Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

Ubisoft zarejestrował domeny internetowe dla gry Rainbow Six: Patriots

Olek, 30 października 2011, 14:17

Koncern Ubisoft zarejestrował domeny dla kilku swoich produkcji. Wśród zastrzeżonych adresów znalazły się także dwa odnoszące się do tytułu Rainbow Six: Patriots. Jeden z użytkowników forum NeoGAF twierdzi, że pierwsze oficjalne informacje o nowej grze z serii taktycznych strzelanin sygnowanych nazwiskiem Toma Clancy'ego pojawią się w najbliższym numerze Xbox World Magazine.

Kolejne dwie gry sygnowane nazwiskiem Toma Clancego w produkcji

Adrian Werner, 29 kwietnia 2010, 11:29

W wywiadzie dla duńskiego serwisu Control Online Michel Verheijdt z Ubisoftu potwierdził, że wydawca ten nie zamierza zwalniać tempa produkcji kolejnych gier sygnowanych nazwiskiem Toma Clancego.

Plotki o nowych grach z serii Rainbow Six oraz Ghost Recon

Jiker, 8 stycznia 2009, 10:20

Serwis Computer and Video Games wszedł w posiadanie nowych informacji na temat dwóch serii wchodzących w skład marki Tom Clancy. Chodzi oczywiście o następne odsłony Rainbow Six oraz Ghost Recon, które, jeśli wierzyć informatorom, miałyby zostać oficjalnie zapowiedziane w przeciągu kilku kolejnych tygodni.

Ubisoft dołącza do Steama

Przemysław Zamęcki, 2 kwietnia 2008, 07:25

Firmy Ubisoft i Valve poinformowały, że w ciągu kilku najbliższych miesięcy usługa Steam poszerzy się o znaczną ilość tytułów, których wydawcą jest francuski koncern.

Seria Rainbow Six żegna się z Las Vegas. Co dalej?

BK, 8 lutego 2008, 16:20

Druga część taktycznego shootera Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas, której wydanie zapowiedziano na 21 marca, będzie ostatnią odsłoną słynnego cyklu z akcją rozgrywającą się w mieście grzechu. Philippe Therien z UbiSoftu wyznał w wywiadzie dla serwisu Eurogamer, że jego ekipa nie ma na razie pomysłu na to, gdzie powalczymy w kolejnej części serii. Ale taka na pewno powstanie.

Zobacz pierwszy zwiastun gry Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2

Krystian Smoszna, 11 grudnia 2007, 07:49

W Internecie pojawił się pierwszy zwiastun nowej gry z serii Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas. Filmowa zapowiedź tego programu została zaprezentowana podczas gali rozdania nagród Video Game Awards, która niedawno została zorganizowana przez amerykańską stację Spike TV.

Pierwsze zdjęcia z Rainbow Six Vegas 2

Misiek, 10 grudnia 2007, 12:57

W piątek donosiliśmy Wam o tym, że najnowszy numer amerykańskiej edycji Official Xbox Magazine przyniósł ze sobą pierwsze szczegóły na temat Rainbow Six Vegas 2. Wspomniane pismo opublikowało też pierwsze zdjęcia nadchodzącego dzieła koncernu Ubisoft, które teraz zobaczyć możecie także i Wy.

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 - pierwsze szczegóły

Vercetti, 7 grudnia 2007, 17:45

W nieco ponad dwa tygodnie po tym, jak Ubisoft podał do wiadomości, że pracuje nad kontynuacją taktycznej gry akcji Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas, światło dzienne ujrzały wreszcie pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzącego projektu. Ich dostarczenie przypadło w udziale redaktorom amerykańskiego pisma Official Xbox Magazine.

Kolejna gra z serii Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas już w marcu przyszłego roku

Krystian Smoszna, 21 listopada 2007, 06:41

Koncern Ubisoft Entertainment opublikował wczoraj oświadczenie prasowe, w którym oficjalnie zapowiedział następną grę z cyklu Tom Clancy’s Rainbow Six. Ujawniony produkt ponownie przeniesie nas do amerykańskiej stolicy hazardu, gdzie elitarna grupa komandosów zmierzy się z nowym zagrożeniem.

Wkrótce nowy dodatek do gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas?

