Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Dark Eye: Demonicon

The Dark Eye: Demonicon - PC-towa wersja została ukończona. Premiera nastąpi 25 października

Góral, 12 października 2013, 11:25

Prace nad The Dark Eye: Demonicon, cRPG akcji zapowiedzianego jeszcze w 2008 roku, zostały ukończone. Gra ukaże się 25 października na komputerach PC i jest już dostępna w przedsprzedaży.

The Dark Eye: Demonicon – ogłoszono nową datę premiery gry

Draug, 25 lipca 2013, 11:27

Firma Kalypso Media, wydawca The Dark Eye: Demonicon, po długim okresie ciszy ogłosiła nowe terminy premiery tej gry cRPG akcji opartej na systemie The Dark Eye. Wersja pecetowa ukaże się pod koniec października, podczas gdy edycje konsolowe wyjdą dopiero w przyszłym roku.

Nowe screeny z gry The Dark Eye - Demonicon

Elrond, 13 sierpnia 2011, 14:28

W sieci pojawiła się kolejna porcja screenów prezentujących najnowszą produkcję niemieckiego studia wydawniczego Kalypso Media, The Dark Eye – Demonicon. Gra powstaje w berlińskiej fimie Noumena Studios, i pełnymi garściami czerpie z papierowego systemu Das Schwarze Auge.

The Dark Eye - Demonicon jest na dobrej drodze

Hed, 10 lutego 2011, 08:37

We wrześniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że firma Kalypso Media wykupiła kilka pozostałości licencyjnych po upadającym The Games Company i w ten sposób przejęła prawa do gry Demonicon. Wydawca i producent potwierdził podpisanie praw w sprawie wykorzystania The Dark Eye i oficjalnie zapowiedział powyższy tytuł.

Zapowiedziano przygodówkę osadzoną w świecie znanym z serii Drakensang i Realms of Arkania

Adrian Werner, 21 listopada 2010, 11:52

Stworzony na potrzeby stołowej gry fabularnej The Dark Eye świat fantasy znany jako Aventuria już wielokrotnie gościł na ekranach monitorów. Do tej pory jednak ograniczało się to do produkcji RPG, takich jak cykle Realms of Arkania czy Drakensang. Teraz ma to ulec zmianie, ponieważ znane z The Whispered World studio Daedalic ujawniło, że pracuje nad przygodówką osadzoną w tym uniwersum.

Kalypso Media przejmuje prawa do Demonicon: The Dark Eye

Adrian Werner, 23 września 2010, 08:45

Firma Kalypso Media nie szczędzi w ostatnich miesiącach funduszy na nowe inwestycje. Wydawca właśnie ogłosił, że przejął spory pakiet marek należących do upadłego The Games Company. Najciekawszym nabytkiem jest gra Demonicon, która zaliczy jednak spory poślizg.

Nowe screeny z Demonicon: The Dark Eye; premiera dopiero w 2011 roku

Cairine, 20 sierpnia 2009, 11:05

Firma The Games Company, wydawca gry Demonicon: The Dark Eye, ujawniła kolejne informacje na temat tego wyczekiwanego przez fanów RPG tytułu. Producentem gry jest studio Silver Style, odpowiedzialne m. in. za stworzenie ostatniej części Simon The Sorcerer. Wiadomo już, że gra ukaże się w wersjach na PC oraz Xboksa 360, a jej premiery spodziewać się możemy najprawdopodobniej w 2011 roku.

Zapowiedziano kolejną grę w uniwersum The Dark Eye

ult, 21 grudnia 2008, 12:21

Od 10 grudnia polscy fani papierowej gry role-playing rodem z Niemiec – The Dark Eye, mogą cieszyć się jej wirtualną wersją, zatytułowaną Drakensang. Jak się okazuje, w przygotowaniu jest kolejna produkcja, stworzona na bazie tego niezwykłego uniwersum.