Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Little Nightmares II

Little Nightmares 2 Enhanced Edition - next-genowa łatka na PS5, XSX oraz PC za darmo dla posiadaczy gry

Ender, 25 sierpnia 2021, 18:01

W sprzedaży pojawiło się dzisiaj Little Nightmares 2 Enhanced Edition, a więc ulepszona edycja dobrze przyjętego platformówkowego horroru. Gra dostępna jest na PC, PlayStation 5 i Xboksie Series X|S, w formie darmowej aktualizacji dla dotychczasowych posiadaczy, a także jako samodzielna produkcja.

Little Nightmares 2 wielkim sukcesem sprzedażowym

Adrian Werner, 12 marca 2021, 08:55

W miesiąc od premiery sprzedano ponad milion egzemplarzy Little Nightmares 2. Gra sprzedaje się znacznie szybciej niż pierwsza część cyklu.

Little Nightmares 2 ostatnią grą w serii; studio Tarsier rozpoczyna prace nad nową marką

Paweł Musiolik, 19 lutego 2021, 18:01

Studio Tarsier poinformowało, że kończy przygodę z marką Little Nightmares, do której prawa posiada Bandai Namco. Deweloperzy skupią się na zupełnie nowej serii pod skrzydłami Embracer Group.

Premiera Little Nightmares 2 - sequela równie dobrego co pierwowzór

Adrian Werner, 11 lutego 2021, 13:06

Doczekaliśmy się premiery Little Nightmares 2. Najnowsza platformówka zespołu Tarsier Studios dostępna jest na PC i konsolach.

Recenzje Little Nightmares 2 - bardzo dobra platformówka, porządny sequel

Karol Laska, 9 lutego 2021, 16:42

Little Nightmares 2, kontynuacja uznanej platformówki autorstwa Tarsier Studios, już niedługo zostanie wydana. Pojawiły się pierwsze przedpremierowe recenzje gry i są one przeważająco pozytywne.

Dziś The Game Awards. Występ Keanu Reevesa i dema na Steam

Adrian Werner, 10 grudnia 2020, 10:04

Za kilkanaście godzin wystartuje tegoroczna edycja The Game Awards. Na gali pojawi się m.in. Keanu Reeves. Z kolei na Steamie z tej okazji udostępniono dema wielu nadchodzących gier, w tym Graven i Little Nightmares 2.

Demo Little Nightmares 2 dostępne na PC

Paweł Musiolik, 9 grudnia 2020, 20:48

Firma Bandai Namco udostępniła na PC wersję demo Little Nightmares 2. Tytuł zadebiutuje w lutym 2021 roku, więc macie okazję sprawdzić, czy kontynuacja udźwignie na barkach oczekiwania, które pojawiły się po udanej pierwszej odsłonie.

Little Nightmares 2 - wymagania sprzętowe PC

Adrian Werner, 18 listopada 2020, 08:54

Poznaliśmy wymagania sprzętowe gry Little Nighmares 2, czyli sequela popularnej platformówki zespołu Tarsier Studios.

Little Nightmares 2 straszy na gameplayu. Znamy datę premiery

qjin, 27 sierpnia 2020, 21:04

Tarsier Studios potwierdziło wcześniej swoją obecność na prezentacji Opening Night Live, więc obyło się bez niespodzianki. Na pokazie przedstawiono gameplay trailer z platformówki Little Nightmares 2, który zdradził również datę premiery oraz wersje na PS5 i Xboksa Series X.

Twórcy Little Nightmares kupieni przez firmę macierzystą THQ Nordic i Koch Media

Serek, 21 grudnia 2019, 10:57

Szwedzkie Tarsier Studios, odpowiedzialne za Little Nightmares, zostało przejęte przez firmę macierzystą Koch Media i THQ Nordic, czyli Embracer Group. Zanim jednak studio rozpocznie produkcję gier dla nowego wydawcy, musi wywiązać się z umowy z Bandai Namco.

Little Nightmares 2 zapowiedziane. Zobacz pierwszy zwiastun

Entelarmer, 19 sierpnia 2019, 20:47

W trakcie otwarcia targów gamescom 2019 firma Bandai Namco ujawniła Little Nightmares 2. Kontynuacja klimatycznej platformówki studia Tarsier ukaże się w przyszłym roku.