Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Warhammer: Mark of Chaos

GOG przecenia gry Warhammer z okazji powrotu Mark of Chaos do sprzedaży

Entelarmer, 9 marca 2020, 17:41

Sklep GOG.com rusza z kolejną akcją promocyjną. Tym razem platforma świętuje debiut w dystrybucji cyfrowej gry Warhammer: Mark of Chaos, przeceniając wybrane produkcje ze świata Warhammera nawet do 75%.

Plotki - kontynuacja serii Commandos oraz kolejne projekty twórców Mark of Chaos

Adrian Werner, 13 kwietnia 2010, 10:25

Mamy dla was kolejną porcję spekulacji. Tym razem dotyczą one nowej gry z serii Commandos oraz dwóch gier, nad którymi pracuje obecnie zespół Black Hole Entertainment.

Seria wydawnicza PREMIUM GAMES od Cenegi Poland

Maciej Śliwiński, 10 marca 2009, 10:30

Krajowy dystrybutor gier wychodzi z ciekawą ofertą dla graczy. Nakładem Cenegi zacznie niedługo ukazywać się nowa seria wydawnicza - PREMIUM GAMES, której założeniem jest dostarczanie na rynek w miarę nowych tytułów po dość atrakcyjnej dla gracza cenie.

Październikowe Szaleństwo Cenowe - Warhammer: Mark of Chaos wraz z dodatkiem Battle March za jedyne 69,90 zł

Jiker, 13 października 2008, 09:58

Październikowe Szaleństwo Cenowe, to najlepsza okazja, aby za niewielkie pieniądze zaopatrzyć się w ciekawe tytuły z oferty naszego Sklepu GRY-OnLine. Dotychczas zaproponowaliśmy Wam ciekawe promocje na takie tytuły, jak S.T.A.L.K.E.R.: Czyste niebo, Uncharted: Drake’s Fortune, Devil May Cry 4, The Settlers: Wschodnie Królestwa i Star Wars: The Force Unleashed. Pora na odkrycie kolejnej karty.

Zapowiedziano grę Warhammer: Battle March

Metatron, 18 sierpnia 2007, 11:31

O tym, że strategia czasu rzeczywistego Warhammer: Mark of Chaos może trafić na X360, informowaliśmy już niejednokrotnie, ale dopiero teraz możemy podać wiadomości pochodzące bezpośrednio od wydawcy, firmy Namco Bandai, która potwierdziła, że wspomniana gra ukaże się również w wersji na konsolę Microsoftu.

Warhammer: Mark of Chaos na Xboxa 360?

Vercetti, 8 sierpnia 2007, 14:55

Pierwsze doniesienia o tym, że projekt studia Black Hole Games, RTS Warhammer: Mark of Chaos, może zadebiutować na konsoli Xbox 360, pojawiły się już w marcu. Wtedy to światło dzienne ujrzały również plotki, że next-gen Microsoftu wzbogaci się o inne produkcje wydawane przez Namco - gry z serii Beautiful Katamari oraz Ace Combat.

Katamari Damacy, Ace Combat i Warhammer: Mark of Chaos już wkrótce na konsoli Xbox 360?

Jiker, 19 marca 2007, 17:13

Jaką wspólną cechą mogą lub będą się być może mogły pochwalić następujące tytuły: Katamari Damacy, Warhammer: Mark of Chaos oraz Ace Combat 6? Już niebawem może się okazać, że zostaną oficjalnie zapowiedziane na konsolę Xbox 360.

Będzie oficjalne rozszerzenie Warhammer: Mark of Chaos?

eLKaeR, 22 lutego 2007, 09:09

Pełną polską wersją językową gry Warhammer: Mark of Chaos cieszymy się od ponad dwóch miesięcy dzięki firmie Cenega Poland. To dzieło węgierskich developerów ze studia Black Hole Entertainment ma szansę doczekać się oficjalnego rozszerzenia, o czym można dowiedzieć się z wywiadu, opublikowanego przez serwis Computer and Video Games.

Wokół Wojennego Młota cz.7

Khornel, 13 grudnia 2006, 10:20

Witam w ostatnim dniu serii artykułów o świecie Warhammera. Dziś przybliżę wam cztery tytuły, które ukazały się na popularne piecyki. Aż trzy z nich wzorowały się wyłącznie na WFB, jedynie najnowsza, jeszcze nieukończona produkcja, czerpać będzie również z WFRP.

Wokół Wojennego Młota cz.6

Khornel, 12 grudnia 2006, 09:38

Do tej pory opowiedziałem wam o świecie Warhammera, rasach go zamieszkujących oraz dwóch najważniejszych grach na nim bazujących. W ostatnich dwóch artykułach postaram się przybliżyć wam inne gry, których akcja dzieje się w tym fascynującym świecie.

Wokół Wojennego Młota cz.5

Khornel, 11 grudnia 2006, 09:19

Jak już wspomniałem w pierwszym odcinku, Warhammer Fantasy Battle był pierwszą grą rozgrywającą się w świecie Warhammera. Całkiem niedawno, bo 9 września 2006 roku miała miejsce premiera jej siódmej edycji. Zmiany, które zostały wprowadzone w ciągu tych 23 lat można podzielić na dwie grupki:

Wokół Wojennego Młota cz.4

Khornel, 6 grudnia 2006, 09:59

Zanim siadłem do pisania tego odcinka, mocno główkowałem, jak by tu przybliżyć wam jeden z najsłynniejszych systemów RPG na świecie. Nie chciałem, żeby był to typowo encyklopedyczny zapis w stylu: powstał wtedy i wtedy, świat jest taki a taki, a statystyki siakie.

