Komentarze do wiadomości: Blisko 2/3 rynku gier należy do konsol...

Forum Inne Gry
Dodaj komentarz
25.09.2002 11:42
1
odpowiedz
zanonimizowany25065
12
Pretorianin

Nie jest zle. Nalezy pamietac, ze te wyniki konsolowe skladaja sie ze sprzedazy gier na PSX, PS2, GCN, Xbox`a, BGA, GC oraz Wonderswana. Wiec raczej z PCtem tak zle nie jest :-))) Pozatym..Prawda..w 2001 roku wrzost konsol byl wiekszy niz PCtow..ale w 2000 konsole wogole nie wrozlsy..a nawet obroty brazy konsolowej spadly(fakt zwiazany z umieraniem PSX a wciaz niezbyt duza liczbasprzedanych PS2)

25.09.2002 17:13
😒
2
odpowiedz
Volvox
99
Pretorianin

Dolina! o oznacza coraz mniej gier na PC i coraz wiecej na knsole :((

25.09.2002 17:17
😊
3
odpowiedz
zanonimizowany29530
19
Pretorianin

Wcale nie jest tak źle...

25.09.2002 18:40
4
odpowiedz
zanonimizowany29429
8
Legionista

jest dobrze przeciez pecet jest jeden a konsol kilka to nie ma sie czemu dziwic

Forum Forum Inne Gry
Dodaj komentarz

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl