Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Medal of Honor: Airborne

Battlefield i Medal of Honor taniej o 50-75% na Steamie

sathorn, 9 maja 2011, 09:44

Na zakończenie EA Week, który trwa na Steamie od 2 maja, Elektronicy oferują niemałe okazje dla fanów FPS-ów. Poniedziałek, 9 maja, to Battlefield & Medal of Honor Day, możecie więc dorwać tytuły z tych serii 50-75% taniej.

Wybrane gry FPS taniej o 25% w EA Store

Taven, 16 listopada 2010, 10:50

Polski oddział firmy Electronic Arts przygotował specjalną promocję dla wszystkich fanów strzelanin z widokiem pierwszoosobowym. Przez tydzień wybrane tytuły dystrybuowane przez firmę w naszym kraju będzie można kupić po odpowiednio niższej cenie za pośrednictwem serwisu EA Store.

Brutalny trailer Medal of Honor

Olek, 14 marca 2010, 13:59

Wiemy już dlaczego najnowsza odsłona serii Medal of Honor przeznaczona będzie „tylko dla dorosłych” (kategoria M). W serwisie Gametrailers pojawił się najnowszy, obfitujący w brutalne sceny zwiastun gry.

Nowy Medal of Honor oficjalnie zapowiedziany!

Jiker, 2 grudnia 2009, 19:15

Koncern Electronic Arts przerwał kilkutygodniowe milczenie i zapowiedział oficjalnie nową odsłonę marki Medal of Honor. Produkcja zatytułowana po prostu Medal of Honor ma stanowić pewnego rodzaju restart serii – ma w tym pomóc przede wszystkim osadzenie akcji gry w czasach współczesnych. Produkcja zostanie wydana na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 w 2010 roku.

Kolejne doniesienia o nowym Medal of Honor

ziooleck, 6 października 2009, 12:15

O tym, że kultowa seria Medal of Honor najprawdopodobniej pójdzie w ślady znacznie młodszego Call of Duty informowaliśmy już kilkukrotnie. Nowa odsłona popularnej strzelaniny wg plotek miała przenieść nas na skaliste pustynie Afganistanu. Niestety, mimo początkowego szumu, temat ucichł. Dziś dzieło sygnowane przez Electronic Arts powraca na łamy światowych mediów.

Twórcy Command & Conquer 3 i Medal of Honor pracują nad nowym FPS-em?

Hed, 6 maja 2009, 12:10

Electronic Arts Los Angeles poszukuje pracownika, który pomógłby przy nowej pierwszoosobowej strzelance, znajdującej się we wczesnym stadium produkcji. Chociaż nie podano żadnych bliższych szczegółów na temat tego tajemniczego dzieła, to podobno będzie to najlepszy projekt, nad jakim studio kiedykolwiek pracowało. Twórcy Medal of Honor mają coś w zanadrzu czy to tylko czcze przechwałki?

Kolekcja gier Medal of Honor z okazji 10 rocznicy powstania serii

Jiker, 25 września 2008, 11:35

Moda na osadzanie strzelanin FPP w czasach II wojny światowej nastąpiła wraz z dostarczeniem do sklepów pierwszej odsłony cyklu Medal of Honor. Wydana w listopadzie 1999 roku produkcja, powstała z myślą o pierwszej PlayStation, osiągnęła sukces na tyle duży, że seria o bohaterskich czynach żołnierzy sił alianckich kontynuowana jest pod dziś dzień.

Wiecej informacji na temat nowej odsłony Medal of Honor

vampire, 7 sierpnia 2008, 10:30

Jakiś czas temu pisaliśmy o nowej odsłonie serii popularnych shooterów – Medal of Honor, która to miałaby porzucić drugowojenną tematykę na rzecz bardziej aktualnej, jaką jest walka z terroryzmem. Teraz we francuskim serwisie JeuxVideo pojawiło się potwierdzenie tych słów.

Medal of Honor w Afganistanie

Przemysław Zamęcki, 27 maja 2008, 07:51

Choć Call of Duty jest serią znacznie młodszą niż konkurencyjny Medal of Honor, to jednak jej producent już zdążył zdać sobie sprawę, że nie można ograniczać się tylko do tematyki II Wojny Światowej. W wyniku tego faktu gracze otrzymali Call of Duty 4: Modern Warfare, jedną z najlepszych gier ubiegłego roku. Jak donosi lipcowy numer magazynu Electronic Gaming Monthly, być może ojciec pójdzie w ślady syna.

Gra Medal of Honor: Airborne w wersji na PlayStation 3 ukończona

Krystian Smoszna, 9 listopada 2007, 07:51

Zlokalizowany w Los Angeles oddział koncernu Electronic Arts uporał się wreszcie z produkcją gry Medal of Honor: Airborne w wersji na konsolę PlayStation 3. Produkt ten osiągnął już „złoty” status i już wkrótce trafi do sklepów na całym świecie.

Polska premiera gry Medal of Honor: Airborne

Vercetti, 14 września 2007, 14:32

Zgodnie z planem na półkach polskich sklepów wylądowała dziś gra Medal of Honor: Airborne. Najnowsza produkcja koncernu Electronic Arts zawitała do nadwiślańskiego państwa w wersjach na dwie platformy – komputery osobiste oraz konsole X360. Sugerowana cena pierwszej z edycji wynosi 139 zł. Kwota, jaką należy uiścić za drugą, to 229 zł. Rodzimy dystrybutor dzieła, firma EA Polska, ma również w plan

Wygraj cenne nagrody przechodząc online’owe misje na stronie Medal of Honor: Airborne

Misiek, 6 września 2007, 10:24

Electronic Arts uruchomiło specjalną sekcję na internetowej stronie Medal of Honor: Airborne zatytułowaną „Online Missions”. Możecie sprawdzić tam swoją inteligencję wykonując kilka (wcale niełatwych) zadań. Warto się postarać, bo można wygrać bardzo cenne nagrody.

Gra Medal of Honor: Airborne debiutuje na rynku!

Krystian Smoszna, 4 września 2007, 08:09

Najnowsza odsłona cyklu Medal of Honor zadebiutowała dziś na rynku elektronicznej rozrywki. W Airborne – bo tak nazywa się ten produkt – jako pierwsi zagrają Amerykanie. Mieszkańcy Starego Kontynentu muszą poczekać na premierę europejskiej edycji do piątku, Polacy do przyszłego tygodnia.

Demo Medal of Honor: Airborne 23 sierpnia

Vercetti, 15 sierpnia 2007, 15:40

Electronic Arts poinformowało, że już w przyszłym tygodniu gracze będą mogli samodzielnie sprawdzić, jak sprawuje się w akcji nowa gra z gatunku pierwszoosobowych shooterów, Medal of Honor: Airborne. Amerykańska firma zamierza bowiem opublikować w sieci demo drugowojennego FPS-a. Będzie ono adresowane do właścicieli konsol Xbox 360 oraz użytkowników komputerów osobistych.

Electronic Arts wzbogaciło się o 229 milionów USD

Maciej Jałowiec, 2 sierpnia 2007, 12:15

Koncern Electronic Arts opublikował wczoraj informacje odnośnie swojej sytuacji finansowej po zakończeniu pierwszego kwartału jej roku fiskalnego 2008. Wyniki są co najmniej zadowalające – firma osiągnęła zysk brutto na poziomie blisko 230 milionów dolarów amerykańskich.

Demo gry Medal of Honor: Airborne już w najbliższych tygodniach

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2007, 07:36

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeszcze przed planowaną na koniec miesiąca premierą gry Medal of Honor: Airborne, będziemy w stanie przetestować ten produkt za pośrednictwem oficjalnego dema. O planach udostępnienia wersji pokazowej poinformował wczoraj koncern Electronic Arts, Inc.

Medal of Honor: Airborne – demo już niebawem

Vercetti, 13 lipca 2007, 12:55

Jak donoszą dziennikarze niemieckiego serwisu GameStar, w trakcie tegorocznych targów E3 Media & Business Summit mieli oni okazję zagrać w niemal gotową wersję nowej strzelanki Electronic Arts, Medal of Honor: Airborne. Co ciekawe, misja, w której dane im było wziąć udział, toczyła się w Warszawie, a jednym ze szczegółów, jakie udało im się wyciągnąć od twórców produktu, był fakt, że gra doczeka s

Znamy minimalne wymagania sprzętowe gry Medal of Honor: Airborne

Krystian Smoszna, 11 lipca 2007, 06:00

Wiemy już, jaki komputer będzie potrzebny, aby uruchomić grę Medal of Honor: Airborne na PC. Koncern Electronic Arts, Inc. poszedł w ślady konkurencji z 2K Games i ujawnił wczoraj wymagania sprzętowe tej wielce oczekiwanej, pierwszoosobowej strzelaniny.