Metatron, 6 sierpnia 2007, 11:49

Gra Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas wciąż cieszy się sporą popularnością. Warto wspomnieć choćby fakt, że od momentu premiery praktycznie nie znika z rankingu najpopularniejszych gier wśród użytkowników Xbox LIVE. Trudno więc się dziwić, że Ubisoft chce utrzymać popularność produkcji wypuszczając co jakiś czas nowe mapy do trybu multiplayer.

Ubisoft przeprasza za zamieszanie z dodatkami do gry Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas

Metatron, 3 lipca 2007, 11:27

O zamieszaniu związanym z omyłkowym zamieszczeniem w serwisie Xbox LIVE nowych map do gry Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas informowaliśmy was niedawno. W międzyczasie wydawca gry, Ubisoft, rozesłał do autorów popularnych blogów (m.in. Major Nelson) i serwisów internetowych oficjalne oświadczenie z przeprosinami.

Zamieszanie z nowym dodatkiem do gry Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas wyjaśnione

Metatron, 30 czerwca 2007, 12:31

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że Player’s Pack Black Edition, pakiet dodatkowych map do gry Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas, pojawił się w ofercie Xbox LIVE, a wkrótce po tym zniknął bez słowa wyjaśnienia ze strony Ubisoftu i Microsoftu. Dzięki serwisowi Team Xbox wiemy już, dlaczego tak się stało.

Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas Player’s Pack: Black Edition pojawia się i znika

Metatron, 27 czerwca 2007, 13:42

Gra Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas wciąż utrzymuje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych gier wśród użytkowników Xbox LIVE. Biorąc pod uwagę liczbę rozgrywek multiplayer online, produkcja ustępuje jedynie Gears of War. Trudno się więc dziwić, że twórcy opracowują kolejne dodatki, które urozmaicą zabawę wieloosobową.

Gra Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas w wersji na PS3 ozłocona

Metatron, 25 czerwca 2007, 11:07

Po kilkumiesięcznym oczekiwaniu posiadacze konsoli PS3 będą mogli w końcu spróbować swoich sił w grze Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas. Jak poinformowała firma Ubisoft, wersja przeznaczona na tę konsolę osiągnęła status złoty i została wysłana do tłoczni, by 26 czerwca trafić na amerykańskie półki sklepowe.

Ubisoft aktualizuje daty wydania swoich gier

Major Doktor Upiorna, 21 maja 2007, 14:30

Dowiedzieliśmy się, że europejski odział firmy UbiSoft zaktualizował swój plan wydawniczy na nadchodzące miesiące. Z Ujawnionych informacji wynika, że data premiery gry Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2 w edycji na PC, która początkowo na Starym Kontynencie miała pojawić się 23 czerwca, została przesunięta na 29 czerwca.

Gdzie jest Tom Clancy's Rainbow Six Vegas: Player's Pack Red Edition?

eLKaeR, 30 marca 2007, 15:44

Koniec bieżącego miesiąca miał być szczęśliwy dla entuzjastów gry Tom Clancy's Rainbow Six Vegas, będących zarazem posiadaczami konsol Xbox 360. Bowiem wedle lutowych zapowiedzi, u schyłku marca 2007 planowano zorganizować debiut w ramach Xbox Live Marketplace specjalnego add-ona o nazwie Player's Pack Red Edition. Ostatecznie jednak nic się nie wydarzyło.

Szczegóły na temat Tom Clancy's Rainbow Six Vegas: Player's Pack Red Edition

eLKaeR, 14 lutego 2007, 08:44

Tak jak informowaliśmy wstępnie, posiadacze konsol Xbox 360, grający w Tom Clancy's Rainbow Six Vegas, będą mogli już wkrótce wyposażyć się w interesujące rozszerzenie owej pozycji. Add-on nosi nazwę Player's Pack Red Edition i zadebiutuje w ramach Xbox Live Marketplace pod koniec przyszłego miesiąca. Kosztować ma 800 Microsoft Points, czyli 9,6 EUR (około 38 PLN).

Marzec miesiącem publikacji pierwszego dodatku do Rainbow Six: Vegas

Jiker, 4 lutego 2007, 15:13

Już niedługo wszyscy posiadacze i miłośnicy gry Rainbow Six: Vegas w wersji na Xboksa 360 będą mogli zaopatrzyć się w pierwszy płatny dodatek, przygotowany przez UbiSoft właśnie z myślą o najnowszej odsłonie jednej z kultowych serii współtworzonych przez słynnego Toma Clancy’ego.

