Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Storm Riders Online

Beta testy Storm Riders Online

Kull, 25 lutego 2005, 10:57

Storm Riders Online to gra z gatunku MMORPG (massively multiplayer online role-playing game), stworzona na podstawie serii komiksów pt. „Fung Wan”. Świat programu został umiejscowiony w mitycznych czasach starożytnych Chin. Miłośnicy samurajów i dalekowschodniej kultury, mogą już zakładać darmowe konta i uczestniczyć w otwartych beta testach programu.

Zapowiedziano Storm Riders Online

Elrond, 3 lutego 2005, 14:04

Firma Orchid Media International, niezależny wydawca gier z rodzaju MMO, poinformowała, iż całkiem niedługo planuje europejski debiut swojego najnowszego tytułu, Storm Riders Online, reprezentującego gatunek MMORPG. Fabuła gry powstała na kanwie znanych (w Polsce chyba średnio) komiksów z serii Fung Wan oraz filmu Storm Riders, pod którym podpisał się Ma Wing Shing.

Świat Gier Komputerowych Wydanie Specjalne 02/2004 w kioskach

Solnica, 11 sierpnia 2004, 12:28

Do punktów z prasą trafił najnowszy, drugi w tym roku, numer czasopisma Świat Gier Komputerowych Wydanie Specjalne. Tym razem jego redaktorzy postanowili szczegółowo ukazać korelacje pomiędzy rynkiem gier komputerowych i komiksów. W związku z tym na dołączonych do czasopisma płytach CD znalazła się między innymi gra przygodowa Thorgal - Klątwa Odyna oraz wersja trialowa Fung Wan Online. Nie zapomniano również o fanach komiksów – do każdego numeru losowo dołączono ekskluzywny komiks.