Sieciowa zabawa w policjantów i złodziei, czyli gra APB: All Points Bulletin autorstwa studia RealTime Worlds ma spore szanse na niechlubny tytuł klapy roku. Nieoczekiwanie uratować może ją przed tym amerykańska korporacja K2 Network.
gry
Aleksander Kaczmarek
12 listopada 2010 12:40
Czytaj Więcej
YEAH ostatnio chciałem w to pograć ale wcześniej za drogo a potem upadło więc znikąd kupić i pobrać, a jak będzie za darmo to się zabawię:D
"W takim przypadku gra udostępniona zostałaby na zasadzie free-to-play" --------- Czyli gra będzie bez abonamentu czy darmowa??
JEst kurwa o taaak !!!JAk za free to why no?
Jestem ciekaw jakie straty poniósł na tym tytule Electronic Arts,i czy wyłożyli na tę produkcję jakąś część z tych 100 mln $, bo raczej jest nie możliwe że studio RealTime Worlds samo zorganizowało sobie taką pokaźną sumę pieniędzy na tę produkcję.
Heh pograł bym sobie w to :)
Szkoda mi tylko ludzi którzy kupili tą grę zaraz po premierze. Wydać grubo ponad 100 zł, żeby wkrótce przekonać się iż gra jest darmowa. Dobrze ze sobie poczekałem z kupnem :]
Ale juz po zagraniu w bete bylo widac, ze to szmira jest, co zreszta potwierdzaly zachodnie serwisy w zapowiedziach. Wiec ten kto to kupil, jest sam sobie winien.
Jeśli to faktycznie będzie darmowe to biorę się za ściąganie.
rd97-> Darmowa :)