Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 maja 2020, 21:30

Ashes of the Singularity: Escalation za darmo

Do 10 maja do godziny 19:00 czasu polskiego w Humble Store możemy za darmo zdobyć strategię czasu rzeczywistego Ashes of the Singularity: Escalation. Tytuł otrzymamy w postaci klucza Steam.

Ashes of the Singularity: Escalation za darmo - ilustracja #1
Przez najbliższe trzy dni możecie zdobyć za darmo grę Ashes of the Singularity: Escalation.

W Humble Store od dziś można za darmo nabyć Ashes of the Singularity: Escalation czyli osadzoną w realiach science-fiction strategię czasu rzeczywistego, w której pozbawieni organicznych ciał ludzie prowadzą wojnę z samoświadomą sztuczną inteligencją. Aby przypisać produkcję do swojej biblioteki, należy wejść w link zamieszczony poniżej, zalogować się na swoje konto w serwisie i wcisnąć przycisk „get the game”. Po sfinalizowaniu transakcji otrzymamy kod do aktywacji produktu na Steamie. Promocja jest ograniczona czasowo i zakończy się 10 maja o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.