Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat SWAT 4

Kultowa mapa ze SWAT 4 odtworzona w modzie do Ready or Not

Adrian Werner, 2 maja 2022, 12:32

W sieci pojawił się mod Fairfax Residence Remake. Projekt odtwarza w grze Ready or Not kultową mapę ze SWAT 4.

SWAT: Back to Los Angeles - nowa wersja taktycznego moda

Adrian Werner, 25 września 2021, 09:07

Wyśmienity mod SWAT: Back to Los Angeles do SWAT 4 otrzymał nową wersję. Projekt zwiększa realizm i taktyczność rozgrywki, tak aby bardziej upodobnić grę do SWAT 3: Close Quarters Battle z 1999 roku.

SWAT 4: Elite Force - nowa wersja najważniejszego moda do tej gry

Adrian Werner, 4 września 2021, 09:47

Ukazała się wersja 7.1 modyfikacji Elite Force, czyli najważniejszego moda do taktycznej strzelanki SWAT 4. Przynosi ona wiele poprawek, jak również rozpoczyna proces ciekawych zmian, które mają utrudnić rozpoznawanie, które postacie na mapach stanowią zagrożenie.

Wieści ze świata (SWAT 4, Hitman, Skyrim, Mobius Final Fantasy) 26/1/2017

Draug, 26 stycznia 2017, 16:52

Dziś piszemy o przywróceniu SWAT 4 do sprzedaży na GOG.com, aktualizacji z nowym poziomem trudności do Hitmana, możliwym wsparciu dla modów w The Elder Scrolls V: Skyrim na Nintendo Switch i o dacie premiery Mobius Final Fantasy w wersji PC na Steamie. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Najlepsze modyfikacje (16/04/2013) - m.in.Tropical Skyrim, Thrawn's Revenge i Aliens Survival Experience

Adrian Werner, 16 kwietnia 2013, 20:20

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy m.in. projekty zwiększające poziomy trudności w Rage i Aliens: Colonial Marines. Przeróbkę The Elder Scrolls V: Skyrim na klimaty tropikalne, rekonstrukcje starć z I wojny światowej na silniku Company of Heroes oraz modyfikację ulepszającą tryb kooperacyjny w Dark Souls.

Co ujawnią twórcy BioShocka?

Krystian Smoszna, 11 sierpnia 2010, 13:27

Trzeci System Shock? Trzeci BioShock? Piąty SWAT? A może zupełnie nowy produkt? Czym jest tajemniczy Project Icarus? Nad jaką grą pracuje obecnie Ken Levine i dowodzone przez niego studio Irrational Games?

12 sierpnia dniem oficjalnej zapowiedzi nowej gry studia Irrational Games

Jiker, 3 sierpnia 2010, 11:34

Przedstawiciele studia Irrational Games, mającego w dorobku takie gry, jak BioShock, System Shock 2 i Freedom Force, poinformowali za sprawą siódmego odcinka podcastu Irrational Behavior, że do ujawnienia ich nowej, długo oczekiwanej produkcji – tajemniczego Projektu Icarus – dojdzie 12 sierpnia. Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieć do czynienia z tytułem z najwyższej półki.

O przyszłych i przeszłych projektach Irrational Games, id Software i Bioware

Adrian Werner, 14 stycznia 2010, 09:45

Kolejny dzień przyniósł nową porcję spekulacji. Tym razem dotyczą one nowych gier id Software, Irrational Games oraz Bioware.

2K Boston wraca do nazwy Irrational Games

Adrian Werner, 10 stycznia 2010, 08:26

Jak donosi GameInformer, odpowiedzialne za stworzenie gry Bioshock studio 2K Boston, już wkrótce zostanie przemianowane na Irrational Games, ponieważ uznano, że nazwa ta (którą deweloper posługiwał się przed 2007 rokiem) posiada zbyt dużą wartość, by o niej tak po prostu zapomnieć.

Złota edycja SWAT 4 jeszcze tej wiosny

Elrond, 26 lutego 2006, 16:32

Fani taktycznej gry akcji, SWAT 4, od kilku dni zagrywają się w dodatek do niej, zatytułowany SWAT 4: The Stetchkov Syndicate (w Polsce SWAT 4: Syndykat), gdy tymczasem Sierra poinformowała o planach wprowadzenia na rynek wersji specjalnej gry. SWAT 4 Gold Edition pojawi się jeszcze tej wiosny.

SWAT 4: Syndykat w "złocie"

Krystian Smoszna, 28 stycznia 2006, 14:18

Zaledwie miesiąc dzieli nas od premiery gry The Stetchkov Syndicate (polski tytuł: Syndykat) – pierwszego, oficjalnego rozszerzenia do SWAT 4. Firma Vivendi Universal Games, poinformowała wczoraj, że program osiągnął już „złoty” status i trafił do tłoczni.