O przyczynie opóźnienia gry Medal of Honor: Airborne w wersji na PlayStation 3

Krystian Smoszna, 10 lipca 2007, 14:13

W ubiegły czwartek informowaliśmy Was, że dedykowana konsoli PlayStation 3 gra Medal of Honor: Airborne, zadebiutuje na rynku z trzymiesięcznym opóźnieniem w stosunku do wersji na pozostałe platformy. Dziś powracamy do tego tematu, gdyż jeden z twórców programu wyjaśnił przyczynę takiego stanu rzeczy.

Medal of Honor Airborne później na PlayStation 3

Misiek, 5 lipca 2007, 12:17

Wczoraj donosiliśmy Wam, że Medal of honor: Airborne zadebiutuje w Europie 24 sierpnia. Okazało się, że wspomniana data dotyczy tylko wersji na Xboxa 360 oraz PC. Posiadacze PlayStation 3 znowu (podobnie było między innymi w przypadku Colin Mcrae Dirt) będą musieli dłużej poczekać.

Michael Giacchino twórcą muzyki do gry Medal of Honor: Airborne

Krystian Smoszna, 4 lipca 2007, 06:46

Koncern Electronic Arts, Inc. ujawnił wczoraj nazwisko artysty, który odpowiedzialny jest za stworzenie ścieżki dźwiękowej do gry Medal of Honor: Airborne. W najnowszej odsłonie popularnego cyklu strzelanin, usłyszymy muzykę Michaela Giacchino.

Znamy dokładną datę europejskiej premiery Medal of Honor: Airborne

eLKaeR, 26 kwietnia 2007, 17:05

Za sprawą przedwczorajszych informacji, które wypłynęły z korporacji Electronic Arts, znamy już dokładny termin amerykańskiej premiery długo oczekiwanego FPS-a pt. Medal of Honor: Airborne, osadzonego zgodnie z tradycją w realiach II Wojny Światowej. Natomiast dziś "Elektronicy" sprecyzowali datę, związaną z wysłaniem gotowej gry do europejskich sklepów i startem sprzedaży.

Medal of Honor: Airborne pod koniec wakacji

eLKaeR, 24 kwietnia 2007, 07:32

Na premierę gry nowej generacji z serii Medal of Honor czekamy już dość długo. Nadchodzący produkt nosi podtytuł Airborne i zmierza ku PC, PlayStation 3 oraz Xboxowi 360 (pierwotnie w gronie platform docelowych mieliśmy jeszcze PlayStation 2 i Xboxa). Według najświeższych informacji, amerykański debiut nowego "Medalu Honoru" nastąpi dokładnie 28 sierpnia 2007.

Premierowe screenshoty z Medal of Honor: Vanguard

eLKaeR, 21 grudnia 2006, 10:05

Tylko dwa dni musieliśmy czekać od momentu oficjalnej zapowiedzi Medal of Honor: Vanguard na pojawienie się w globalnej Sieci pierwszych zrzutów ekranowych, ukazujących wygląd oprawy graficznej w tej grze z gatunku FPS. Z przyjemnością prezentujemy Wam więc trzy obrazki, które powinny zaostrzyć apetyt na "Straż Przednią" (tak można bowiem przetłumaczyć podtytuł nowej odsłony cyklu MoH).

Ujawniono Medal of Honor: Vanguard

eLKaeR, 19 grudnia 2006, 16:16

Jeszcze przed swoją premierą konsola Wii jawiła się jako znakomita platforma dla gier z gatunku FPS. Można to zweryfikować chociażby w Far Cry: Vengeance, a w niedalekiej przyszłości przekonamy się, jak nowa maszyna ze stajni Nintendo poradzi sobie z pozycją z bestsellerowej serii Medal of Honor. Korporacja Electronic Arts zapowiedziała bowiem Medal of Honor: Vanguard.

Electronic Arts a amerykańska premiera PS3

Jiker, 15 listopada 2006, 16:35

Amerykańska premiera konsoli Sony PLAYSTATION 3 zbliża się nieubłagalnie. Już za 48 godzin pierwsi szczęśliwcy będą mogli przetestować wybrane przez siebie pozycje. Być może część z nich zdecyduje się na którąś z gier firmy Electronic Arts.

Medal of Honor: Airborne na silniku Unreal Engine 3?

Vercetti, 23 sierpnia 2006, 14:59

W ubiegły piątek koncern Electronic Arts zakupił od firmy Epic Games licencję na używanie silnika Unreal Engine 3. Od tego momentu oczy specjalistów z branży były skupione na szefach amerykańskiego koncernu, którzy lada dzień mieli ujawnić, jakie z zapowiedzianych gier EA oparte zostaną o świeżo nabytą technologię graficzną.

