Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat WarioWare: Smooth Moves

Znamy datę premiery WarioWare: Smooth Moves na kontynencie europejskim

eLKaeR, 14 grudnia 2006, 13:55

Bogatej kolekcji mikro-gier z serii WarioWare spodziewaliśmy się pierwotnie na rynkową premierę konsoli Wii. Niestety produkt, noszący nazwę WarioWare: Smooth Moves, nadal nie ujrzał światła dziennego. Dalekowschodnia korporacja Nintendo ujawniła właśnie datę premiery niniejszej pozycji w Europie.

Premiera Super Mario Galaxy dopiero pod koniec przyszłego roku?

Jiker, 29 listopada 2006, 15:33

Reggie Fils-Aime, prezes Nintendo of America, oznajmił w wywiadzie udzielonym serwisowi MTV.com, że amerykańska premiera gry Super Mario Galaxy odbędzie się dopiero w okresie pomiędzy marcem a grudniem 2007 roku.

Europa otrzyma w tym roku 27 gier przeznaczonych dla Nintendo Wii

Jiker, 2 listopada 2006, 11:25

Kilkadziesiąt godzin temu mogliście zapoznać się z amerykańską listą gier, które będzie można nabyć w ramach usługi Virtual Console, będącej jednym z atutów konsoli Nintendo Wii. Dzisiaj z kolei chcielibyśmy Wam przedstawić spis dotyczący Europy, wzbogacony dodatkowo o listę 27 nowych, pełnoprawnych pozycji, które zostaną wydane na Wii jeszcze w tym roku.

Wario Ware w wersji na Nintendo Wii dopiero po świętach

Jiker, 23 października 2006, 16:35

Wario Ware: Smooth Moves będzie jednym z kilkunastu tytułów startowych, które Japończycy będą mogli nabyć w dniu premiery konsoli Nintendo Wii. Tego samego nie można niestety powiedzieć o amerykańskiej i europejskiej wersji gry.

GOL na GC 2006: Red Steel i nie tylko, czyli co Wiidzieliśmy?

eLKaeR, 26 sierpnia 2006, 21:21

Interaktywne demo gry Red Steel, które firma Ubisoft Entertainment pokazała dziennikarzom na Games Convention 2006, to rzecz bezwzględnie warta uwagi. Prezentacja została bowiem przeprowadzona przy użyciu Wii, więc widzowie mogli ujrzeć w akcji rewolucyjny kontroler żyroskopowy – wybrańcy (wśród nich autor niniejszego tekstu) mieli nawet okazję pograć samodzielnie i to nie tylko w "Czerwoną Stal".

200 mini-gierek w WarioWare: Smooth Moves!

BK, 10 maja 2006, 11:22

Przedwczoraj podaliśmy informację na temat nowej gry z serii WarioWare. Dziś prezentujemy kolejne szczegóły związane z tym tytułem. Wszyscy fani tzw. party games – przygotujcie się na dobre wieści! Wario atakuje Nintendo Wii!

Wario bohaterem kolejnej gry na Nintendo Wii

BK, 8 maja 2006, 09:34

Znamy szczegóły na temat następnej gry tworzonej z myślą o konsoli Nintendo Wii. Będzie to kolejna część bardzo popularnej serii WarioWare, która jest doskonale znana posiadaczom GameCube'a, GBA i Nintendo DS.