Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shadowgrounds

Humble Frozen Synapse Bundle zarobił ponad milion dolarów

Kono, 12 października 2011, 08:30

Najnowsza odsłona akcji charytatywnej Humble Indie Bundle radzi sobie całkiem dobrze. Zestaw Humble Frozen Synapse Bundle w ciągu niecałych dwóch tygodni zdołał zarobić ponad milion dolarów.

Sukces trzeciej edycji akcji Humble Indie Bundle

Kono, 29 kwietnia 2011, 09:24

Wczoraj zakończyła się trzecia edycja akcji Humble Indie Bundle. Pomimo tego, że tym razem obejmowała ona tylko produkty studia Frozenbyte, to i tak możemy mówić o sporym sukcesie. Zestaw nazwany „Humble Frozenbyte Bundle” zdołał zarobić przeszło 900 tysięcy dolarów.

Humble Indie Bundle - płać ile chcesz za m.in. Shadowgrounds i Trine

Adrian Werner, 13 kwietnia 2011, 09:59

The Humble Indie Bundle to akcja, w ramach której możemy kupić zestaw gier niezależnych za taką cenę, jaką sami uznamy za stosowną. Poprzednie dwie edycje tej promocji okazały się wielkimi sukcesami. Teraz nadszedł czas na trzecie uderzenie.

Trine – nowy projekt twórców Shadowgrounds

Hed, 6 grudnia 2008, 10:16

Firma odpowiedzialna za stworzenie dwóch części Shadowgrounds, czyli Frozenbyte, zapowiedziała nową grę pod tytułem Trine. Nie jest to wielki zaskoczeniem, gdyż już wcześniej wiedzieliśmy, że ta ekipa pracuje nad trzema projektami. Zgodnie z zapowiedziami autorzy skupili się na stworzeniu zupełnie nowej marki. Trine jest więc osadzoną w świecie fantasy mieszanką akcji i elementów logicznych.

Twórcy serii Shadowgrounds pracują nad nowymi grami

Thorwalian, 14 maja 2008, 10:40

Fińskie studio Frozenbyte znane przede wszystkim z dość ciepło przyjętej przez graczy serii Shadowgrounds, zapowiedziało rozszerzenie swojego portfolio o dodatkowe pozycje. Jak możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu prasowym, konkretnie chodzi o trzy tajemnicze projekty.

Shadowgrounds dostępne w kolejnych systemach elektronicznej dystrybucji

Basza, 7 lutego 2007, 11:08

Przedstawiciele fińskiej grupy deweloperskiej Frozenbyte oświadczyli, że stworzona przez nich gra akcji o nazwie Shadowgrounds jest już dostępna w trzech kolejnych systemach sprzedaży elektronicznej.

Dwa prezenty na święta dla miłośników gry Shadowgrounds

Krystian Smoszna, 27 grudnia 2006, 12:08

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, fińskie studio Frozenbyte zaprezentowało pierwszy zwiastun drugiej odsłony cyklu Shadowgrounds – gry, która choć nie odniosła wielkiego sukcesu komercyjnego, przypadła do gustu wielu miłośnikom klasycznych strzelanin w stylu Alien Breed.

Soundtrack z gry Shadowgrounds zadebiutował na rynku

Krystian Smoszna, 15 grudnia 2006, 08:08

Po długim okresie przygotowań, przedstawiciele niezależnej firmy Frozenbyte opublikowali wreszcie płytę zawierającą ścieżkę dźwiękową z gry Shadowgrounds.

Gra Shadowgrounds tańsza o 25% w systemie elektronicznej dystybucji Steam

Krystian Smoszna, 11 grudnia 2006, 12:05

Użytkownicy sytemu elektronicznej dystrybucji Steam mogą kupić grę Shadowgrounds w niższej o 25% cenie – poinformowała w piątek firma Valve Corporation.

Shadowgrounds 2 w produkcji

Krystian Smoszna, 4 grudnia 2006, 09:25

Przedstawiciele firmy Frozenbyte zdradzili w sobotę tytuł swojej nowej gry, nad którą trwają aktualnie zaawansowane prace. Mimo że jeszcze w maju bieżącego roku Finowie deklarowali, że nie będzie to druga odsłona cyklu Shadowgrounds, ostatecznie zdecydowali się na kontynuację przygód Wesley’a Tylera.

Edytor poziomów do Shadowgrounds już w tym tygodniu

Krystian Smoszna, 28 czerwca 2006, 08:40

Wygląda na to, że programiści z firmy Frozenbyte wreszcie uporali się ze stworzeniem edytora poziomów do gry Shadowgrounds. Oczekiwane przez fanów narzędzia do konstruowania nowych plansz pojawią się w Internecie jeszcze w tym tygodniu.

