Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition

Twórcy cyklu Force Unleashed zakładają nowe studio

Adrian Werner, 16 października 2010, 13:08

Wczoraj pisaliśmy o nowym studio deweloperskim założonym przez byłych pracowników LucasArts, w tym ludzi odpowiedzialnych za serię Force Unleashed. Najnowszy wywiad dostarczył sporo informacji na temat planów tego zespołu.

Trzecia odsłona Star Wars: The Force Unleashed ciągle rozważana

Jiker, 7 października 2010, 09:35

Jeśli wierzyć Julio Torresowi, głównemu projektantowi Star Wars: The Force Unleashed II, trzecia odsłona przygód Starkillera jest ciągle rozważana, mimo że w sierpniu świat obiegły plotki o wstrzymaniu produkcji gry i zwolnieniu części załogi odpowiedzialnej za opracowanie drugiej odsłony TFU.

Force Unleashed za 30 złotych, czyli promocje gier LucasArts na Steam

Adrian Werner, 14 września 2010, 09:45

Od dłuższego czasu serwis Steam ma w zwyczaju regularnie urządzać atrakcyjne promocje. Obecny tydzień upłynąć ma pod znakiem obniżek cenowych gier ze stajni LucasArts.

Znamy datę premiery Star Wars: The Force Unleashed II

Adrian Werner, 5 maja 2010, 09:07

Mamy dobrą wiadomość dla fanów Gwiezdnych Wojen. Wiemy już kiedy należy się spodziewać premiery kontynuacji przygód Starkillera.

Pierwsze obrazki i grafiki z gry Star Wars: The Force Unleashed II

Hed, 3 maja 2010, 10:37

W sieci pojawiły się obrazki z gry Star Wars: The Force Unleashed II, pochodzące z nowego numeru jednego z magazynów branżowych (Gamekyo). Nienajlepszej jakości ujęcia pokazują elementy znane fanom Gwiezdnych wojen, czyli miecze świetlne, charakterystyczne postacie, czy machiny kroczące. Prace nad produkcją zostały potwierdzone w grudniu ubiegłego roku.

7 milionów sprzedanych egzemplarzy Star Wars The Force Unleashed

Gambrinus, 22 lutego 2010, 12:17

Pomimo niezbyt pozytywnych recenzji, Star Wars: The Force Unleashed odniosła spory komercyjny sukces. Kilka dni temu LucasArts opublikowało dane, z których wynika, że sprzedaż produkcji przekroczyła kolejną magiczną barierę. W sumie gra rozeszła się dotychczas w 7 milionach egzemplarzy.

Spike VGA 2009 – nagrody i zapowiedzi (Batman II, Force Unleashed II, MoH, PoP)

Hed, 13 grudnia 2009, 11:27

W nocy z soboty na niedzielę naszego czasu odbyła się gala zorganizowana przez SPIKE, podczas której przyznano nagrody dla najlepszych gier tego roku. Chociaż same kategorie i wyniki konkursu są ważne, to na pierwszy plan wysunęły się zapowiedzi zupełnie nowych produkcji, w tym kontynuacji Batman: Arkham Asylum i Star Wars: The Force Unleashed.

Premiery gier w Polsce (30 listopada - 6 grudnia)

Vercetti, 7 grudnia 2009, 08:17

Święta tuż, tuż, dlatego nic dziwnego, że już na początku grudnia do sklepów trafiają wyśmienite tytuły. Tak stało się w ubiegłym tygodniu, kiedy w polskich sklepach pojawiły się m.in. Assassin’s Creed II oraz DiRT 2.

Nowe Gwiezdne Wojny jeszcze przed dniem św. Mikołaja [news uaktualniony]

Crash, 19 listopada 2009, 09:28

LEM, oficjalny polski dystrybutor gry, sprawi mikołajkowy prezent wszystkim fanom Gwiezdnych Wojen. Według nieoficjalnych źródeł, do których udało nam się dotrzeć, Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition w wersji na PC zadebiutuje w Polsce w piątek 4 grudnia.

Wieści ze świata (Star Wars: The Force Unleashed, Bayonetta, MAG) 11/11/09

Jiker, 11 listopada 2009, 11:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: MAG w czwartej fazie bety, łatka 1.7 do Call of Duty: World at War, kolekcjonerska Bayonetta także w Europie i inne. Zapraszamy do lektury.

Amerykańska premiera Star Wars The Force Unleashed Ultimate Sith Edition

Gambrinus, 4 listopada 2009, 10:19

Od 3 listopada w Stanach Zjednoczonych można nabyć ulepszoną wersję gry akcji sprzed roku - Star Wars The Force Unleashed. Nowa edycja przygód ucznia Darth Vadera dostępna jest na konsole Xbox 360 i Playstation 3 oraz na komputery osobiste. Tym samym posiadacze PC po raz pierwszy mogą podążyć ścieżką ciemnej strony mocy, którą kroczy Starkiller.

Listopad pod gwiazdą LucasArts

ziooleck, 29 października 2009, 13:55

Od zarania dziejów jesień jest najbardziej obleganą przez wydawców porą. W przeciągu trzech deszczowych miesięcy ukazuje się rzesza bardziej bądź mniej udanych produkcji mających na celu zadowolić nękanych przez melancholię graczy. Z magicznego kręgu nie wyłamuje się LucasArts, które ujawniło swoje plany wydawnicze na terenie Europy.

Wymagania sprzętowe pecetowej edycji Star Wars: Force Unleashed

Hed, 17 października 2009, 11:23

Poznaliśmy minimalne i rekomendowane wymagania sprzętowe pecetowej wersji Star Wars: Force Unleashed, czyli tak zwanej Ultimate Sith Edition, która wyjdzie jeszcze w tym roku, a konkretniej w listopadzie. W grze, przeznaczonej zarówno na komputery i konsole, zobaczymy kilka nowych poziomów rozgrywających się w dość kanonicznych dla uniwersum Gwiezdnych wojen miejscach.

Wieści ze świata (Dragon Age: Początek, Star Wars: The Force Unleashed, Gears of War 2) 28/07/09

Jiker, 28 sierpnia 2009, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera kolejnego DLC do Star Wars: The Force Unleashed, nowe dema Fight Night Round 4 i F.E.A.R. 2, data debiutu łątki 1.50 do Battlefield 2, Gears of War 2: Game of the Year Edition niedostępne w Polsce i inne. Zapraszamy do lektury.