Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat skate. (2007)

Twórcy NFS: Shift i SKATE pracują nad strzelaniną TPP?

Jiker, 25 stycznia 2010, 13:18

Z informacji zawartych na profilu LinkedIn animatora Athomasa Goldberga wynika, że Black Box, wewnętrzne studio deweloperskie koncernu Electronic Arts, pracuje od czerwca 2008 roku nad nieznaną do tej pory grą – strzelaniną TPP, będącą przedstawicielką zupełnie nowej marki.

Skate 3 coraz bardziej prawdopodobny

Vercetti, 4 lipca 2009, 11:02

Po tym, jak Electronic Arts zamknęło w grudniu ubiegłego roku studio Black Box, odpowiedzialne m.in. za ostatnie odsłony Need for Speeda oraz serię Skate, niejasne stały się losy cyklu o widowiskowych wyczynach na deskorolce. Dzięki doniesieniom jednego z użytkowników serwisu Twitter dowiedzieliśmy się jednak, że trzecia odsłona Skate’a być może znajduje się już w fazie developingu.

Deskorolka i Wii Balance Board. EA zapowiada Skate It

Przemysław Zamęcki, 12 maja 2008, 13:01

Koncern Electronic Arts zapowiedział grę zatytułowaną Skate It, która trafi jedynie do posiadaczy konsol firmy Nintendo, Wii i DS-a.

Tony Hawk zdetronizowany

Metatron, 2 lutego 2008, 14:44

Przez wiele lat seria gier sygnowanych nazwiskiem Tony’ego Hawka nie miała praktycznie żadnej konkurencji. W ostatnim roku – kiedy koncern Electronic Arts wydał produkcję studia Black Box, grę SKATE – sytuacja się zmieniła. Tytuł zapowiadany był jako „Tony Hawk killer”, czyli godny konkurent uznanej i liczącej już wiele odsłon serii, który ma szansę zagrozić pozycji mistrza.

Europejskie premiery NBA Live 08, Folklore i skate. na PS3 w tym tygodniu

Metatron, 8 października 2007, 08:24

Posiadacze PlayStation 3 nie byli do niedawna rozpieszczani nadmiarem gier dostępnych na tę platformę sprzętową. Teraz jednak, gdy zbliża się ulubiony przez wydawców okres w roku – czas świątecznych zakupów, sytuacja zaczyna ulegać poprawie. Sony Poland obiecuje, że do Gwiazdki będzie można zagrać w ponad 65 tytułów. W tym tygodniu do europejskich sklepów trafią trzy nowe gry na PS3.

SKATE debiutuje na rynku

Metatron, 14 września 2007, 16:44

Gra SKATE, odpowiedź Electronic Arts na popularną serię produkcji sygnowanych nazwiskiem Tony’ego Hawka, trafiła na amerykańskie półki sklepowe. Twórcy wiedząc o tym, jak silna jest konkurencja, postanowili ukazać skateboarding z nieco innej strony i stworzyć grę w możliwie wierny sposób oddającą specyfikę jazdy na deskorolce.

Wersja demonstracyjna gry SKATE trafiłą wreszcie do oferty Xbox Live Marketplace

Jiker, 21 sierpnia 2007, 20:05

Koncern Electronic Arts uporał się wreszcie z drobnymi błędami technicznymi, które uniemożliwiły udostępnienie wersji demonstracyjnej gry SKATE w planowanym terminie. Mógł dzięki temu przeprowadzić wspólnie z Microsoftem oficjalną premierę dema, które trafiło dzisiaj do oferty usługi Xbox Live Marketplace.

Demo gry SKATE w przyszłym tygodniu

Vercetti, 15 sierpnia 2007, 17:08

Choć tworzona przez Electronic Arts pozycja traktująca o jeździe na deskorolce miała doczekać się swojej wersji demonstracyjnej już dziś, użytkownicy usługi Xbox Live Marketplace będą mogli sprawdzić próbkę gry SKATE dopiero w przyszłym tygodniu. Wszystko przez kłopoty techniczne, na jakie w ostatniej chwili natrafili twórcy długo oczekiwanej sportówki.