Twórcy Shadowgrounds gratulują zwycięzcom Eurowizji

Krystian Smoszna, 22 maja 2006, 13:34

Członkowie studia Frozenbyte pogratulowali sukcesu hard rockowej grupie Lordi, która nieoczekiwanie zwyciężyła podczas 51. finału konkursu Eurowizji. Finowie mają ze sobą wiele wspólnego. Gitarzysta zespołu o pseudonimie Amen, aktywnie pomagał w przygotowaniu utworów muzycznych na ścieżkę dźwiękową gry Shadowgrounds.

Twórcy Shadowgrounds pracują nad kolejną grą

Krystian Smoszna, 2 maja 2006, 07:36

Fińskie studio Frozenbyte, które aktualnie próbuje podbić amerykański rynek przy pomocy swojej debiutanckiej gry o nazwie Shadowgrounds, rozpoczęło już produkcję kolejnego programu...

Gra Shadowgrounds będzie sprzedawana za pośrednictwem usługi Steam

Krystian Smoszna, 25 kwietnia 2006, 07:19

Kanadyjska firma Meridian4 nie próżnuje. Jej przedstawiciele nie tylko załatwili wydanie gry Shadowgrounds na amerykańskim rynku, ale zawarli również umowę z Valve Corporation dotyczącą opublikowania wyżej wspomnianego programu za pośrednictwem systemu elektronicznej dystrybucji o nazwie Steam.

Shadowgrounds doczeka się edytora poziomów

Krystian Smoszna, 16 marca 2006, 07:40

Przedstawiciele studia Frozenbyte poinformowali wczoraj, że już wkrótce w Internecie pojawi się edytor poziomów do gry Shadowgrounds. Finowie odpowiadają w ten sposób na prośby użytkowników programu, którzy ją od kilku miesięcy dawali im do zrozumienia, że tego typu narzędzia są potrzebne.

Nadciąga angielskie demo Shadowgrounds, łata i edytor plansz

Krystian Smoszna, 30 stycznia 2006, 12:37

Dziesięć dni temu informowaliśmy Was o planach firmy Frozenbyte, dotyczących wydania gry Shadowgrounds w kolejnych krajach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych, Australii i Nowej Zelandii. Dziś kolejny po raz powracamy do tematu debiutanckiej strzelaniny fińskiego studia, tym razem jednak w kontekście jej dalszego rozwoju.

Shadowgrounds wyrusza podbić świat

Krystian Smoszna, 20 stycznia 2006, 08:40

Shadowgrounds – debiutancki produkt firmy Frozenbyte – do tej pory został wydany w Niemczech, Finlandii, Szwajcarii i Austrii. Autorzy gry nie zamierzali jednak na tym poprzestać i znaleźli partnerów, którzy tą ciekawą strzelaninę opublikują w innych krajach.

Trwają prace nad pierwszym patchem do Shadowgrounds

Krystian Smoszna, 21 listopada 2005, 12:22

Shadowgrounds – debiutancki produkt firmy Frozenbyte – doczeka się wkrótce pierwszej łaty. Finowie zbierają błędy wyłapane przez graczy, a także sugestie dotyczące poprawek w rozgrywce, które najprawdopodobniej również zostaną uwzględnione w pierwszej łacie. Szczegóły dotyczące zmian poznamy jeszcze w tym tygodniu.

Gra Shadowgrounds zostanie wydana przez DTP

Krystian Smoszna, 26 lipca 2005, 07:17

Shadowgrounds – strzelanina opracowywana przez fińskie studio Frozenbyte będzie miała wydawcę. Grą zainteresował się niemiecki koncern DTP. Nie wiadomo jednak, czy program znajdzie się w sklepach tylko u naszych zachodnich sąsiadów, czy też zostanie opublikowany także w innych krajach Europy.

Preyground zmienia tytuł na Shadowgrounds

Krystian Smoszna, 16 czerwca 2005, 09:03

W marcu bieżącego roku po raz pierwszy wspomnieliśmy o debiutanckim projekcie fińskiego studia Frozenbyte – Preyground. Jak poinformowali wczoraj przedstawiciele firmy, ta strzelanina z widokiem z góry zmieniła właśnie tytuł na Shadowgrounds – tylko po to, aby nie tworzyć niepotrzebnego zamieszania i uniknąć skojarzeń z powstającym od nowa produktem 3D Realms o nazwie Prey.