Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tom Clancy’s H.A.W.X. 2

Call of Juarez: The Cartel i 19 innych gier Ubisoftu straciło funkcje sieciowe

Adrian Werner, 12 listopada 2017, 11:58

Firma Ubisoft wyłączyła komponenty sieciowe w dwudziestu starszych produkcjach. Wśród nich znalazły się m.in. Call of Juarez: The Cartel i Tom Clancy’s HAWX II na PC, a także konsolowe wersje I Am Alive i Prince of Persia: Forgotten Sands.

Na GamersGate trwa tydzień z firmą Ubisoft

Soviet, 14 lipca 2011, 13:30

GamersGate przecenia tytuły z oferty francuskiego wydawcy. Wszystko to w ramach promocji "Tydzień z Ubisoft". Dziś ofertą dnia objęto grę Tom Clancy’s H.A.W.X. 2, przecenioną o 75%.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (27 czerwca - 3 lipca 2011)

Adrian Werner, 3 lipca 2011, 23:47

Ponad miesiąc temu uruchomiliśmy GRAMY NA WYNOS, czyli poświęconą graniu na laptopach nową stronę wchodzącą w skład rodziny GRY-OnLine S.A. Przygotowaliśmy dla was kolejnego newsa podsumowującego najnowsze ciekawe materiały publikowane na tym serwisie.

Ubisoft opóźnia premierę Ghost Recon: Future Soldier oraz Driver: San Francisco

Jiker, 15 listopada 2010, 19:05

Z informacji zawartych w najświeższym raporcie finansowym firmy Ubisoft dokumentującym pierwszą połowę bieżącego roku fiskalnego (zakończoną 30 września) wynika, że francuski wydawca zdecydował się na przesunięcie premiery gier Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier oraz Driver: San Francisco (obie na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3).

Pecetowa wersja Tom Clancy's H.A.W.X. 2 - w pudełku taniej!

Olek, 13 listopada 2010, 12:49

Dwa miesiące po premierze Tom Clancy's H.A.W.X. 2 w wersjach na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 dzieło rumuńskiego studia deweloperskiego Ubisoftu doczekało się portu na komputery PC. Okazuje się jednak, że elektroniczna edycja gry jest droższa od pudełkowej, dlatego na zakupy lepiej wybrać się do tradycyjnego sklepu.

H.A.W.X.2 wyląduje na Wii i PC w listopadzie

Adrian Werner, 10 października 2010, 11:34

Cierpliwość czekających na premierę Tom Clancy’s H.A.W.X. 2. w wersjach na PC oraz Wii była dotąd regularnie wystawiana na próbę kolejnymi obsuwami. Teraz jednak firma Ubisoft wreszcie ujawniła, kiedy posiadacze tych platform dostaną własne edycje.

H.A.W.X. 2 na PC znowu później

Cairine, 22 września 2010, 20:22

Chociaż nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzona wiadomość, bardzo prawdopodobne, że posiadacze komputerów osobistych po raz kolejny poznają nową datę premiery Tom Clancy’s H.A.W.X. 2.

Premiery gier w Polsce (30 sierpnia - 6 września)

Vercetti, 6 września 2010, 07:56

Przełom sierpnia i września nie obfitował w premiery nowych gier. Na polskim rynku zadebiutowała tylko jedna produkcja – konsolowe Tom Clancy’s H.A.W.X. 2.

Piguła #02 - nieobiektywny bilans tygodnia

Olek, 3 września 2010, 15:00

Koniec wakacji dla wielu graczy oznacza powrót do mało komfortowych, szkolnych ław. Dla branży rozpoczyna się jednak gorący okres. Wrzesień to z reguły miesiąc obfitujący w premiery tytułów, których wydawcy chcą zdążyć jeszcze przed bożonarodzeniową gorączką. Inni podsycają już zainteresowanie tym, co szykują na listopad i grudzień. Na dodatek za dwa tygodnie rozpoczynają się targi Tokyo Game Show. Na nudę nie można więc narzekać...

Ubisoft opóźnia premierę H.A.W.X. 2 w wersjach na PC, PS3 i Wii

Jiker, 20 sierpnia 2010, 18:50

Dosyć nieoczekiwanie francuska firma Ubisoft poinformowała o opóźnieniu premiery zręcznościowego symulatora lotu Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 w wersjach na PlayStation 3, PC oraz Wii. Jedyną edycją, która trafi do sklepów zgodnie z planem, czyli 3 września, będzie odsłona na Xboksa 360.

Demo H.A.W.X. 2 już w przyszłym tygodniu

Adrian Werner, 15 sierpnia 2010, 08:41

Premiera zręcznościowej gry lotniczej Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 zbliża się coraz większymi krokami. Jednak zanim pudełka z tą produkcją wylądują na półkach sklepowych gracze dostaną okazję wypróbowania wersji demonstracyjnej.

Znamy wymagania sprzętowe Tom Clancy’s HAWX 2

Taven, 12 sierpnia 2010, 12:29

Na stronie Tom Clancy’s HAWX 2 na platformie Steam pojawiły się dokładne wymagania sprzętowe produkcji. Z najważniejszych z perspektywy gracza pecetowego informacji podano minimalną i zalecaną specyfikację sprzętową potrzebną do uruchomienia gry i listę wspieranych przez tytuł kart graficznych. Do gry wymagane będzie także stałe połączenie z Internetem, również podczas rozgrywki single player.

Wieści ze świata (Nail'd, H.A.W.X. 2, Vanquish) 30/07/10

Jiker, 30 lipca 2010, 12:36

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Nail’d, specjalnej wersji Plants vs Zombies, trybie wieloosobowym w H.A.W.X. 2, a także nowej grze autorów Wipeouta. Zapraszamy do lektury.

Ubisoft - 1,9 mln egzemplarzy Splinter Cell: Conviction i bardzo dobre wyniki finansowe

Jiker, 23 lipca 2010, 08:28

Francuski koncern Ubisoft podzielił się ze światem szczegółami z najnowszego raportu finansowego, obejmującego pierwszy kwartał 2011 roku fiskalnego (1 kwietnia – 30 czerwca). Wynika z niego, że firmie we wziętym pod uwagę okresie udało się osiągnąć przychód na poziomie 161 milionów euro.

Data premiery, tryb kooperacji, obsługa UAV, misje w nocy - wiemy więcej o H.A.W.X. 2

Sarge, 22 lipca 2010, 13:33

Dotychczasowy termin wydania Tom Clancy’s H.A.W.X. 2 był dość niejasny z racji udostępnionego niedawno przez Ubisoft planu wydawniczego. Według niego gra miała się ukazać gdzieś w czwartym kwartale tego roku, ale trudno było stwierdzić kiedy dokładnie. W końcu jednak poznaliśmy konkretną datę, a przy okazji dowiedzieliśmy się nowych informacji na temat tej pozycji.

Szczegóły październikowego i listopadowego planu wydawniczego firmy Ubisoft

Jiker, 30 czerwca 2010, 09:53

Brytyjski serwis MCV przedstawił szczegóły planu wydawniczego francuskiego koncernu Ubisoft, obejmującego w głównej mierze październik oraz listopad bieżącego roku. Podane daty dotyczą debiutów gier w krajach Unii Europejskiej.