Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mega Man Zero 3

Dwadzieścia lat Mega Mana

Przemysław Zamęcki, 17 grudnia 2007, 09:30

Dziś mija dwadzieścia lat od momentu premiery w Japonii pierwszej gry z przygodami jednej z najważniejszych postaci gier video, Mega Mana. Gra powstała w studiu CapCom, zaś docelową platformą była bijąca wtedy rekordy popularności konsola NES (Nintendo Entertainment System). Od chwili swego powstania, aż do chwili obecnej marka ta wykorzystywana była w dziesiątkach niezliczonych produkcji

Historia Mega Mana w 5 minut i 42 sekundy

Jiker, 1 sierpnia 2007, 17:57

Metal Gear nie jest jedynym cyklem obchodzącym w tym roku 20 rocznicę powstania. Drugim solenizantem, nie mniej popularnym, jest Mega Man – superbohater kilkudziesięciu gier wyprodukowanych przez wewnętrzne studia japońskiej firmy Capcom (znany również pod imieniem Rock Man).

Nowe gry z serii Mega Man zmierzają na konsole Nintendo

BK, 19 czerwca 2006, 09:22

Wielkimi krokami zbliża się dwudziesta rocznica ukazania się pierwszej gry z serii Mega Man. Z tej okazji firma Capcom przygotowuje dla fanów miłą niespodziankę – całkowicie nową grę, której akcja toczyć się będzie w nieznanym dotąd świecie.

Niepewna przyszłość Mega Mana

BK, 18 maja 2006, 09:20

Mega Man to słynny bohater gier platformowych, który po raz pierwszy pojawił się w 1987 roku na 8-bitowej konsoli Nintendo Entertainment System. Jak się okazuje, w XXI wieku nie radzi on sobie najlepiej – mimo pewnej grupy wiernych fanów, kolejne odsłony serii nie sprzedają się dobrze. Jaka przyszłość czeka Mega Mana?

Dwa nowe Mega Many dla posiadaczy PSP

Thorwalian, 10 listopada 2005, 10:20

Już wkrótce wszyscy posiadacze konsoli Playstation Portable, będą mogli się cieszyć z nowych przygód Mega Mana. Jak się bowiem okazało, w planach wydawniczych Capcomu widnieją dwa tytuły przedstawiające losy bohatera długiej serii platformówek, zwanego w ojczystej Japonii Rockmanem.