Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Advent Rising

Steam bogatszy o trzy produkty firmy Majesco

Krystian Smoszna, 15 września 2006, 09:33

Opublikowany przed kilkoma dniami raport finansowy wykazał, że notująca niegdyś ciągłe straty firma Majesco najgorszy okres ma już za sobą i powoli powstaje z kolan. W podtrzymaniu dobrej passy z pewnością pomoże jej sprzedaż starszych produktów za pośrednictwem systemu elektronicznej dystrybucji Steam, która oficjalnie ruszyła wczoraj.

Kiepskie wyniki finansowe Majesco ale kierownictwo pełne entuzjazmu

Elrond, 15 marca 2006, 12:25

Majesco popada w coraz większe tarapaty finansowe, taki obraz wyłania się z najnowszych raportów o kondycji firmy. Kierownictwo firmy zrażone niepowodzeniami na rynku "pierwszoligowych tytułów" takich jak Psychonauts, BloodRayne 2 czy Advent Rising (patrz Coraz więcej rys na ...) postanowiło skoncentrować się na grach niskobudżetowych oraz przeznaczonych na handheldy.

Nie będzie miliona dolarów w konkursie Advent Rising

Krystian Smoszna, 19 sierpnia 2005, 09:42

Pod koniec kwietnia bieżącego roku informowaliśmy Was o konkursie związanym z grą Advent Rising, który pozwalał na wygranie atrakcyjnych nagród, w tym jednego miliona dolarów w gotówce. Propozycja firmy Majesco okazała się wówczas na tyle interesująca, że nawet ludzie, którzy za elektroniczną rozrywką nie przepadają, postanowili kupić program. Wczoraj okazało się, że zupełnie niepotrzebnie.

PeCetowe Advent Rising w sklepach

Kamen, 10 sierpnia 2005, 12:20

31 maja miała miejsce amerykańska premiera gry Advent Rising w wersji na konsolę Xbox (do Europy trafi pod koniec roku). Posiadacze komputerów osobistych musieli nieco dłużej poczekać na swoją edycję, która wczoraj trafiła na półki sklepowe za sprawą firmy Majesco.

Coraz więcej rys na "kryształowym" wizerunku Majesco

Elrond, 20 lipca 2005, 11:25

W ostatnim czasie dało się zauważyć, iż firma wydawnicza Majesco nie radzi sobie najlepiej. Przykładowo Psychonauts, reklamowana jako bardzo pomysłowa pozycja ze świeżą dawką humoru, sprzedaje się w ślimaczym tempie a Advent Rising, w zamyśle bardzo ambitna, odstrasza wielką ilością bugów. Nic więc dziwnego, że akcje Majesco pod koniec czerwca straciły na wartości 15%.

Pod koniec czerwca ukaże się oficjalny soundtrack z muzyką z Advent Rising

Krystian Smoszna, 14 czerwca 2005, 07:09

Advent Rising, która w wersji na konsolę Xbox zadebiutowała 31 maja bieżącego roku, doczeka się oficjalnego soundtracku. Płyta z wybranymi utworami z gry trafi na rynek już 28 czerwca, na dwa dni przed planową premierą programu firmy GlyphX Games na PeCety.

Advent Rising w sklepach od 31 maja

Krystian Smoszna, 20 maja 2005, 09:07

Mimo, iż od czasów ostatnich zapowiedzi Advent Rising minęło sporo czasu, wciąż żyliśmy w przeświadczeniu, że produkt koncernu Majesco ukaże się dopiero w trzecim kwartale bieżącego roku. Wczoraj okazało się, że nie trzeba będzie czekać tak długo.

Kto zostanie milionerem dzięki grze Advent Rising?

Krooliq, 27 kwietnia 2005, 10:29

Powyższy tytuł sugerować może zapowiedź kolejnej strategii ekonomicznej, gdzie gracz wciela się w rolę jakiegoś biznesmena i zaczyna mozolnie zbijać swoją fortunę. Jednak tym razem nie o wirtualne pieniądze tutaj chodzi, a o zupełnie prawdziwe banknoty. Aktualnie firma Majesco ogłosiła konkurs, gdzie główną wygraną jest 1 milion dolarów.

Kolejne opóźnienie Advent Rising

eLKaeR, 10 marca 2005, 14:10

Psychonauts, to tylko jedna z gier, które korporacja Majesco zamierza wydać w zapowiadanym wcześniej terminie – w tym konkretnym kontekście mowa o drugim kwartale 2005. Niestety dotychczasowe plany nie zrealizują się w przypadku elektroniczno-rozrywkowej pozycji pt. Advent Rising, powstającej na podstawie twórczości literackiej Orsona Scotta Carda.

Prace nad ścieżką dźwiękową do Advent Rising ukończone

Krystian Smoszna, 8 lutego 2005, 09:43

Koncern Majesco udzielił wczoraj szczegółowych informacji na temat ścieżki muzycznej do swojej gry akcji o nazwie Advent Rising. Soundtrack, którego autorem jest Tommy Tallarico został już zarejestrowany w studio wytwórni Paramount Picture. Muzyka będzie obfitować w monumentalne, symfoniczne kompozycje, gęsto zakrapianymi podniosłymi partiami chóru.

Advent Shadow na PSP

Elrond, 21 listopada 2004, 12:57

Posiadacze konsoli PSP w przyszłym roku będą mogli pograć w Advent Shadow. Informację taką można znaleźć w najnowszym numerze magazynu Game Informer. Projekt, który powstaje w siedzibie Full Fat, reprezentuje trzecioosobowe gry akcji a wyda go firma Majesco. Jeśli tytuł wydaje się Wam znajomy, to gratuluję spostrzegawczości - Advent Shadow powstaje jako „towarzysz” Advent Rising.

Advent Rising niestety nie w tym roku

Elrond, 17 lipca 2004, 16:52

Jestem wielkim fanem twórczości Orsona Scotta Carda, dlatego też informacja o tworzeniu trylogii gier, do której scenariusz napisał właśnie ten pan, sprawiła, iż baczniej zacząłem przyglądać się poczynaniom firmy GlyphX Games, która tworzy pierwszą grę z tej serii, Advent Rising. Niestety, firma Majesco będąca wydawcą tego tytułu, poinformowała, iż termin wydania Advent Rising został przesunięty na pierwszy kwartał przyszłego roku.