym śledztwem wraca również agentka Emily Byrne. Zobaczcie, co nowego można obejrzeć na Netflixie, HBO Max, Disney+ i Amazon Prime Video w weekend 22 – 24 lipca 2022 roku.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Gray Man (The Gray Man) – Netflix

 1. Co to: film o byłym agencie CIA, na którego trwa globalna obława
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 22 lipca
 3. Rok premiery: 2022

Kiedy najbardziej utalentowany agent CIA – którego prawdziwa tożsamość nie jest znana nikomu – przypadkowo odkrywa mroczne sekrety agencji, psychopatyczny były współpracownik wyznacza nagrodę za jego głowę, rozpoczynając globalną obławę przez międzynarodowych zabójców.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Gray Man
 2. Nasza recenzja filmu Gray Man

Film Gray Man obejrzysz na Netflixie

Parks and Recreation: wszystkie sezony – HBO Max

 1. Co to: serial, w którym śledzimy absurdalne wybryki urzędników, starających się uczynić swoje miasto lepszym miejscem
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 18 lipca
 3. Rok premiery: 2009

Leslie Knope to urzędniczka średniego szczebla z departamentu zajmującego się parkami i rekreacją w Pawnee w stanie Indiana. Bohaterka próbuje upiększyć miasto, rozwijając przy okazji swoją karierę polityczną. Problem w tym, że panująca wokół biurokracja i rzucający jej kłody pod nogi ludzie, którzy udają, że jej pomagają, zamieniają jej pozornie prosty projekt przekształcenia opuszczonego placu budowy w park w niemal niemożliwy do zrealizowania.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Parks and Recreation

Serial Parks and Recreation obejrzysz na HBO Max

Miasto aniołów, miasto śmierci (City of Angels | City of Death) – Disney+

 1. Co to: serial dokumentalny, który opowiada mroczną historię z lat 70 i 80., kiedy to ponad dwudziestu seryjnych morderców terroryzowało Los Angeles
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 20 lipca
 3. Rok premiery: 2021

Serial dokumentuje mrożącą krew w żyłach erę lat 70. i 80., gdy w Los Angeles szaleli seryjni mordercy. Zawiera relacje z pierwszej ręki od detektywów, którzy wytropili zabójców, wymierzając sprawiedliwość ofiarom i ocalałym.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Miasto aniołów, miasto śmierci

Serial Miasto aniołów, miasto śmierci obejrzysz na Disney+

Absentia: 3. sezon – Amazon Prime Video

 1. Co to: serial o uznanej za zmarłą agentce FBI, która zostaje odnaleziona po latach w lesie, nie pamiętając nic z okresu, gdy była nieobecna
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 20 lipca
 3. Rok premiery: 2017

Na początku trzeciego sezonu Absentii Emily Byrne zbliża się do końca swojego zawieszenia w FBI. Oznacza to, że powinna móc po prostu wrócić do pracy i zająć się najnowszą sprawą, jednak okazuje się, że ta jest ściśle z nią związana. Jak potoczą się dalsze losy agentki Byrne?

 1. Dowiedz się więcej o serialu Absentia

Serial Absentia obejrzysz na Amazon Prime Video

Virgin River: 4. sezon – Netflix

 1. Co to: czwarty sezon serialu, w którym pielęgniarka z Los Angeles poszukując nowego początku przeprowadza się do małego miasteczka
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 15 lipca
 3. Rok premiery: 2019

Podczas gdy Mel próbuje się odnaleźć w nowej rzeczywistości, spodziewając się dziecka, Jack zmaga się z przeszłością, która sabotuje jego przyszłość. W Virgin River zaś zjawiają się nowe twarze, które wiele mogą zmienić w życiu mieszkańców miasteczka.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Virgin River

Serial Virgin River obejrzysz na Netflixie

Tomb Raider – HBO Max

 1. Co to: najnowsza odsłona przygód Lary Croft
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 23 lipca
 3. Rok premiery: 2018

Lara Croft, zaciekle niezależna córka zaginionego poszukiwacza przygód, musi pokonać własne demony, gdy odkrywa wyspę, na której zniknął jej ojciec, lord Richard Croft. Jest to kolejna ekranizacja popularnej serii gier, w której tym razem w głównej roli możemy zobaczyć Alicię Vikander.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Tomb Raider

Film Tomb Raider obejrzysz na HBO Max

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej