Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Battlefield 2: Jednostki Specjalne

Battlefield 3 okiem Bartheza i eJaya, cz. 1

barth89, 26 sierpnia 2011, 20:17

Rozmowa nt oczekiwań względem Battlefielda 3, wzbogacona o odniesienia do Battlefield 2 i Bad Company 2.

Wybrane gry FPS taniej o 25% w EA Store

Taven, 16 listopada 2010, 10:50

Polski oddział firmy Electronic Arts przygotował specjalną promocję dla wszystkich fanów strzelanin z widokiem pierwszoosobowym. Przez tydzień wybrane tytuły dystrybuowane przez firmę w naszym kraju będzie można kupić po odpowiednio niższej cenie za pośrednictwem serwisu EA Store.

Battlefield 3 także na konsole

Adrian Werner, 31 lipca 2010, 13:04

Od ponad roku docierały do nas kolejne nieśmiałe wieści potwierdzające, że Battlefield 3 znajduje się już w produkcji. Okazuje się, że prace nad tą grą mogą być już w całkiem zaawansowanej fazie, ponieważ Electronic Arts obiecało wszystkim, którzy kupią Edycję Limitowaną najnowszego Medal of Honor, że będą mogli wziąć udział w beta testach trzeciego Battlefielda.

Ciąg dalszy promocji gier EA na Steamie

Sarge, 16 czerwca 2010, 11:37

Wczoraj informowaliśmy Was o tygodniowej promocji firmy Electronic Arts na Steamie, według której codziennie mieliśmy dostawać nowe gry tego koncernu po obniżonych cenach. Wczoraj promocji doczekały się dwie odsłony serii Crysis, a dziś przygotowano coś dla fanów Battlefielda i Medal of Honor.

Promocja na Steam – EVE Online i Battlefield 2 w dobrych cenach

Hed, 30 listopada 2009, 09:10

Znamy szczegóły kolejnego etapu wyprzedaży na Steamie, która trwa od kilku dni. Jeszcze przez niecałe osiem i pół godziny na platformie Valve można kupić kilka ciekawych produkcji za bardzo niskie kwoty. Najciekawszą ofertą wydaje się przede wszystkim gra EVE Online, dostępna za niecałe 5 euro oraz zestaw Battlefield 2: Complete Collection za 10 euro.

Battlefield 3 oficjalnie w produkcji

Elrond, 11 czerwca 2009, 11:59

Wygląda na to, iż firma Electronic Arts postanowiła się zlitować nad fanami serii Battlefield, czekającymi z niecierpliwością na kolejną część gry. Mimo, iż o istnieniu Battlefield 3 wiadomo już od jakiegoś czasu, to informacje te nie były oficjalne. Do tej pory.

Pierwsze informacje na temat gry Battlefield 3

Krystian Smoszna, 7 stycznia 2008, 07:41

Redaktorzy magazynu PC Gamer przygotowali krótki artykuł, który w całości poświęcono kolejnej odsłonie cyklu Battlefield, opatrzonej cyfrą „3”. Opublikowany w ostatnim numerze czasopisma tekst zawiera kilka cennych informacji na temat nowej, niezapowiedzianej jak dotąd przez koncern Electronic Arts gry.

Team Delta zwycięzcą turnieju w grach z serii Battlefield 2 podczas Pikniku Historycznego

Krystian Smoszna, 3 lipca 2007, 09:57

Zespół Team Delta pokonał wszystkich konkurentów w turnieju gier Battlefield 2 i Battlefield 2142, który odbył się w czwarty weekend czerwca, podczas kolejnej edycji Pikniku Historycznego w IX Forcie Czerniakowskim.

Koniec z łatami do gry Battlefield 2?

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 06:53

Kilka dni temu minęło dokładnie pół roku od chwili, gdy w sieci pojawiła się poprawka do gry Battlefield 2, oznaczona liczbą 1.41. Istnieje prawdopodobieństwo, że była to ostania łata, jaką firma Digital Illusions Creative Entertainment przygotowała ku uciesze licznych fanów tego programu.

Zamknięto bastion developerów gry Battlefield Vietnam i dodatku Battlefield 2: Jednostki Specjalne

eLKaeR, 5 października 2006, 07:32

Całkowitą kontrolę nad szwedzką firmą Digital Illusions Creative Entertainment, odpowiedzialną za cykl Battlefield, sprawuje teraz Electronic Arts. Wprawdzie nie miało dojść w związku z powyższym do szczególnych rewolucji w tym pierwszym podmiocie gospodarczym, ale dziś wiemy już, iż jest zupełnie inaczej.

List otwarty do twórców Battlefield 2 - poprawcie błędy albo ...

Elrond, 5 czerwca 2006, 23:30

Niestety, sequel jednego z najlepszych FPSów ostatnich lat, Battlefield 2, jest dosłownie najeżony błędami. Co ciekawsze, zarówno jego twórcy jak i wydawcy, wydają sobie nic z tego nie robić, ba, wydanie patcha 1.3, który jest jeszcze bardziej niestabilny niż poprzednie wersje, świadczy dobitnie o tym, gdzie wspomniane firmy mają graczy.

Patch do Battlefield 2 - panowie z Electronic Arts przedobrzyli

Elrond, 26 maja 2006, 14:53

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie poświęconej grze Battlefield 2, kłopoty, które pojawiły się po zaaplikowaniu poprawki w wersji 1.3, związane z komunikacja pomiędzy serwerami Battlefield oraz Gamespy, powstały prawdopodobnie w wyniku działania tego patcha.

Battlefield 2142 na horyzoncie

Krystian Smoszna, 21 marca 2006, 08:14

17 lutego bieżącego roku opublikowaliśmy wiadomość, w której poruszyliśmy temat nowej gry szwedzkiego studia Digital Illusions CE z cyklu Battlefield. To, co wówczas było jedynie plotką, dziś znalazło potwierdzenie w postaci artykułu w majowej edycji renomowanego czasopisma PC Gamer. Panie i Panowie, nową grą z popularnej serii taktycznych strzelanin będzie Battlefield 2142.

DICE wewnętrznym studiem Electronic Arts

maciek_ssi, 17 marca 2006, 13:57

Developera DICE nie trzeba nikomu przedstawiać. Wystarczy, że wymienimy jego jeden produkt: serię Battlefield. Rok temu pisaliśmy, że potentat Electronic Arts rozpoczął bardzo agresywnie kupować akcje tej firmy, celem objęcia nad nią pełnej kontroli. Oczywistym było, że przejęcie szwedzkiego producenta pozostało jedynie kwestią czasu. I właśnie ono nastąpiło…

Kilka słów o patchu v1.21 do Battlefield 2

ComCo, 23 lutego 2006, 10:09

Przedstawiciele korporacji Electronic Arts oraz zespołu developerskiego Digital Illusions opublikowali właśnie pierwsze informacje dotyczące kolejnej poprawki systemowej do Battlefield 2 - jednej z najpopularniejszych strzelanek pierwszoosobowych dostępnych na rynku.

Trauma Studios powraca w glorii i chwale?

Elrond, 3 lutego 2006, 11:10

Zapewne wielu graczy, którzy zetknęli się z popularnym modem Desert Combat do gry Battlefield 1942, ucieszył fakt zacieśnienia współpracy między twórcami obu tych produkcji, Trauma Studios oraz Digital Illusions. Potem było wchłonięcie Trauma Studios przez DICE i kiedy wydawało się, że związek ten zaowocuje kolejnymi znakomitymi produkcjami, Szwedzi zdecydowali o zlikwidowaniu podległej firmy.

Battlefield 2 w wersji Deluxe?

Elrond, 30 stycznia 2006, 11:46

Jakoś tak się utarło, iż popularne tytuły prędzej czy później doczekują się tzw. wersji Deluxe, w której można znaleźć podstawkę jak i jej dodatek(ki). Nie jest więc niespodzianką, iż takiej wersji doczekała się gra Battlefield 2, której Deluxe Edition oferują zarówno EBGames.com jak i GameStop.com.

Poradnik: Battlefield 2: Special Forces

Redakcja GRYOnline.pl, 12 stycznia 2006, 19:32

Poradnik do Battlefield 2: Special Forces zawiera opis tego, co dodano, a więc: nowych pojazdów, giwer i wyposażenia, oraz przede wszystkim wnikliwą analizę taktyczną wszystkich map.

Nowe informacje o rozszerzeniach Battlefield 2

Elrond, 12 stycznia 2006, 15:19

Na oficjalnej stronie znakomitej gry akcji, Battlefield 2, pojawiły się oczekiwane z niecierpliwością informacje o rozszerzeniach wirtualnych pól bitewnych. Battlefield 2: Euro Force oraz Battlefield 2: Armored Fury, bo takie właśnie nazwy będą nosić te "booster packi", dostępne będą wyłącznie drogą elektroniczną ze strony EA w cenie 9.99$ (ok. 30 zł) każdy.

Kolejne dwa rozszerzenia Battlefield 2 tylko przez Internet

Krystian Smoszna, 23 grudnia 2005, 09:49

Firma Digital Illusions jest bardzo zadowolona ze sprzedaży pierwszego dodatku do Battlefield 2, a zwłaszcza tych kopii gry, które trafiły do klientów za pośrednictwem sieci Internet. Ukontentowani autorzy popularnej strzelaniny, nie zamierzają zaprzestać elektronicznej dystrybucji kolejnych rozszerzeń – wręcz przeciwnie. Jest już pewne, że następne dodatki ukażą się tylko i wyłącznie w sieci.

Kolejna „łatka” do Battlefield 2 w drodze

ComCo, 14 grudnia 2005, 10:14

Pomimo tego, że premiera Battlefield 2 miała miejsce blisko pół roku temu, ta dynamiczna strzelanka pierwszoosobowa wciąż pozostaje jedną z popularniejszych. Tymczasem, pracownicy korporacji Electronic Arts pracują obecnie nad kolejnym patchem, który usunie z gry wykryte błędy i wprowadzi szereg innych modyfikacji.

Battlefield 2: Special Forces w sprzedaży

ComCo, 23 listopada 2005, 12:03

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do amerykańskich sklepów trafiły pudełka z Battlefield 2: Special Forces - oficjalnym rozszerzeniem tej jakże popularnej strzelanki pierwszoosobowej. Przy okazji na falach Internetu pojawił się również patch, o którym informowaliśmy wczoraj.

Battlefield 2 i dodatek Special Forces – patch v1.1 pożądany, ale nie wymagany

ComCo, 22 listopada 2005, 09:44

Według wcześniejszych zapowiedzi, to właśnie dzisiaj pudełka z Special Forces - pierwszym, oficjalnym rozszerzeniem popularnej strzelanki Battlefield 2 - powinny znaleźć się na półkach zachodnich sklepów. Wygląda również na to, że dzisiaj w Sieci dostępny będzie specjalny patch, dedykowany zarówno posiadaczom oryginału, jak i dodatku.

Premiera Battlefield 2: Special Forces w połowie listopada

Krystian Smoszna, 28 września 2005, 10:01

Niedługo będą musieli czekać fani na pierwsze, oficjalne rozszerzenie gry Battlefield 2, zatytułowane Special Forces. Zgodnie z informacjami udzielonymi dziś przez australijski oddział koncernu Electronic Arts, dodatek trafi na rynek już 15 listopada bieżącego roku. Można wnioskować, że podobnie będzie na całym świecie.

Powstaje drugie rozszerzenie dla gry Battlefield 2?

Kamen, 1 sierpnia 2005, 11:26

Chociaż premierę oficjalnego dodatku dla gry Battlefield 2, pt. Special Forces, planuje się ogólnie na końcówkę tego roku, to internetowy sklep World of Games rozpoczął przyjmowanie przedpremierowych zamówień na drugi expansion pack.