Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Guitar Hero: Van Halen

Nadciąga Guitar Hero: Warriors Of Rock

Rock Alone, 26 maja 2010, 10:15

Najnowsza produkcja z serii Guitar Hero została oznaczona podtytułem Warriors of Rock. W takiej postaci gra trafiła do sklepu amazon.com. W tej chwili pozostaje jednak pytanie czy mówimy tutaj o Guitar Hero 6, o którym było już wiadomo od jakiegoś czasu, czy też jest to może zupełnie nowy tytuł.

Prace nad Guitar Hero 7 i Band Hero 3 już w toku?

Rock Alone, 17 maja 2010, 10:41

Ostatnimi czasy o wielu tytułach dowiadujemy się od deweloperów, którzy w swoich CV załączają bardzo ciekawe informacje. W ten właśnie sposób w nasze ręce trafiła wiadomość o Guitar Hero 7 i Band Hero 3.

Pierwsze konkrety na temat Guitar Hero 6

Adrian Werner, 15 maja 2010, 12:53

Pomimo silnego eksploatowania marki Guitar Hero wciąż cieszy się ona wielką popularnością. Activision ani myśli zwalniać tempa produkcji i na końcówkę roku szykuje szóstą część cyklu. Najnowszy numer The Official Xbox Magazine przyniósł trochę konkretów na temat tej produkcji.

Guitar Hero: Red Hot Chili Peppers w planach Activision?

Hed, 2 maja 2010, 13:07

Firma Activision najwyraźniej rozważa możliwość stworzenia kolejnej „tematycznej” odsłony Guitar Hero, tym razem poświęconej zespołowi rockowemu Red Hot Chili Peppers. Tak przynajmniej wynika z doniesień serwisu Kotaku, powołującego się na sondaż, w którym wydawca bada zainteresowanie odbiorców właśnie produkcją o kalifornijskiej kapeli.

Basista zespołu Kiss głosem Guitar Hero 6

Olek, 14 marca 2010, 11:55

Kiedy pracuje się z muzykami rockowymi, trudno jest utrzymać wszystko w sekrecie. Tym razem zbyt długim językiem popisał się Gene Simmons, basista zespołu Kiss, który potwierdził spekulacje o trwających pracach nad szóstą częścią muzycznej serii Guitar Hero.

Guitar Hero: Megadeth w planach?

Filip „fsm” Grabski, 17 stycznia 2010, 12:33

Metallica doczekała się dedykowanej odsłony Guitar Hero, Van Halen i Aerosmith również, dlaczego więc nie miałoby to samo spotkać innego wielkiego kwartetu? Frontman thrashowego zespołu Megadeth rzucił nieco światła na ewentualną kolaborację jego grupy z firmą Activision.

Wieści ze świata (BioShock 2, Borderlands, I Am Alive) 9/12/09

Jiker, 9 grudnia 2009, 15:11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: strona internetowa BioShock 2, demo Guitar Hero: Van Halen, Intel o Project Offset, data japońskiej premiery Yakuza 4 i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 2, Dante's Inferno, Mass Effect 2) 26/11/09

Jiker, 26 listopada 2009, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: 1000 dodatkowych utworów do Rock Band, Dante’s Inferno w fazie beta, pierwsze dodatki do Modern Warfare 2, spekulacje na temat Guitar Hero 6 i inne. Zapraszamy do lektury.

Activision Blizzard o finansach, kolejnych Call of Duty i Guitar Hero oraz premierze StarCraft II

Maciej Śliwiński, 6 listopada 2009, 09:37

Ujawniony raport finansowy Activision Blizzard za trzeci kwartał tego roku, pokazuje, że firma jest w bardzo dobrej kondycji. Co ważniejsze jednak, podczas telefonicznej konferencji z prasą i analitykami, szefowie Activision Blizzard potwierdzili, że w przyszłym roku wydana zostanie kolejna część Call of Duty, a StarCrafta II możemy spodziewać się w pierwszej połowie roku.

DJ Hero może sprzedawać się wolniej niż Guitar Hero

Hed, 26 października 2009, 09:15

Współtwórca serii Guitar Hero Kai Huang powiedział, że Activision nie oczekuje od DJ Hero oszałamiających wyników już na starcie. Deweloper wypowiadał się w tej kwestii na niedawnej konferencji PLAY Digital Media, podczas której wyjaśnił politykę wydawcy względem nowej marki. Najwidoczniej otrzyma ona znacznie więcej czasu na sukces niż przeciętne gry na rynku.