Tako-Two przejmuje Irrational Games, twórców System Shock 2 czy SWAT 4

ComCo, 10 stycznia 2006, 08:40

Przedstawiciele korporacji Take-Two Interactive podali, iż ich firma przejęła wielokrotnie nagradzane przez branżowych specjalistów i samych graczy studio developerskie Irrational Games. Pracownicy tego zespołu stoją m.in. za stworzeniem takich produkcji jak System Shock 2, Freedom Force, Tribes: Vengeance, czy SWAT 4.

The Stetchkov Syndicate, czyli dodatek do SWAT 4 oficjalnie

ComCo, 22 września 2005, 14:42

Potwierdziły się nasze informacje z 1 września, które dotyczyły przygotowywania przez pracowników studia developerskiego Irrational Games pełnoprawnego rozszerzenia do uznanej (88% oraz Rekomendacja GRY-OnLine), taktycznej gry akcji, pt. SWAT 4. Dodatek będzie nosił podtytuł The Stetchkov Syndicate i powinien trafić na sklepowe półki w pierwszym kwartale 2006 roku.

Irrational Games pracuje nad dodatkiem do SWAT 4

ComCo, 1 września 2005, 13:22

Od kwietnia, czyli momentu rynkowej premiery SWAT 4 minęło kilka miesięcy. Ciepłe przyjęcie gry zarówno przez recenzentów (88% oraz Rekomendacja GRY-OnLine), jak i fanów cyklu zaowocuje niedługo wydaniem pierwszego, pełnoprawnego rozszerzenia do opisywanego tytułu. Rewelacje dotyczące dodatku do SWAT 4 pojawiły się na łamach amerykańskiego magazynu Computer Gaming World.

Poradnik: SWAT 4

Redakcja GRYOnline.pl, 12 maja 2005, 18:52

Poradnik do gry SWAT 4, kolejnej symulacji działań policyjnego oddziału do zadań specjalnych. Poradnik dotyczy kampanii dla jednego gracza i zawiera mapy oraz porady dotyczące przejścia wszystkich 13 misji w grze.

Sukcesy i porażki antyterrorystów cz.7

Kull, 17 kwietnia 2005, 11:04

Dzisiaj kończymy opis słynnych wydarzeń z udziałem antyterrorystów, które rzeczywiście miały miejsce w historii. Ci, którzy śledzą nasz cykl od samego początku na pewno pamiętają, że opis wydarzeń rozpoczęliśmy od „niemieckiego” przykładu. Ostatnia część opisuje może mniej znany współczesnej opinii publicznej przykład akcji antyterrorystycznej, ale za to doskonale obrazujący, że niemieckie służby specjalne wyciągnęły wnioski z tragedii w Monachium.

Sukcesy i porażki antyterrorystów cz.6

Kull, 16 kwietnia 2005, 12:40

Od wczoraj na półkach sklepowych można znaleźć kolejną część serii SWAT tym razem oznaczona cyfrą 4... My tymczasem kontynuujemy opis słynnych wydarzeń z udziałem antyterrorystów, które rzeczywiście miały miejsce w historii. Po dwóch ostatnich częściach, w których opisaliśmy Was przykłady zakończonych fiaskiem operacji czas na historię, która obok akcji w Entebbe jest uważana za jeden z największych sukcesów antyterrorystów.

Sukcesy i porażki antyterrorystów cz.5

Kull, 15 kwietnia 2005, 10:33

W dni dzisiejszym na półki sklepowe powinna trafić kolejna część serii SWAT tym razem oznaczona cyfrą 4... Miłośnicy tego gatunku gier ponownie będą mieli okazję na dokładne zaplanowanie i przeprowadzenie najtrudniejszych operacji... My tymczasem kontynuujemy opis słynnych wydarzeń z udziałem antyterrorystów, które rzeczywiście miały miejsce w historii. Dzisiejszy przykład opisuje jedną z większych amerykańskich wpadek w historii odbijania zakładników...

Sukcesy i porażki antyterrorystów cz.4

Kull, 14 kwietnia 2005, 12:28

Dokładnie w połowie miesiąca na półki sklepowe trafi kolejna część serii SWAT tym razem oznaczona cyfrą 4... Miłośnicy tego gatunku gier ponownie będą mieli okazję na dokładne zaplanowanie i przeprowadzenie najtrudniejszych operacji... Dlatego też jeszcze przed premierą tej gry postanowiliśmy przypomnieć kilka słynnych wydarzeń z udziałem antyterrorystów, które rzeczywiście miały miejsce w historii. Kolejna część odnosi się do najnowszych wydarzeń. Wydarzeń, które śledziliśmy na ekranach w zeszłym roku ...