W SKATE zagramy jesienią

Maciej Jałowiec, 3 sierpnia 2007, 18:00

Electronic Arts zdradziło już kiedy SKATE, czyli odpowiedź na serię Tony Hawk, pojawi się w sklepach. Wiemy także, kiedy udostępnione zostanie demo gry.

Electronic Arts wzbogaciło się o 229 milionów USD

Maciej Jałowiec, 2 sierpnia 2007, 12:15

Koncern Electronic Arts opublikował wczoraj informacje odnośnie swojej sytuacji finansowej po zakończeniu pierwszego kwartału jej roku fiskalnego 2008. Wyniki są co najmniej zadowalające – firma osiągnęła zysk brutto na poziomie blisko 230 milionów dolarów amerykańskich.

Reklamy Microsoftu niebawem w grach EA Sports

Maciej Jałowiec, 26 lipca 2007, 10:50

Tuż po zmianie pracy Petera Moore’a pojawia się kolejna informacja łącząca Microsoft i Electronic Arts. Firmy zawarły porozumienie, na mocy którego EA Sports będzie umieszczało w swoich grach reklamy twórcy systemu operacyjnego Windows.

Znamy listę utworów, jakie usłyszymy w grze SKATE

Krystian Smoszna, 13 czerwca 2007, 16:19

Slayer, Motörhead, Nirvana, ZZ Top, The Ramones – to zaledwie pięć z czterdziestu pięciu zespołów i projektów, jakie koncern Electronic Arts, Inc. wybrał z myślą o ścieżce dźwiękowej do gry SKATE, dedykowanej konsolom Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Ruszyła oficjalna strona SKATE

lhorror, 16 maja 2007, 09:40

Firma Electronic Arts uruchomiła oficjalną stronę deskorolkowej gry SKATE. Produkcja mająca być odpowiedzią na dominację serii Tony Hawk's, ma ukazać się na konsole Xbox 360 oraz Playstation 3 już w listopadzie tego roku.

Niedzielny wysyp screenshotów, przedstawiających grę deskorolkową pt. SKATE

eLKaeR, 19 listopada 2006, 09:55

Do konsoli Xbox 360 dołączyła już na rynku platforma PlayStation 3, więc posiadacze tych elektroniczno-rozrywkowych systemów mogą szykować się na nadejście SKATE. Owe dzieło korporacji Electronic Arts ma nawiązać walkę z marką deskorolkowych gier, firmowanych nazwiskiem Tony'ego Hawka. Jak dotąd pokazaliśmy Wam zaledwie jeden screenshot, ale dziś dysponujemy siedmioma świeżymi zrzutami ekranowymi.

Electronic Arts a amerykańska premiera PS3

Jiker, 15 listopada 2006, 16:35

Amerykańska premiera konsoli Sony PLAYSTATION 3 zbliża się nieubłagalnie. Już za 48 godzin pierwsi szczęśliwcy będą mogli przetestować wybrane przez siebie pozycje. Być może część z nich zdecyduje się na którąś z gier firmy Electronic Arts.

Pierwszy screenshot, przedstawiający "zabójcę Tony'ego Hawka" od Electronic Arts

eLKaeR, 9 października 2006, 14:14

Na temat nadchodzącej deskorolkowej gry pt. SKATE ze stajni Electronic Arts pisaliśmy już dwukrotnie – po raz ostatni blisko trzy tygodnie temu. Jednakże nie mieliśmy jeszcze dostępu do żadnych danych graficznych, a jedynie do dość skąpych materiałów tekstowych. Dziś jednak sytuacja uległa zmianie i w związku z tym chcielibyśmy zaprezentować Szanownym Czytelnikom pierwszy screenshot.

SKATE dla PS3 i X360 - zabójca Tony'ego Hawka?

eLKaeR, 19 września 2006, 15:44

Zdetronizować Tony'ego Hawka w kwestii gier deskorolkowych nie będzie łatwo, ale korporacja Electronic Arts podjęła wyzwanie. Po wczorajszych doniesieniach, pochodzących z magazynu PSM, przyszedł czas na oficjalną zapowiedź pozycji o nazwie SKATE. Za wszystkim stoi kanadyjski bastion "Elektroników", zlokalizowany w Vancouver.