Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Trackmania Sunrise

Trackmania w wersji na Wii nabiera kształtów

Gambrinus, 22 stycznia 2010, 09:44

Latem zeszłego roku studio Focus Home Interactive zapowiedziało, że popularna seria wyścigów Trackmania zostanie przeniesiona na konsolę Nintendo Wii. Dotychczas, cykl w wersji na komputery osobiste okazał się wielkim hitem.

Ubisoft wykupuje producenta serii TrackMania

Jiker, 5 października 2009, 19:15

Koncern Ubisoft poinformował o wykupieniu francuskiej firmy Nadeo – producenta popularnej serii wyścigowej TrackMania. Dzięki tej transakcji uzyskał dostęp do zespołu doświadczonych projektantów, jednej z najlepszych technologii sieciowych oraz niezwykle popularnego cyklu gier.

TrackMania 2 pokazana na francuskich targach

Hed, 20 września 2009, 13:31

Na forum poświęconym serii TrackMania pojawiły się informacje o tym, że druga część gry została pokazana na imprezie Paris Game Festival. Chociaż na razie nie otrzymaliśmy w tej sprawie oficjalnego komentarza od twórców serii, to wiele źródeł potwierdza istnienie projektu. Oprócz tekstów i opisów, w sieci opublikowano także krótki film w słabej jakości pokazujący tytuł w akcji.

Premiera kolejnej darmowej Trackmanii już wkrótce

Jiker, 5 kwietnia 2008, 20:11

Już wkrótce, bo 16 kwietnia, opublikowana zostanie kolejna darmowa odsłona popularnej Trackmania Nations. Produkcję będzie można pobrać za pośrednictwem oficjalnego serwisu internetowego poświęconemu owemu cyklowi.

Trackmania zmierza na Nintendo DS?

Jiker, 23 grudnia 2007, 17:25

Wielu graczy pecetowych uważa cykl Trackmania za wyjątkowo udany. Dynamiczna, zręcznościowa seria wyścigowa zdobyła popularność m.in. z uwagi na bardzo dobry edytor plansz. Być może już niedługo o jakości dzieła studia Nadeo przekonają się także posiadacze Nintendo DS.

Trackmania Nations Forever już za kilka miesięcy

Thorwalian, 26 października 2007, 13:35

Na początek przyszłego roku, z myślą o nowej edycji turnieju Electronic Sports World Cup szykowana jest odświeżona wersja Trackmania Nations. Co ważne, popularna odmiana serii gier samochodowych, zachowa status darmowej produkcji.

Trackmania w nowym wydaniu

Vercetti, 2 lipca 2006, 12:40

Francuskie Nadeo podało do wiadomości, że pracuje nad projektem o nazwie Trackmania United, stanowiącym kompilację trzech poprzednich odsłon popularnych wyścigów. Produkt ma być spełnieniem wizji programistów, a także pomostem pomiędzy nimi a społecznością graczy.

Pełna wersja Trackmania Nations dostępna

Elrond, 28 stycznia 2006, 12:51

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, francuska firma Nadeo udostępniła w sieci pełną wersję TrackMania Nations. Przypomnijmy, iż jest to specjalna wersja gry przygotowana na turniej Electronic Sports World Cup.

Nowa Trackmania na turniej Electronic Sports World Cup

ComCo, 6 grudnia 2005, 11:50

Francuska firma Nadeo podała, iż przygotowuje obecnie specjalną edycję gry Trackmania, noszącą podtytuł Nations. Całość zostanie za darmo udostępniona do pobrania z Sieci w styczniu przyszłego roku i - jak się okazało - będzie jedną z sześciu produkcji, w których zmierzą się gracze podczas ogólnoświatowego turnieju Electronic Sports World Cup.

Nowa edycja pierwszej Trackmanii i darmowy dodatek do drugiej w produkcji

Krystian Smoszna, 3 czerwca 2005, 08:10

Francuska firma Nadeo przygotowuje dwie niespodzianki dla wielbicieli gier z serii Trackmania. Jeszcze w tym roku na rynek trafi zmodyfikowana wersja pierwszej odsłony cyklu, natomiast w Internecie zadebiutuje rozszerzenie części drugiej.

Trackmania Sunrise doczekała się oficjalnego soundtracku

Krystian Smoszna, 4 kwietnia 2005, 09:31

W wydanym pierwszego kwietnia oświadczeniu prasowym, twórcy gry Trackmania Sunrise z firmy Nadeo, poinformowali o specjalnym porozumieniu z Brytyjską Akademią Muzyki Współczesnej, które zaowocuje wydaniem płyty CD ze ścieżką dźwiękową, opatrzoną mianem oficjalnego soundtracku.

Digital Jesters publikuje demo Trackmania: Sunrise i prosi o pomoc w wyeliminowaniu błędów

Krystian Smoszna, 7 lutego 2005, 12:53

Firma Digital Jesters opublikowała testową wersję demo swojego najnowszego produktu o nazwie Trackmania: Sunrise. Przy okazji poprosiła ona użytkowników pierwszej odsłony gry o znalezienie i wskazanie błędów, które mogłyby zostać usunięte podczas dalszych prac nad programem.