Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Stargate Online Trading Card Game

Ruszyła sprzedaż Stargate Online Trading Card Game

Sargeras, 30 kwietnia 2007, 13:03

W miniony weekend ruszyła sprzedaż sieciowej karcianki opartej na popularnym serialu science-fiction. Gra Stargate Online Trading Card Game składa się z pakietu startowego (starter deck) zwierającego 60 kart oraz pakietów dodatkowych (booster packs - każdy po 11 kart). Download pakietu startowego, w którym znajdziemy głównych bohaterów serialu „Gwiezdne Wrota”, kosztuje 10,99 $, a download pakietu dodatkowego 3,49 $.

Beta test Stargate Online TCG juz dostępny

Major Doktor Upiorna, 22 marca 2007, 13:32

Całkiem niedawno mieliśmy okazję przekazania Wam informacji o zapowiedzi nowej gry osadzonej w uniwersum Gwiezdnych Wrót, toczonej w sieci. Natomiast dzisiaj Sony Online Entertainment poinformowało, że wersja testowa Stargate Online Trading Card Game jest już powszechnie dostępna w Internecie. Wszystkich zainteresowanych niniejszym tytułem zachęcamy do odwiedzenia strony oficjalnej, gdzie można samemu przekonać się o jakości niniejszej pozycji.

Zapowiedziano Stargate Online Trading Card Game

Metatron, 26 lutego 2007, 13:25

Firma Sony Online Entertainment zapowiedziała wydanie Stargate Online Trading Card Game. Będzie to komputerowy odpowiednik opartej na telewizyjnym serialu Gwiezdne Wrota karcianki, która powinna ukazać się w tym samym czasie, co gra wideo. Premiera obu wersji planowana jest na kwiecień.