Sukcesy i porażki antyterrorystów cz.3

Kull, 13 kwietnia 2005, 08:43

Dokładnie w połowie miesiąca na półki sklepowe trafi kolejna część serii SWAT tym razem oznaczona cyfrą 4... Miłośnicy tego gatunku gier ponownie będą mieli okazję na dokładne zaplanowanie i przeprowadzenie najtrudniejszych operacji... Dlatego też jeszcze przed premierą tej gry postanowiliśmy przypomnieć kilka słynnych wydarzeń z udziałem antyterrorystów, które rzeczywiście miały miejsce w historii. Dwa pierwsze przykłady opisywały operacje, które zakończyły się tragedią. Czas opisać przykład spektakularnego sukcesu służb specjalnych...

Sukcesy i porażki antyterrorystów cz.2

Kull, 12 kwietnia 2005, 12:02

Dokładnie w połowie miesiąca na półki sklepowe trafi kolejna część serii SWAT tym razem oznaczona cyfrą 4... Miłośnicy tego gatunku gier ponownie będą mieli okazję na dokładne zaplanowanie i przeprowadzenie najtrudniejszych operacji... Dlatego też jeszcze przed premierą tej gry postanowiliśmy przypomnieć kilka słynnych wydarzeń z udziałem antyterrorystów, które rzeczywiście miały miejsce w historii. Wydarzeń, które nie zawsze miały szczęśliwe zakończenie...

Sukcesy i porażki antyterrorystów cz.1

Kull, 11 kwietnia 2005, 09:54

Dokładnie w połowie miesiąca na półki sklepowe trafi kolejna część serii SWAT tym razem oznaczona cyfrą 4... Miłośnicy tego gatunku gier ponownie będą mieli okazję na dokładne zaplanowanie i przeprowadzenie najtrudniejszych operacji... Dlatego też jeszcze przed premierą tej gry postanowiliśmy przypomnieć kilka słynnych wydarzeń z udziałem antyterrorystów, które rzeczywiście miały miejsce w historii. Wydarzeń, które nie zawsze miały szczęśliwe zakończenie...

SWAT 4 już jest!

Krooliq, 6 kwietnia 2005, 09:22

Dziś mamy dobrą wiadomość dla wszystkich oczekujących na premierę gry SWAT 4. Tak jak wcześniej zapowiadał wydawca tej produkcji - Vivendi Universal Games, tak też się stało i wczoraj tytuł ten trafił do amerykańskich sklepów w cenie 49,99 $. Polscy gracze muszą uzbroić się w cierpliwość, ale na krótko, ponieważ premiera tego produktu u nas odbędzie się już 14 kwietnia.

Policyjna jednostka specjalna w drodze do sklepów

eLKaeR, 20 marca 2005, 08:08

Pierwszą paramilitarną jednostkę policyjną typu SWAT (Special Weapons Attack Tactics; obecnie Special Weapons And Tactics) utworzono w latach sześćdziesiątych XX wieku, a dziś akronim ów budzi respekt w Stanach Zjednoczonych i poza nimi. Na temat tych elitarnych oddziałów specjalnych powstał szereg gier komputerowych i konsolowych. Najnowsza pozycja, to SWAT 4 – jej developing właśnie ukończono.

Demo SWAT 4 na przełomie marca i kwietnia

Krystian Smoszna, 2 lutego 2005, 11:05

Na przełomie marca i kwietnia koncern Vivendi Universal Games opublikuje oficjalne demo gry SWAT 4 – tak wynika z informacji podanych przez serwis 10-David, który w całości poświęcony jest tematyce gier akcji z udziałem jednostek antyterrorystycznych.

Oficjalna strona SWAT 4

Kull, 19 stycznia 2005, 18:07

O kolejnej odsłonie serii SWAT nie mamy okazji zbyt często pisać; prace nad tytułem trwają, gracze zaś cierpliwie czekają na premierę. Dziś jednak, ruszyło coś w świecie wirtualnych anty-terrorystów. Vivendi Universal Games (wydawca gry) otworzył oficjalną stronę poświeconą czwartej odsłonie serii SWAT.

Oczekiwanie na SWAT 4 wydłuża się

[email protected], 20 listopada 2004, 07:07

Gry można klasyfikować na wiele sposobów. Mamy pozycje bezpłatne, shareware, wersje pudełkowe. Wśród nich wyróżniamy choćby strategie, zręcznościówki czy przygodówki. Jest jednak także kategoria wyjątkowa – mowa o tytułach, które powstają, powstają i powstać nie mogą... Do niedawna były to Doom 3, Half-Life 2 i Duke Nukem Forever. Teraz wygląda na to, że miejsce dwóch pierwszych, obok DNF, chce zająć SWAT 4. Uaktualnienie: Po kilku godzinach od chwili, gdy wieść ta obiegła świat, data na stronie VU uległa zmianie. Obecnie to piąty kwietnia 2005.