UbiSoft ujawnia gry na europejską premierę PS3

Vercetti, 3 stycznia 2007, 16:15

Z informacji przedstawionych dzisiaj przez francuską korporację UbiSoft wynika, że wraz z marcową premierą konsoli PLAYSTATION 3 na rynku zadebiutuje pięć produktów, dedykowanych temu właśnie sprzętowi. Niemal każdą z zaanonsowanych pozycji mogliśmy podziwiać dotąd na innych platformach, ale w wersji na maszynkę Sony gry te będą mogły poszczycić się unikalnymi dodatkami.

Kobieca drużyna Frag Dolls zwyciężyła w finałach Rainbow Six Vegas

Metatron, 23 grudnia 2006, 10:41

Frag Dolls, sponsorowana przez Ubisoft drużyna składająca się z samych dziewczyn, zdobyła pierwsze miejsce w finałach Rainbow Six Vegas, organizowanych w ramach Cyberathlete Professional League. Jak twierdzi francuski wydawca, jest to wydarzenie bezprecedensowe w e-sporcie.

Gra Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas w wersji na PC debiutuje na rynku

Krystian Smoszna, 13 grudnia 2006, 10:15

Najnowsza odsłona cyklu Tom Clancy’s Rainbow Six jest od wczoraj dostępna na amerykańskim rynku. Mowa tu oczywiście o wersji przeznaczonej na komputery osobiste – posiadacze konsoli Xbox 360 otrzymali bowiem swoją edycję kilka tygodni temu.

Trwają prace nad pierwszą poprawką do gry Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas

Krystian Smoszna, 6 grudnia 2006, 10:09

Najnowsza odsłona cyklu Tom Clancy’s Rainbow Six w wersji na konsolę Xbox 360 jest dostępna na rynku dopiero od czternastu dni, ale jej twórcy już od kilku tygodni pracują nad pierwszą łatką, która wyeliminuje liczne błędy programu.

Zmierz się z najsłynniejszą kobiecą drużyną grając w Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas

Metatron, 5 grudnia 2006, 12:22

Do stu tysięcy dolarów nagrody przeznaczy Ubisoft dla ekip, którym uda się wygrać z dziewczęcą drużyną Frag Dolls w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas.

Premiera Rainbow Six: Vegas w wersji na PC opóźniona

Metatron, 28 listopada 2006, 10:15

Premiera pecetowej wersji gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas uległa nieznacznemu, dwutygodniowemu przesunięciu. W Stanach Zjednoczonych zamiast 28 listopada, produkcja trafi na półki 12 grudnia. Europejska premiera odbędzie się natomiast 15 grudnia, zamiast planowanego do tej pory pierwszego dnia miesiąca.

Rainbow Six: Vegas w wersjach na konsole PS3 i PSP zalicza opóźnienie

Jiker, 21 listopada 2006, 11:50

Od wczoraj Amerykanie mogą już testować najnowszą odsłonę serii Rainbow Six, noszącą podtytuł Vegas. Jest to jednak wersja przeznaczona tylko na konsolę Xbox 360. Co się więc dzieje z odsłonami powstającymi na PSP oraz PLAYSTATION 3?

Rainbow Six: Vegas (X360) w fazie "złota"

Jiker, 14 listopada 2006, 12:50

Francuski koncern UbiSoft poinformował, że proces produkcyjny gry Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas dobiegł końca. Pozycja osiągnęła tym samym fazę „złotą” i trafiła do tłoczni. Stamtąd już tylko krok w kierunku półek sklepowych.

Pokaż swoją twarz w Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

eLKaeR, 14 października 2006, 09:44

Coraz bliżej do listopadowej premiery Tom Clancy's Rainbow Six Vegas. Osiem dni temu pisaliśmy, że posiadacze platformy Xbox 360 mogą liczyć na przedpremierowe demo. Nie jest to jednak jedyna dobra wiadomość dla posiadaczy konsoli koncernu Microsoft, ponieważ korporacja Ubisoft Entertainment planuje coś jeszcze.

Posiadacze X360 dostaną przedpremierowo demo Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

eLKaeR, 6 października 2006, 08:08

Komercyjny debiut Tom Clancy's Rainbow Six Vegas nastąpi już w przyszłym miesiącu. Na moment premiery tej taktycznej gry akcji czekają przede wszystkim przyszli posiadacze PlayStation 3 oraz użytkownicy konsoli Xbox 360. Ci ostatni dostaną wcześniej wersję pokazową poprzez Xbox Live.