Medal of Honor: Airborne wyląduje na konsoli Wii

Elrond, 26 maja 2006, 19:35

Wygląda na to, iż najnowsza odsłona znakomitego cyklu Medal of Honor, o podtytule Airborne, zagości również na konsoli Nintendo, Wii. Przynajmniej taką informację podaje sklep internetowy, EBgames, przy okazji precyzując datę premiery gry w wersji Wii na 1 listopada tego roku i cenę - 49.99$.

W Medal of Honor: Airborne pojawi się Jeep

Krystian Smoszna, 24 maja 2006, 09:58

Willys Jeep – legendarny, amerykański samochód terenowy, pochodzący z czasów II wojny światowej – zostanie wykorzystany w najnowszej grze z cyklu Medal of Honor, zatytułowanej Airborne. Odpowiednie porozumienie w tej sprawie zostało zawarte pomiędzy koncernami Chrysler Group i Electronic Arts.

Medal of Honor: Airborne dopiero na początku przyszłego roku

Krystian Smoszna, 4 maja 2006, 08:53

Koncern Electronic Arts zapowiedział wczoraj, że najnowsza gra z cyklu Medal of Honor, która nosi tytuł Airborne, trafi na rynek dopiero w przyszłym roku kalendarzowym.

Teaser Medal of Honor: Airborne

Elrond, 8 marca 2006, 11:38

Z przykrością stwierdzam, iż Electronic Arts traktuje po macoszemu fanów serii Medal of Honor, którzy z niecierpliwością wypatrują chociażby skrawka informacji o nowej części cyklu, Airborne. Wiadomości na jej temat były dotychczas skrupulatnie wydzielane w niewielkich ilościach, w związku z czym znamy mniej więcej fabułę, no i widzieliśmy kilka screenów.

Electronic Arts potwierdza - Medal of Honor: Airborne dla PeCetów i konsol

eLKaeR, 18 stycznia 2006, 07:07

Jeszcze wczoraj pisaliśmy o tym nieoficjalnie, ale dziś mamy już ostateczne potwierdzenie prosto z firmy Electronic Arts – szykowana z myślą o stacjonarnych konsolach PS3 i X360 oraz PS2 i Xbox gra typu FPS pt. Medal of Honor: Airborne zostanie udostępniona też posiadaczom PeCetów. Rynkowy debiut gotowego produktu nastąpi pod koniec 2006 roku.

Medal of Honor: Airborne również na PC?

Krystian Smoszna, 17 stycznia 2006, 10:04

Aktualnie wiemy, że Medal of Honor: Airborne – najnowsza odsłona popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin – powstanie z myślą o konsolach Xbox, Xbox 360, PlayStation 2 oraz PlayStation 3. Według informacji przekazanych wczoraj przez serwis Worthplaying, gra trafi również na... PeCety.

Jesień 2006 roku z Medal of Honor: Airborne

eLKaeR, 15 stycznia 2006, 11:55

Nareszcie możemy zaprezentować Szanownym Czytelnikom całkiem sporą ilość informacji, dotyczących kolejnej odsłony bestsellerowego cyklu Medal of Honor, noszącej podtytuł Airborne. Wszystko za sprawą zachodniego magazynu pt. Game Informer, którego najnowszy numer zawiera ciekawą zapowiedź wspomnianego produktu ze stajni korporacji Electronic Arts.

Kiedy Medal Of Honor: Airborne?

maciek_ssi, 14 grudnia 2005, 14:17

Krążą sprzeczne informacje na temat premiery najnowszej odsłony gry Electonic Arts. Dziś serwis Gamereports dotarł do listingu gier, które w najbliższym czasie ma mieć w sprzedaży ogromna sieć sklepów Gamestop. Znajdziemy tam informacje o dacie ewentualnej premiery MoH:Airborne, jak i również innych tytułów, głównie na konsolę Xbox 360.

Airborne nowym produktem z serii Medal of Honor?

Krystian Smoszna, 14 czerwca 2005, 07:19

Wielbiciele serii Medal of Honor nie mają ani chwili wytchnienia. Zaledwie kilka dni temu świętowali premierę programu o nazwie European Assault, a już teraz mogą zacierać ręce na wieść o kolejnym produkcie z popularnego cyklu, który prawdopodobnie powstaje w zlokalizowanym w Los Angeles studio.