Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Abandoned

Abandoned za darmo to rekompensata dla nabywców niewydanej gry Blue Box

Entelarmer, 18 sierpnia 2021, 21:54

Hasan Kahraman ze studia Blue Box Game odniósł się do ostatnich kontrowersji wokół Abandoned. Twórca obiecał też, że gra będzie dostępna za darmo – o ile zakupiliśmy (jeszcze) niewydane The Haunting: Blood Water Curse.

Aplikacja Abandoned na PS5 trolluje graczy

Agnieszka Adamus, 14 sierpnia 2021, 10:26

Wczoraj na PS5 ukazała się aplikacja powiązana z grą Abandoned. Jej zawartość ogranicza się na ten moment do kilkusekundowego „teasera”, który już wcześniej był dostępny w sieci.

Hideo Kojima podsyca teorie o Abandoned; projekt może być jednak Silent Hillem

hexx0, 12 sierpnia 2021, 18:50

Abandoned, tajemnicza gra studia Blue Box Game, znów znalazła się w ogniu plotek. Tym razem do pieca dorzucił sam Hideo Kojima, którego udział w projekcie wydaje się coraz bardziej pewny.

Nie Silent Hill, a Metal Gear - nowy przeciek na temat Abandoned

Entelarmer, 30 lipca 2021, 15:06

Gracze wciąż spekulują na temat Abandoned od studia Blue Box Games. Ostatni przeciek ze względnie wiarygodnego źródła sugeruje, że nie będzie to Silent Hill (jak sądzili niektórzy), lecz nowa odsłona lub remake cyklu Metal Gear.

Trailer Abandoned w sierpniu? Nowa data premiery specjalnej aplikacji

hexx0, 12 lipca 2021, 10:55

Studio Blue Box Game podało nową datę premiery aplikacji dedykowanej grze Abandoned. Jeśli nie zostanie ona po raz kolejny zmieniona, być może w sierpniu wreszcie zobaczymy trailer produkcji.

Premiera aplikacji dedykowanej Abandoned przesunięta; gracze nie wierzą twórcom

Przemysław Dygas, 26 czerwca 2021, 10:57

Premiera aplikacji dedykowanej Abandoned została po raz kolejny przesunięta. Widać więc, że na odkrycie tajemnic związanych z grą przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Blue Box Games nie tworzy Silent Hill - szef studia zapewnia, że nie jest aktorem

Przemysław Dygas, 22 czerwca 2021, 10:33

Dwa miesiące temu w sieci pojawił się zwiastun enigmatycznej gry pod tytułem Abandoned. Fani Hideo Kojimy szybko uznali go za ukrytą zapowiedź nowego Silent Hilla. Teraz na Twitterze umieszczono oświadczenie twórcy produkcji, który zaprzecza pogłoskom.

Abandoned to Silent Hill od Hideo Kojimy? Gra ukaże się na PC i PS5

hexx0, 20 czerwca 2021, 13:09

Abandoned, gra, która według internetowych teorii jest nową odsłoną serii Silent Hill, ukaże się nie tylko na PS5, ale także na PC. Odpowiedzialne za nią studio Blue Box Game ma pokazać pierwszy gameplay w najbliższy piątek.