Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Pac-Man

Pac-Man co wszystko zjadał. 35 lat żółtej kropki

Lans Tartare, 21 maja 2015, 19:15

Duch produkcji takich jak Pac-Man jest bardzo silny do dzisiaj. W uwielbianych przeze mnie produktach Platinum Games, w bijatykach, w takich niezależnych tytułach jak Hotline Miami, lub Not a Hero. 35 lat Pac-Mana to przyjemna rocznica niemalże wiecznej gry!

Pac-Man powróci w przyszłym roku na swoje trzydzieste urodziny

Hed, 7 marca 2009, 14:50

Hirokazu Yasuhara, współtwórca kilkunastu gier opowiadających o przygodach jeża Sonica, zajmuje się obecnie tworzeniem kontynuacji Pac-Mana. Dzieło miałoby pojawić się w przyszłym roku z okazji trzydziestych urodzin tego niezwykle dziwnego, kultowego bohatera gier. Za chęć przywrócenia marki do życia odpowiada oczywiście doskonale znana firma Namco Bandai,

Namco Museum i ponad trzydzieści starych hitów tej jesieni na Xboksie 360

Przemysław Zamęcki, 18 lipca 2008, 10:28

Ponad trzydzieści hitów z dwudziestopięcioletniej historii firmy Namco trafi tej jesieni na Xboksa 360 w zestawie noszącym roboczą nazwę Namco Museum: Virtual Arcade.

Pac-Man i Castlevania trafią na duży ekran

Przemysław Zamęcki, 22 maja 2008, 15:15

Jak donosi serwis Variety, Crystal Sky Pictures za kwotę dwustu milionów dolarów nabyło prawa do nakręcenia pięciu filmów, z których aż dwa będą tematyką zahaczały o nasze podwórko.

Pac-Man Championship Edition od dziś na Xbox Live Arcade

Metatron, 6 czerwca 2007, 10:37

Wczoraj w trakcie nowojorskiego finału światowych mistrzostw Pac-Mana uczestnicy imprezy mogli zagrać w specjalnie przygotowaną na tę okazję grę: Pac-Man Championship Edition. Produkcja została opracowana pod okiem Toru Iwataniego, twórcy tej bestsellerowej gry sprzed 26 lat. Od dzisiaj nowy Pac-Man jest dostępny do pobrania dla posiadaczy X360 za pośrednictwem Xbox Live Arcade.

Podnieś swój wynik w globalnych mistrzostwach w grze Pac-Man

Major Doktor Upiorna, 8 maja 2007, 09:30

Bój w międzynarodowych mistrzostwach w grze Pac-Man toczy się niezwykle zacięcie. Już jutro, tj. 9 maja, zakończy się jego pierwszy etap wyłaniający zawodników, mających stanąć ze sobą w bezpośrednich szrankach w Nowym Jorku. Wszystkich tych, którzy w ciągu ostatniej doby pragnęliby nieco poprawić swój wynik i zająć wyższe miejsce w globalnym rankingu zachęcamy do przeczytania króciutkiej książeczki, zamieszczonej w formacie PDF.

Frogger, Pac-Man i Street Fighter II w Xbox Live Arcade

Łosiu, 12 lipca 2006, 10:19

Firma Microsoft dała znać wszystkim użytkownikom usługi Xbox Live, iż począwszy od tej środy wprowadza nową wakacyjną atrakcję w postaci programu „Xbox Live Arcade Wednesdays”. Polega on, ni mniej, ni więcej na tym, że co środę do pobrania w Xbox Live Arcade będą nowe, klasyczne gry. Zaczęto od legendarnego Froggera z 1981 roku.