Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Red Faction II

Games with Gold na sierpień – m.in. Red Faction 2 i Portal Knights

aadamus, 28 lipca 2020, 18:34

Firma Microsoft poinformowała, jakie gry zostaną udostępnione w ramach usługi Games with Gold. Posiadacze Xboksa One otrzymają m.in. Red Faction 2. Osoby korzystające z Xboksa 360 dostaną m.in. Portal Knights.

Homeworld w rękach studia Gearbox, Darksiders przejęte przez Nordic Games - wyniki drugiej aukcji aktywów THQ

Adrian Werner, 23 kwietnia 2013, 09:10

Poznaliśmy rezultaty drugiej aukcji aktywów firmy THQ. Studio Gearbox Software kupiło markę Homeworld i szykuje się do wyprodukowania trzeciej części. Natomiast szwedzki wydawca Nordic Games przejął prawa m.in. do serii Darksiders i Red Faction.

Seria Red Faction przeceniona na Steamie

DogGhost, 13 października 2011, 09:01

W ramach tygodnia poświęconego produkcjom z katalogu firmy THQ na Steamie przeceniono wszystkie odsłony serii Red Faction o 75%.

Red Faction podbije telewizję w dwugodzinnym filmie

Hed, 27 kwietnia 2010, 08:37

Na początku kwietnia potwierdziliśmy, że seria Red Faction zostanie podjęta przez amerykańskich producentów filmowych, dzięki staraniom właściciela marki, czyli firmy THQ. Zgodnie z doniesieniami serwisu Broadcasting & Cable, produkcja zostanie zrealizowana przez stację Syfy (w Polsce - Sci Fi Channel) i jest traktowana jako pilot ewentualnego serialu.

Red Faction trafi na duży ekran

Hed, 3 kwietnia 2010, 10:45

Danny Bilson z firmy THQ przekazał, że Red Faction i jeszcze jedna marka firmy zostaną zaadaptowane do postaci filmowej. Pomysł jest przykładem nowej polityki wydawcy, który postanowił dołączyć do grona koncernów wspierających swoje produkcje w różnych mediach. Obraz kinowy stworzony na podstawie Red Faction będzie towarzyszył następnej odsłonie serii.

Red Faction: Guerilla - znamy dewelopera

Przemysław Zamęcki, 15 lutego 2008, 08:58

Zapewne wielu graczy z nutką nostalgii wspomina znakomitą, jak na swoje czasy strzelaninę Red Faction. Teraz, pełni obaw oczekujemy na każdą, najmniejszy nawet przeciek dotyczący trzeciej części.

Trzecia odsłona cyklu Red Faction z podtytułem Guerrilla?

Jiker, 11 lutego 2008, 10:30

Z oficjalną zapowiedzią trzeciej odsłony cyklu Red Faction zapoznaliśmy się przy okazji publikacji raportu finansowego koncernu THQ. Pozycja widniała w nim jako Red Faction III i tak też przedstawiliśmy ją naszym Czytelnikom. Wiele wskazuje jednak na to, że kolejny RF ukaże się na rynku pod nieco innym tytułem.

THQ przedstawia raport finansowy i zapowiada kolejną część Red Faction

Przemysław Zamęcki, 6 lutego 2008, 10:30

Przy okazji ujawnienia przez koncern THQ raportu finansowego za trzeci kwartał bieżącego roku fiskalnego światło dzienne ujrzało kilka ciekawych informacji, z którym teraz chcielibyśmy się z Wami podzielić. Nim jednak przejdziemy do meritum, warto przedstawić nieco szerszy obraz sytuacji.

Gry z serii Red Faction, MX, Stuntman i Saint's Row głównymi pukntami planu wydawniczego firmy THQ

Jiker, 3 lutego 2007, 10:36

Brian Farrell ujawnił przyszłe plany firmy THQ, w której piastuje stanowisko prezesa. Dokonał tego w trakcie wczorajszej konferencji zorganizowanej z myślą o inwestorach.

Nadchodzi The Punisher

Elrond, 7 grudnia 2003, 16:29

Już jesienią przyszłego roku posiadacze konsol PS2 oraz Xbox i jednocześnie fani bohatera marvelowskich komiksów z serii The Punisher będą mogli zobaczyć ulubioną postać na ekranach swoich zabawek. Firma THQ podała do informacji pierwsze szczegóły dotyczące gry komputerowej zatytułowanej po prostu The Punisher.

