Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Combat Command 2: Danger Forward

Firmy Matrix Games i Boku Strategy Games podpisały porozumienie

Metatron, 27 marca 2007, 12:43

Firma Matrix Games ogłosiła, że weszła w porozumienie z Boku Strategy Games, deweloperem rozbudowanych gier strategicznych osadzonych w historycznych realiach. Na mocy wspomnianej umowy dojdzie do reedycji gier z serii Horse and Musket 2 oraz Combat Command 2.

„Złota” edycja Combat Command 2

ComCo, 12 maja 2003, 07:28

Rynkowa premiera strategii turowej rozgrywanej za pomocą systemu opartego na heksach, o nazwie Combat Command 2: Danger Forward miała miejsce blisko dwa i pół roku temu. Po tym wydarzeniu, jej twórcy - zespół Boku Strategy Games - nie wycofali się jednak z „branży”, czego najlepszym dowodem może być informacja o przygotowaniu specjalnej, „złotej” edycji wspomnianego powyżej programu.

Combat Command 2: Desert Rats w sprzedaży

Łosiu, 2 sierpnia 2001, 13:46

Z lekkim, blisko miesięcznym opóźnieniem najnowszy tytuł ze stajni Shrapnel Games - Combat Command 2: Desert Rats znalazł się w sprzedaży detalicznej.

Combat Command 2: Desert Rats wszedł w złotą fazę produkcji

Łosiu, 31 maja 2001, 18:09

Firmy Shrapnel Games oraz Boku Strategy Games ogłosiły dzisiaj, iż dodatek do ich strategii turowej Combat Command 2: Danger Forward o tytule Combat Command 2: Desert Rats wszedł właśnie w złotą fazę produkcji.