Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Operation Flashpoint: Red River

F1 2010 i Operation Flashpoint: Red River od teraz w serii Best Of. Promocja w Sklepie Gry-OnLine

Hed, 24 lutego 2012, 14:38

Seria wydawnicza Best Of wzbogaciła się o gry F1 2010 oraz Operation Flashpoint: Red River. Z tej okazji Sklep Gry-OnLine przygotował promocję, dzięki której można kupić taniej te i inne tytuły Best Of.

Codemasters zamyka studio twórców gry Bodycount

ElMundo, 15 września 2011, 09:39

Codematers planuje zamknięcie swojego oddziału w Guildford – wszystko to za sprawą słabej sprzedaży i niskich ocen uzyskanych przez najnowszą produkcję tego studia, Bodycount.

Wieści ze świata (Serious Sam 3, Journey, GoldenEye) 28/06/11

Jiker, 28 czerwca 2011, 14:26

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przecenach PlayStation 3 w UK, końcu szerszej współpracy Yu Suzukiego i firmy SEGA, dodatku do Operation Flashpoint: Red River, nowym dziele twórców Deadly Premonition, a także becie Journey. Zapraszamy do lektury.

Poradnik: Operation Flashpoint: Red River

Redakcja GRYOnline.pl, 11 maja 2011, 12:55

„Poradnik zawiera bardzo dokładny opis przejścia wszystkich misji wchodzących w skład kampanii. W opisie każdej z nich znajdują się informacje na temat skutecznej eliminacji jednostek wroga, oraz zarządzania własnym zespołem."

Polska premiera Operation Flashpoint: Red River

Olek, 29 kwietnia 2011, 14:21

Z tradycyjnym, kilkudniowym poślizgiem w stosunku do zachodnioeuropejskich rynków, na półkach polskich sklepów wylądowała dziś trzecia odsłona serii Operation Flashpoint. Dzieło studia deweloperskiego firmy Codemasters w Southam, opatrzone podtytułem Red River, przenosi graczy do ogarniętego wojną Tadżykistanu.

Wieści ze świata (Mortal Kombat, Operation Flashpoint: Red River, Myst Online) 7/04/11

Jiker, 7 kwietnia 2011, 14:17

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżkach dźwiękowych do gier PopCap Games, opóźnieniu amerykańskiej premiery Operation Flashpoint: Red River, a także darmowym dodatku do Mortal Kombat na PlayStation 3. Zapraszamy do lektury.

Nowy Operation Flashpoint skorzysta z Games for Windows LIVE

Hed, 24 marca 2011, 11:33

Najnowsza odsłona serii Operation Flashpoint, czyli Red River będzie korzystała na pecetach z platformy Games for Windows LIVE. Taką informację podał jeden z producentów tytułu w rozmowie z PC Gamerem. To nie koniec wieści, które zasmucą fanów świetnego pierwowzoru. Twórcy bez ogródek mówią o tym, że symulacyjne korzenie serii nie są dla nich priorytetem.

Minimalne wymagania sprzętowe Operation Flashpoint: Red River

Sarge, 23 marca 2011, 09:25

Na miesiąc przed premierą taktycznej strzelaniny Operation Flashpoint: Red River poznaliśmy minimalne wymagania sprzętowe wersji pecetowej. Dane opublikował czeski Eurogamer, powołując się na informacje zdobyte od dystrybutora gry w tym kraju.

Operation Flashpoint: Red River pojawi się w kwietniu

Hed, 18 lutego 2011, 09:15

Znamy datę premiery gry Operation Flashpoint: Red River, czyli następnej odsłony serii stworzonej w czeskim Bohemia Interactive Studio i kontynuowanej przez firmę Codemasters. Produkcja zostanie wydana 21 kwietnia w Europie na pecety, Xboksa 360 i PlayStation 3. Amerykanie dostaną grę kilka dni później, bo 26 kwietnia.

Wieści ze świata (Dead Space 2, Operation Flashpoint: Red River, Bungie) 19/11/10

Jiker, 19 listopada 2010, 14:02

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Dead Space 2, opóźnieniu premiery BattleBlock Theater, zwiastunie Operation Flashpoint: Red River, o poszukiwaniach beta-testerów nowej gry Bungie, a także Kingdom Under Fire II w wersji na PlayStation 3. Zapraszamy do lektury.

Terminy premier Operation Flashpoint: Red River, DiRT 3 i GRID 2

Jiker, 9 listopada 2010, 14:18

Rod Cousens, prezes brytyjskiej firmy Codemasters, omówił podczas wywiadu udzielonego serwisowi Eurogamer plany wydawnicze popularnego producenta na 2011 i 2012 rok. Poznaliśmy w ten sposób przybliżone terminy nowych odsłon takich marek, jak Operation Flashpoint, DiRT oraz Race Driver: GRID.

Operation Flashpoint: Red River - brak narzędzi moderskich oraz inne złe nowiny

Adrian Werner, 28 sierpnia 2010, 12:00

Na początku tego miesiąca pisaliśmy o pierwszych konkretach odnośnie gry Operation Flashpoint: Red River. Pomimo sporej dawki wypuszczonych informacji, fani wciąż mieli masę pytań i na cześć z nich zdecydował się odpowiedzieć na oficjalnym forum jeden z pracowników Codemasters.

Operation Flashpoint: Red River - pierwsze konkrety i artworki

Adrian Werner, 6 sierpnia 2010, 08:42

Kilka dni temu pisaliśmy o przypadkowym potwierdzeniu trwających prac nad Operation Flashpoint: Red River. Firma Codemasters postanowiła nie trzymać dłużej graczy w niepewności i nie tylko oficjalnie ujawniła pierwsze szczegóły tego projektu, ale podzieliła się też renderowanymi artworkami.

Operation Flashpoint: Red River trzecią odsłoną popularnego cyklu

Adrian Werner, 1 sierpnia 2010, 08:46

W ostatnich dniach Codemasters zaczęło powoli ujawniać pierwsze informacje na temat swoich przyszłych projektów. Dowiedzieliśmy się już co nieco o Dirt 3, a teraz przyszedł czas na pierwsze konkrety na temat kontynuacji serii Operation Flashpoint.