Poradnik: Red Faction II

Sznur, 18 lipca 2003, 18:21

Red Faction II to prosty fps, nie zaskakujący zbytnio skomplikowanymi zagadkami czy super inteligentnymi przeciwnikami. Tutaj postawiono w dużej mierze na grywalność oraz szybką akcję – co wyszło grze na dobre. Nic tak nie odpręża jak szybka rundka po paru poziomach jakieś instalacji czy przelot nad miastem przyszłości zwinnym pojazdem latającym. Poradnik do takiej gry nie jest więc wymagany, jednak ten posiada kilka ciekawych cech, wartych bliższemu przyjrzeniu się...

Recenzja: Red Faction II

Fajek, 18 lipca 2003, 12:25

Red Faction 2 to sequel bardzo dobrej gry akcji z roku 2001, która jako jedna z pierwszych w tym gatunku oferowała bardzo interaktywny świat, gdzie modyfikacji, uszkodzeniu czy zniszczeniu mógł ulec niemal każdy element otoczenia, w tym nawet ściany...

Zapowiedź: Red Faction 2

Fajek, 7 kwietnia 2003, 12:19

Red Faction 2 to sequel bardzo dobrej gry akcji/FPS z roku 2001, która jako jedna z pierwszych w tym gatunku oferowała bardzo interaktywny świat, gdzie modyfikacji bądź uszkodzeniu czy zniszczeniu mógł ulec niemal każdy element otoczenia, w tym nawet ściany (wykorzystywała silnik „Geo-Mod” Geometric Modification).

Debiutancki patch dla Red Faction II

eLKaeR, 6 kwietnia 2003, 11:44

W zachodnich sklepach już od blisko tygodnia można nabyć drugą część gry z gatunku FPS pt. Red Faction. Tymczasem korporacja Volition opublikowała pierwszą „łatę”, dedykowaną najnowszej „Czerwonej Frakcji”.

Red Faction 2 w sklepach

Łosiu, 2 kwietnia 2003, 10:12

Firma THQ poinformowała, iż gra „Red Faction 2” trafiła do sprzedaży detalicznej w wersjach na konsole Xbox i GC oraz na PC (wersja na konsolę PlayStation 2 została wydana w roku ubiegłym). Naturalnie na razie można ją nabyć tylko w sklepach zachodnich – w naszym kraju gra pojawi się w maju dzięki firmie Licomp Empik Multimedia.

Red Faction 2 oficjalnie na PC/Xbox/GC

Solnica, 14 stycznia 2003, 07:34

Planowana początkowo wyłącznie w wersji na konsolę Sony Playstation 2 gra Red Faction 2 wydana zostanie również na innych platformach sprzętowych. Jak poinformował jeden z przedstawicieli wydawcy tego tytułu, firmy THQ, w Red Faction 2 będą mogli zagrać również posiadacze PC oraz konsol Xbox i GameCube.

Red Faction 2 na PC?

Fajek, 2 stycznia 2003, 13:20

Jak wiadomo FPS autorstwa firmy Volition, Red Faction 2 trafił już na konsolę Playstation 2. Niestety do dziś nie ma informacji na temat wersji „pecetowej” tejże gry, choć nie do końca, gdyż lider jednego z najstarszych klanów RF w Polsce, niejaki [TNT]Iperyt poinformował nas, iż najprawdopodobniej już w marcu tego roku, posiadacze komputerów klasy PC będą mieli okazję zagrać w Red Faction 2.

Red Faction 2 (PS2) Gold

Solnica, 8 października 2002, 00:31

THQ Inc. poinformowało, iż ukończone zostały prace nad przeznaczoną dla konsoli Sony Playstation 2 wersją sequela jednej z ciekawszych gier zeszłego roku – Red Faction 2.

Impossible Creatures, Gothic 2, Red Faction II - oficjalne strony internetowe

Łosiu, 16 maja 2002, 09:10

Firma Microsoft poinformowała o otwarciu oficjalnej strony internetowej swej nadchodzącej strategii czasu rzeczywistego Impossible Creatures. Na tym nie koniec dzisiejszych nowości. Firmy Piranha Bytes/JoWood uruchomiły oficjalny treser site gry Gothic 2, a THQ oficjalną stronę gry akcji/FPS Red Faction II.

Red Faction 2 na targach E3!

Fajek, 14 maja 2002, 13:03

THQ poinformowało, że na rozpoczynających się 22 maja w Los Angeles targach E3 oficjalnie zaprezentuje Red Faction 2 na konsolę Playstation 2.

Red Faction 2 zapowiedziane

Solnica, 26 stycznia 2002, 02:01

Zapowiedziany zaledwie kilka dni temu Summoner 2 to nie jedyna gra nad jaką pracują obecnie ludzie z THQ i Volition. Zima 2002/2003 to termin kiedy powinien ukazać się sequel innego, równie ciekawego tytułu – Red Faction 2.