Wokół Wojennego Młota cz.3

Khornel, 4 grudnia 2006, 09:15

Pod koniec poprzedniego odcinka wyraziłem zdumienie, jak wiele niebezpieczeństw czyha na tych miłujących (he he) pokój. Dzisiaj okaże się, czy moje przypuszczenia były słuszne.

Wokół Wojennego Młota cz.2

Khornel, 1 grudnia 2006, 12:26

Zgodnie z obietnicą dzisiaj pierwsza część opisu ras zamieszkujących świat Warhammera. Zajmę się na razie tymi dobrymi, miłującymi pokój i porządek, tylko czy na pewno…

Warhammer: Mark of Chaos w Polsce 15 grudnia

Łukasz Malik, 1 grudnia 2006, 10:21

Zgodnie ze zaktualizowanym planem wydawniczym firmy Cenega Poland, strategia czasu rzeczywistego Warhammer: Mark of Chaos trafi do polskich sklepów w piątek, 15 grudnia.

Wokół Wojennego Młota cz.1

Khornel, 30 listopada 2006, 11:22

Premiera polskiego wydania gry Warhammer: Mark of Chaos zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji postaram się wam przybliżyć niesamowity świat, w jakim będzie się owa produkcja rozgrywać oraz sposoby, dzięki którym będziecie mogli się w nim zagłębić.

Warhammer: Mark of Chaos w ofercie GamersGate

Krystian Smoszna, 28 listopada 2006, 08:59

Oferta systemu elektronicznej dystrybucji GamersGate, specjalizującego się w sprzedaży gier strategicznych, została powiększona o kolejny program tego typu. Tym razem twórcy usługi zdecydowali się opublikować w Internecie produkt studia Black Hole Games, zatytułowany Warhammer: Mark of Chaos.

Już jutro zagramy w demo gry Warhammer: Mark of Chaos

Krystian Smoszna, 2 listopada 2006, 07:34

Koncern Namco Bandai Games umożliwi wszystkim chętnym przetestowanie gry Warhammer: Mark of Chaos przed jej oficjalną premierą. Wersja demonstracyjna programu pojawi się w Internecie już jutro.

Producent potwierdza - Warhammer: Mark of Chaos w "złocie"

Krystian Smoszna, 31 października 2006, 09:09

Wczorajsze rewelacje magazynu Worthplaying dotyczące gry Warhammer: Mark of Chaos, okazały się prawdziwe. Amerykański oddział koncernu Namco Bandai Games opublikował oświadczenie prasowe, w którym oficjalnie ogłosił, że program przygotowany przez studio Black Hole Entertainment wszedł w „złotą” fazę produkcji.

Warhammer: Mark of Chaos w złocie - informacja nieoficjalna

Krystian Smoszna, 30 października 2006, 13:36

Redaktorzy internetowego serwisu Worthplaying opublikowali w ubiegłą sobotę informację, z której wynika, że program zatytułowany Warhammer: Mark of Chaos wszedł w „złotą” fazę produkcji. Oznacza to, że gra jest już ukończona i aktualnie trwa proces tłoczenia płyt.

Jakie elementy znajdziemy w kolekcjonerskiej wersji Warhammer: Mark of Chaos?

eLKaeR, 11 października 2006, 06:44

Strategia czasu rzeczywistego, nazwana Warhammer: Mark of Chaos i tworzona przez ojców Armii Exigo, zapowiada się bardzo dobrze. Rynkowa premiera nowej gry nastąpi już w przyszłym miesiącu, a na sklepowe półki trafi zarówno wersja standardowa, jak i ujawniona właśnie edycja kolekcjonerska.

Już dziś rozpoczną się beta-testy gry Warhammer: Mark of Chaos

Krystian Smoszna, 22 sierpnia 2006, 11:05

Ci z Was, którzy zarejestrowali się na oficjalnym forum gry Warhammer: Mark of Chaos, mogą już zacierać ręce. Twórcy programu poinformowali wczoraj o rozpoczęciu procesu wysyłania kodów, umożliwiających uruchomienie wersji beta nowej produkcji firmy Black Hole Games.

Premiera Warhammer: Mark of Chaos w październiku, demo w tym samym czasie

Krystian Smoszna, 6 sierpnia 2006, 16:16

Chris Wren z amerykańskiego oddziału koncernu Namco Bandai Games udzielił interesującego wywiadu serwisowi Strategy Informer. Tematem rozmowy była oczywiście najnowsza produkcja studia Black Hole Games, zatytułowana Warhammer: Mark of Chaos.

Warhammer: Mark of Chaos i Mage Knight Apocalypse mają wydawcę w Europie i Polsce

Łukasz Malik, 29 czerwca 2006, 08:13

Europejscy i polscy gracze oczkujący premier gier Warhammer: Mark of Chaos i Mage Knight Apocalypse mogą odetchnąć z ulgą. Wspomniane tytuły znalazły wydawcę na starym kontynencie.