Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Riftbreaker

The Riftbreaker z wysoką sprzedażą. Game Pass przyczynił się do sukcesu

Adrian Werner, 5 stycznia 2022, 09:35

Polskie studio Exor poinformowało o wysokich wynikach sprzedaży gry The Riftbreaker oraz planach rozwoju produkcji w 2022 roku.

The Riftbreaker wśród największych premier października na Steam

Adrian Werner, 1 grudnia 2021, 09:11

Polskie The Riftbreaker znalazło się wśród największych premier października na Steamie. Innymi hitami były gry Age of Empires 4, Back 4 Blood, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - The Hinokami Chronicles oraz Inscryption.

Polskie The Riftbreaker dostanie masę nowości

Adrian Werner, 25 listopada 2021, 10:40

Szczecińskie studio Exor ujawniło plan rozwoju gry The Riftbreaker, obejmujący najbliższych kilkanaście miesięcy. Jego założenia są bardzo ambitne - gracze otrzymają masę darmowej zawartości, narzędzia moderskie i płatne fabularne DLC.

The Riftbreaker - imponujące wyniki sprzedaży i plany rozwoju polskiego hitu

Adrian Werner, 22 października 2021, 09:47

Polskie The Riftbreaker sprzedało się już w ponad 200 tysiącach egzemplarzy. Twórcy zdradzili również, jakich ulepszeń i nowości możemy się spodziewać w pierwszym roku rozwoju gry.

Polska gra The Riftbreaker podbija Steam

Adrian Werner, 18 października 2021, 09:16

The Riftbreaker okazało się sporym przebojem. Polska gra była jednym z największych sukcesów kasowych na Steamie ubiegłego tygodnia.

Polski The Riftbreaker z niezłym startem na Steamie

Qskan, 15 października 2021, 15:28

Wczoraj swoją premierę miała polska gra The Riftbreaker od studia Exor. Rodzima produkcja na start przyciągnęła spore grono graczy na platformie Steam.

The Riftbreaker nowym projektem autorów Zombie Driver

Adrian Werner, 10 marca 2019, 09:53

Mający na koncie takie produkcje jak Zombie Driver czy X-Morph: Defense polski zespół EXOR Studios zapowiedział projekt The Riftbreaker. Będzie to gra akcji wzbogacona elementami survivalowymi i strategicznymi, w której zajmiemy się budową bazy na obcej planecie. Autorzy udostępnili od razu wymagania sprzętowe.