Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2018, 10:49

autor: Aquma

Dziś zadebiutuje nowa aktualizacja trybu PvP w Ghost Recon: Wildlands

Konsolowe wydania Ghost Recon: Wildlands doczekają się dziś aktualizacji o nazwie Nowe zadanie. Ubisoft podzielił się informacjami na temat nowości oraz poinformował o opóźnieniu wersji dla PC patcha.

Ghost Recon: Wildlands nie przestaje się rozwijać. - Dziś zadebiutuje aktualizacja dla konsolowego Ghost Recon: Wildlands - wiadomość - 2018-03-14
Ghost Recon: Wildlands nie przestaje się rozwijać.
TOM CLANCY’S GHOST RECON: WILDLANDS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: strzelanka
  4. Platformy: PS4, Xbox One, PC
  5. Data premiery: 7 marca 2017 r.

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands doczeka się dziś kolejnej aktualizacji, wieńczącej pierwszy rok wsparcia dla gry. Nosi ona tytuł The New Assignment (pol. Nowe zadanie) i wprowadzi do omawianej produkcji trzy nowe klasy, dwie lokacje, a także narzędzie, które umożliwi głosowanie na mapy. Niestety, są i złe wieści: wspomniana data premiery dotyczy wyłącznie wydań konsolowych. Patch dla wersji pecetowej ukaże się później, w związku z pojawieniem się niespodziewanych problemów.

Nowi bohaterowie

Pierwsza nowa postać to Partyzant – żołnierz specjalizujący się w dywersji i działaniach osłaniających. Dysponuje dronem wystrzeliwującym granaty dymne i pistoletem maszynowym.

Drugą z nowych klas będzie Traper – wyposażony w półautomatyczny karabin snajperski strzelec wyborowy i łowca. Posiada bierną umiejętność, która umożliwia oznaczanie zabitych wrogów. W jego arsenale znajdują się także zdalne pułapki z gazem usypiającym.

"Przepraszam, zahaczyłem o żywopłot". - Dziś zadebiutuje aktualizacja dla konsolowego Ghost Recon: Wildlands - wiadomość - 2018-03-14
"Przepraszam, zahaczyłem o żywopłot".

Trzecią dodaną w aktualizacji „zawodniczką” będzie Prześladowczyni, która specjalizuje się w cichym eliminowaniu wrogów z dużego dystansu. Pomagają jej w tym karabin snajperski oraz zdolność specjalna, umożliwiająca oznaczanie wrogów bez ich wiedzy.

Zamaskowana śmierć z oddali. - Dziś zadebiutuje aktualizacja dla konsolowego Ghost Recon: Wildlands - wiadomość - 2018-03-14
Zamaskowana śmierć z oddali.

Za górami, za lasami...

Pośród nowych lokacji znajdziemy Rafinerię – czyli zakład przemysłowy wytwarzający kokainę oraz wioskę Ściana klifu (obecnie pod kontrolą Santa Blanki). Obydwa miejsca są bardzo zróżnicowane geograficznie, pełne budynków i alternatywnych ścieżek, gwarantujących obydwu stronom konfliktu szeroką gamę strategii.

Piękna Ściana klifu. - Dziś zadebiutuje aktualizacja dla konsolowego Ghost Recon: Wildlands - wiadomość - 2018-03-14
Piękna Ściana klifu.

Ostatnia z większych nowości – narzędzie do głosowania na mapy – pozwoli graczom oddawać głos na jedną z trzech lokacji przed rozpoczęciem rozgrywki. Będziemy na to mieli piętnaście sekund, co da możliwość sprawdzenia podstawowych informacji, takich jak tryb gry, pora dnia czy ustawienia pogody. Głosowanie będzie aktywne w meczach rankingowych, a także szybkiej grze.

Nowe zadanie naprawi też sporo błędów i wprowadzi wiele drobniejszych nowości – więcej o nich przeczytacie w informacji na oficjalnej stronie gry. Aktualizacji poświęcono również filmik na kanale YouTube Ubisoft Polska.

Przypominamy, że Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands zadebiutowało na rynku 7 marca zeszłego roku, w wydaniach na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Gra jest dostępna w wersji z polskimi napisami i angielskim dubbingiem.

  1. Recenzja gry Ghost Recon: Wildlands – kooperacja ponad wszystko
  2. Wszystko o Ghost Recon Wildlands (patch 1.17 Extended Ops) – akt. #17