Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Blast Factor

Dodatek do Blast Factor w październiku

Misiek, 12 września 2007, 17:24

Blast Factor: Advanced Research to dodatek do Blast Factor, który Amerykanie dostali już w sierpniu. My na swoją wersję cały czas czekamy, chociaż Sony Europe wreszcie potwierdziło wstępny termin premiery – add-on ma zadebiutować na Starym Kontynencie w październiku tego roku.

Dodatek do Blast Factor już niedługo w ofercie PlayStation Network

Jiker, 1 sierpnia 2007, 18:44

Blast Factor to jedna z tzw. pozycji startowych, wprowadzonych na europejski rynek w momencie tutejszej premiery konsoli PlayStation 3. Od tamtego momentu zagrało w nią najwidoczniej sporo osób, ponieważ już niedługo oferta PlayStation Network zostanie wzbogacona o pierwszy oficjalny dodatek o tytule Advanced Research.

WipeOut i Jet Moto już niebawem w PlayStation Store

Jiker, 18 stycznia 2007, 08:40

Serwis Gamasutra donosi, że przedstawiciele firmy Sony potwierdzili informacje o uzupełnieniu oferty PlayStation Store o kolejne popularne pozycje znane z konsoli PlayStation. Aktualizacja zostanie przeprowadzona w niedalekiej przyszłości i będzie związana z dodaniem takich tytułów, jak WipeOut oraz Jet Moto.

Sony wprowadza limit na rozmiar gier ściąganych z sieci

Jiker, 28 listopada 2006, 14:56

John Hight, jeden z dyrektorów studia Sony Computer Entertainment zlokalizowanego w amerykańskim Santa Monica, wyznał w rozmowie udzielonej serwisowi FiringSquad, że gry na konsolę PS3 pobierane za pośrednictwem sieciowej usługi firmy Sony nie mogą przekroczyć wagi 500MB.

PlayStation Store już działa - ściągnij dema, trailery oraz pierwsze płatne pozycje na dysk twardy PS3

Jiker, 17 listopada 2006, 09:37

Już dzisiaj ok. 400 tysięcy spragnionych amerykańskich graczy będzie mogło położyć swoje ręce na własnym egzemplarzu konsoli Sony PLAYSTATION 3. W tym samym momencie będą mogli skorzystać z niektórych elementów sieciowej usługi PlayStation Network, w tym odpowiednika Xbox Live Marketplace, czyli PlayStation Store.