Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Runaway 2: Sen Żółwia

Wieści ze świata (Batman: Arkham City, The Elder Scrolls V: Skyrim, Final Fantasy XIII-2) 4/10/11

Jiker, 4 października 2011, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nielegalnych programatorach do Nintendo DS, nowej odsłonie Tiger Woods PGA Tour, kolekcji Jak and Daxter HD, a także Osiągnięciach w Batman: Arkham City i The Elder Scrolls V: Skyrim. Zapraszamy do lektury.

Przygodówka Runaway: Przewrotny Los trafi do Polski

Jiker, 10 listopada 2009, 13:49

Firma TopWare Poland poinformowała nas o wprowadzeniu do swojego planu wydawniczego gry przygodowej Runaway: Przewrotny Los. Produkcja, której światowa premiera odbędzie się 18 listopada, zadebiutuje na polskim rynku w styczniu 2010 roku.

Pierwsze screeny z Runaway: A Twist of Fate

Elrond, 25 października 2008, 14:28

W sieci pojawiły się pierwsze, oficjalne screeny najnowszej odsłony serii gier przygodowych Runaway, o podtytule A Twist of Fate. Niestety, twórcy nie są tak wylewni w sprawie fabuły, w związku z czym nadal nie wiadomo, jakie przygody czekają Briana, głównego bohatera gry.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (20 października 2008)

Jiker, 20 października 2008, 10:46

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Yoda i Darth Vader już razem, Guitar Hero: Metallica w 2009 roku, europejski debiut przenośnego Runaway 31 października, Guitar Hero: World Tour z albumem Oasis. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 września 2008)

Jiker, 18 września 2008, 10:35

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Xbox 360 wyprzedza Wii, Sam i Max atakują Nintendo Wii, Rage bez wsparcia dla modów, doczekamy się konferencji Nintendo, wystartowały beta-testy Demigod. Zapraszamy do lektury.

Światowa premiera nowej odsłony Runaway na początku przyszłego roku

Jiker, 26 lutego 2008, 16:05

Hiszpański deweloper Pendulo Studios ujawnił pierwsze oficjalne informacje na temat trzeciej odsłony popularnego cyklu przygodówek o tytule Runaway. Runaway: A Twist of Fate, znajdujące się w produkcji już od blisko siedmiu miesięcy, zostanie wydane w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Runaway 3 w produkcji, "dwójka" doczeka się konwersji na Wii

Krystian Smoszna, 24 sierpnia 2007, 08:53

Wielbiciele serii gier przygodowych Runaway mają powody do radości, gdyż firma Pendulo Studios, S.L. przygotowuje kolejny produkt opowiadający o perypetiach Briana i Giny. Informacje o nowym programie zostały ujawnione przez Hiszpanów w trakcie targów Games Convention.

Runaway 2: Dream of the Turtle trafi na NDS

Metatron, 20 kwietnia 2007, 09:46

Na konsolę przenośną NDS zaczyna wychodzić coraz więcej i więcej gier utrzymanych w starym, dobrym stylu przygodówek. Według ostatnich zapowiedzi szykuje się kolejna gratka dla posiadających DS miłośników tego gatunku. Francuska firma Cyanide ogłosiła bowiem, że aktualnie przygotowuje przeznaczoną na tę konsolę wersję przezabawnej gry: Runaway 2: Dream of the Turtle.

Poradnik: Runaway 2: Sen Żółwia

Redakcja GRYOnline.pl, 20 marca 2007, 18:12

Witajcie w nieoficjalnym poradniku do gry Runaway 2: Sen Żółwia. Dzięki niemu nie powinniście mieć większych problemów z kolejnymi zadaniami, przed którymi stawać będzie jej główny bohater – Brian. Ponieważ jednak większość przyjemności z przechodzenia tego typu gier płynie z samodzielnego dochodzenia do rozwiązania poszczególnych zagadek, sugerowałbym korzystać z niniejszych porad tylko w miejscach, w których naprawdę nie wiecie co robić.

Runaway 2 debiutuje w USA

Vercetti, 12 marca 2007, 15:30

Blisko cztery miesiące musieli czekać anglojęzyczni gracze, aż najnowsze dziecko grupy Pendulo Studios, przygodówka o nazwie Runaway 2: The Dream of the Turtle, trafi wreszcie w ich ręce. Po tym, jak w listopadzie gra ukazała się w Niemczech oraz Francji, dzięki firmie Ascaron w piątek dotarła wreszcie na Wyspy Brytyjskie.

Angielskojęzyczny Runaway 2 w fazie "Gold"

Sargeras, 5 marca 2007, 11:51

Prace nad angielskojęzyczną wersją gry Runaway 2: The Dream of the Turtle dobiegły końca. Rozpoczęło się już tłoczenie płyt i w Europie pudełka z tym tytułem pojawią na półkach sklepowych 9 marca. W Ameryce Północnej zaś 3 dni później, 12 marca.

Anglojęzyczne demo drugiej części cyklu Runaway jest już bardzo blisko

eLKaeR, 8 lutego 2007, 08:44

Niewątpliwie każdy fan przygodówek powinien mieć w swojej kolekcji drugą część serii Runaway, noszącą podtytuł The Dream of the Turtle (Sen Żółwia). Niezdecydowanym w kwestii kupna owej gry może pomóc jej demo, osiągalne na razie w niemieckiej wersji językowej. Dla nieobeznanych z mową Goethego zostanie na szczęście już jutro udostępniona edycja angielska.

Premiera angielskiej wersji Runaway 2: Dream of the Turtle ulega kolejnemu przesunięciu

Metatron, 29 listopada 2006, 10:32

Wygląda na to, że fani przygodówek będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Okazało się bowiem, że premiera angielskiej wersji gry Runway 2: Dream of the Turtle ulegnie kolejnemu przesunięciu.

Runaway po raz trzeci

eLKaeR, 29 listopada 2006, 10:23

Za granicą gra się już od kilkunastu dni w drugą część Runaway: A Road Adventure. W naszym kraju sequel owej bestsellerowej przygodówki nosić będzie podtytuł Sen Żółwia i pojawi się w styczniu przyszłego roku (sugerowana cena detaliczna wyniesie 79,99 PLN). Tymczasem developerzy nie zasypiają gruszek w popiele i już pracują nad kolejną grą z serii.

Żółw zaśnie dopiero w listopadzie

Vercetti, 6 października 2006, 14:00

Wielu fanów oldschoolowych przygodówek spodziewało się, że już pod koniec tego miesiąca dane im będzie zagrać w drugą odsłonę serii Runaway, noszącą podtytuł Sen Żółwia. Niestety, marzenia o październikowej premierze produktu trzeba odłożyć na później – długo oczekiwane dzieło zadebiutuje na rynku dopiero 24 listopada.

Anaconda/DTP na targach Games Convention

Krooliq, 23 sierpnia 2006, 12:32

Do grona firm, które zapowiadają swój udział na tegorocznych, rozpoczynających się już jutro, lipskich targach Games Convention dołączyła firma Anaconda/DTP. Zamierza ona zaprezentować pięć tytułów przeznaczonych na PC.

Otwarto stronę Runaway 2

Vercetti, 12 maja 2006, 18:35

Każdy, kto z zaciekawieniem obserwuje rozwój prac nad przygodówką Runaway 2: The Dream of the Turtle, od dzisiaj może uporządkować swoje wiadomości. Wszystko za sprawą oficjalnej witryny gry, uruchomionej przez jej producenta – zespół Pendulo Studios.