Screenshoty na osłodę z powodu opóźnienia Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

eLKaeR, 3 października 2006, 06:32

Taktyczna gra akcji pt. Tom Clancy's Rainbow Six Vegas ma cechować się pierwszorzędnej jakości oprawą graficzną - nie tylko w wersji dla PC, PS3 i X360, lecz również na platformie PlayStation Portable. Korporacja Ubisoft Entertainment udostępniła właśnie kilka screenshotów, ukazujących wygląd zabawy w edycji PSP. Przy okazji poinformowano o zmianie daty rynkowej premiery.

Czego możemy spodziewać się po X06?

Metatron, 23 września 2006, 15:51

Nintendo miało już swoje konferencje, Sony obecnie walczy na Tokyo Game Show, a Microsoft swoje działa wytoczy na przyszłotygodniowej imprezie X06, która odbędzie się w Barcelonie (Hiszpania), a kręcić się będzie wokół X360 (być może również pojawią się informacje o Games For Windows). Serwis 1up.com przedstawił listę gier, które będą zaprezentowane podczas tego wydarzenia.

Konsola PSP także dostanie Tom Clancy's Rainbow Six Vegas

eLKaeR, 8 września 2006, 12:55

W okolicach tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia taktyczna gra akcji pt. Tom Clancy's Rainbow Six Vegas nie trafi jedynie do posiadaczy PeCetów oraz konsol PlayStation 3 i Xbox 360. Korporacja Ubisoft Entertainment zapowiedziała bowiem pojawienie się specjalnej wersji, przeznaczonej dla PlayStation Portable.

Rainbow Six: Vegas tylko na PS3 i X360

Vercetti, 7 lipca 2006, 11:28

Przed dwoma miesiącami zamieściliśmy informację o tym, że nowa gra z cyklu Tom Clancy’s Rainbow Six może ominąć posiadaczy pecetów i Wii. Przez ten czas potwierdziło się, że tytuł na pewno nie zadebiutuje na blaszakach. Ciągle jednak zastanawiano się, czy taktyczna strzelanka ma jeszcze szansę, by ukazać się na next-genie Nintendo.

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas wyłącznie na konsole PlayStation 3 i Xbox 360?

Krystian Smoszna, 5 maja 2006, 15:09

Mamy złe wieści dla wszystkich sympatyków cyklu Tom Clancy’s Rainbow Six, którzy oczekują premiery jego najnowszej odsłony, zatytułowanej Vegas. Wszystko wskazuje na to, że koncern Ubisoft wyda ten produkt tylko i wyłącznie z myślą o konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Co nowego wiadomo na temat Tom Clancy's Rainbow Six Vegas?

eLKaeR, 7 kwietnia 2006, 12:32

Do końca bieżącego roku powinniśmy ujrzeć grę pt. Tom Clancy’s Rainbow Six Vegas w wersji dla PC oraz konsol (PlayStation 2, Xbox, PlayStation 3 i Xbox 360). Korporacja Ubisoft Entertainment udostępniła właśnie dość dokładne informacje na temat omawianej pozycji, które w towarzystwie zrzutów ekranowych o wysokiej rozdzielczości przedstawiamy niniejszym Szanownym Czytelnikom.

Kolejne informacje o Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas

Elrond, 12 marca 2006, 12:50

Przed kilkoma dniami mieliśmy przyjemność zaprezentowania pierwszych obrazków z najnowszej odsłony serii Tom Clancy's Rainbow Six, o podtytule Vegas. Dzisiaj natomiast wyszperaliśmy w sieci kilka kolejnych szczegółów dotyczących tej gry.

Pierwsze obrazki z Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas

Krystian Smoszna, 8 marca 2006, 13:41

Niedługo po opublikowaniu oficjalnej zapowiedzi gry Tom Clancy’s Rainbow Six: Vegas, koncern Ubisoft udostępnił pierwsze obrazki przedstawiające ten program w akcji.

Gra Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas oficjalnie zapowiedziana

Krystian Smoszna, 7 marca 2006, 07:21

Nie musieliśmy długo czekać na oficjalne potwierdzenie informacji o pracach nad nową, piątą już odsłoną cyklu Tom Clancy’s Rainbow Six. Produkt, który nosi podtytuł Vegas, został wczoraj zapowiedziany przez koncern UbiSoft.