Cartoon Games - odc. 5 - Gramy

Otis, 8 września 2009, 10:05

Wieści ze świata (StarCraft II, Guitar Hero 5, Tekken 6) 12/08/09

Jiker, 12 sierpnia 2009, 12:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowe informacje od FunCom, dodatki do StarCraft II autorstwa firmy Razer, darmowe Guitar Hero: Van Halen w przypadku zamówienia przedpremierowego Guitar Hero 5, zarobki szefa Electronic Arts, data brytyjskiej premiery Tekken 6 i inne. Zapraszamy do lektury.

Europejska premiera Guitar Hero: Van Halen w 2010 roku

Jiker, 7 sierpnia 2009, 08:25

Wczoraj poinformowaliśmy Was, że amerykańska, a zarazem światowa premiera gry Guitar Hero: Van Halen odbędzie się jeszcze w tym roku, a dokładnie rzecz ujmując 22 grudnia. Z informacji pozyskanych przez redakcję serwisu Eurogamer.net wynika natomiast, że europejscy fani twórczości braci Van Halen będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Guitar Hero: Van Halen - znamy datę premiery i listę utworów

Vercetti, 6 sierpnia 2009, 08:10

Activision ujawniło datę premiery i pełną listę utworów, jakie będziemy mogli wykonać w nadchodzącej grze Guitar Hero: Van Halen. Muzyczna zręcznościówka zaoferuje graczom 47 utworów, a mieszkańcy Ameryki Północnej będą mogli kupić ją tuż przed Bożym Narodzeniem.

Częściowa lista utworów Guitar Hero: Van Halen wyciekła do sieci?

Elrond, 19 lipca 2009, 08:40

O Guitar Hero: Van Halen, czyli kolejnej po Aerosmith oraz Metallica odsłonie popularnej gry muzycznej dedykowanej jednemu wykonawcy wiadomo niewiele. Ba, tak naprawdę pozycja ta nie została jeszcze oficjalnie zaanonsowana przez koncern Activision. Ale oczywiście nie przeszkadza to pojawianiu się w sieci od czasu do czasu plotek na temat wspomnianej gry.

Guitar Hero 5: znamy pierwszych wykonawców i szczegóły dotyczące gry

Filip „fsm” Grabski, 16 maja 2009, 14:30

Jesienią tego roku zarabiająca dla Activision miliony dolarów seria muzycznych gier spod znaku Guitar Hero wzbogaci się o piątą odsłonę. Ale o tym wiemy od zeszłego tygodnia. Dzisiaj poznajemy pierwsze szczegóły dotyczące GH5.

Activision Blizzard - kryzys niestraszny, sukcesy marek GH, WoW i CoD

Jiker, 8 maja 2009, 09:30

W sytuacji, gdy firmy THQ oraz Electronic Arts odnotowują jedne z najgorszych wyników finansowych w historii, koncern Activision Blizzard prezentuje szczegóły niezwykle optymistycznego raportu ekonomicznego za pierwszy kwartał 2009 roku. Informuje w nim także o swoich największych osiągnięciach, potwierdza nowe odsłony cyklu Guitar Hero, a także zapowiada premierę kolejnej części marki Tony Hawk.

Nadchodzi Guitar Hero: Van Halen

ziooleck, 20 kwietnia 2009, 09:00

Niemieckie USK (Unterhaltungssoftware Selbstkontrolle - odpowiednik PEGI) znane jest z krzyżowania planów producentom. Wszystko to za sprawą konserwatywnego podejścia do cenzury i germańskiej surowości. Biorąc pod uwagę powyższą charakterystykę, nikogo nie zadziwi fakt, że kontrowersyjna instytucja znowu oddała niedźwiedzią przysługę.

Twórca Kingdom Hearts o przyszłości

eLKaeR, 29 października 2006, 13:44

Dopiero od miesiąca europejscy gracze mogą bawić się w świecie Kingdom Hearts II. "Dwójkę", podobnie zresztą jak część pierwszą z 2002 roku, stworzył Tetsuya Nomura. Teraz developer ten pracuje nad It's A Wonderful World dla Nintendo DS, aczkolwiek ma w zanadrzu jeszcze coś dla entuzjastów elektronicznej rozrywki.

It's A Wonderful World - nowa produkcja autora Kingdom Hearts

Jiker, 14 września 2006, 12:02

Japońska firma Square Enix ujawniła wreszcie nad czym aktualnie pracuje Tetsuya Nomura wraz ze swym zespołem (autorzy świetnie przyjętej serii Kingdom Hearts). Tą dosyć tajemniczą pozycją jest It’s A Wonderful World, nowa gra z gatunku action-RPG, powstająca na konsolę Nintendo DS.