Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dragon Ball: Xenoverse 2

10 milionów sprzedanych kopii Dragon Ball Xenoverse 1 i 2 oraz niezłe wyniki Wizard of Legend – wieści

Movis, 31 lipca 2018, 14:06

Dziś piszemy o wielomilionowej sprzedaży serii bijatyk Dragon Ball Xenoverse i nieco niższym, bo „jedynie” półmilionowym wyniku niezależnego roguelike’a Wizard of Legend. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dragon Ball: Xenoverse 2 - w kilka dni do sklepów wysłano 1,4 mln egzemplarzy

Góral, 3 listopada 2016, 10:05

Firma Bandai Namco pochwaliła się, że w ciągu kilku dni od premiery gry Dragon Ball: Xenoverse 2 do sklepów wysłano 1,4 miliona egzemplarzy produkcji. W ramach porównania, poprzednia odsłona serii trafiła do sprzedawców w liczbie 1,5 miliona sztuk, ale w ciągu kilku tygodni.

Premiera Dragon Ball: Xenoverse 2. Bandai Namco wycofuje się z darmowych aktualizacji gry?

Entelarmer, 28 października 2016, 11:42

Dziś debiutuje gra Dragon Ball: Xenoverse 2 - kolejna bijatyka na licencji legendarnej serii anime od studia Dimps, przeznaczona na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł doczekał się pozytywnych recenzji, ale użytkownicy rozpętali burzę, gdy okazało się, że z opisu gry na platformie Steam zniknęła wzmianka o darmowych aktualizacjach, a „roczne wsparcie" zamieniono na zaledwie pół roku.

Zaprezentowano demo Dragon Ball: Xenoverse 2. Black Son Goku dostępny dla wszystkich

Entelarmer, 5 września 2016, 11:30

Firma Bandai Namco zaprezentowała wersję demonstracyjną Dragon Ball: Xenoverse 2 na targach PAX West. Ponadto potwierdzono, że postać Black Son Goku - bonus dołączany do zamówień przedpremierowych - będzie można zakupić po premierze gry.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (22-28 sierpnia 2016 r.)

Adrian Werner, 29 sierpnia 2016, 23:31

Miniony tydzień na polskim rynku gier okazał się całkiem owocny. Destructive Creations przenosi IS Defense na XOne, Techland wydaje u nas Pro Evolution Soccer 2017, a Cenega Dragon Ball: Xenoverse 2, ponadto pokazano rozgrywkę z gier Kursk, Agony i Butcher - zresztą na tym wieści się nie kończą.

Zapowiedziane otwarte beta-testy Dragon Ball: Xenoverse 2

Entelarmer, 23 sierpnia 2016, 09:25

Firma Bandai Namco opublikowała nowy zwiastun gry Dragon Ball: Xenoverse 2. Ponadto zdradzono, że gracze będą mogli przetestować wprowadzone nowości w ramach otwartych beta-testów, pozwalających m.in. na zmierzenie się z gigantycznymi NPC-ami w walkach 6 na 1.

Dragon Ball: Xenoverse 2 - zawartość edycji specjalnych oraz bonusy pre-orderowe

Entelarmer, 7 lipca 2016, 14:10

W trakcie trwających targów Japan Expo firma Bandai Namco zaprezentowała nowy zwiastun gry Dragon Ball: Xenoverse 2. Przy okazji ujawniono zawartość edycji kolekcjonerskiej oraz Deluxe, jak również bonusy dla osób składających zamówienie przedpremierowe.

Dragon Ball: Xenoverse 2 ukaże się 28 października

Góral, 2 lipca 2016, 08:03

Firma Bandai Namco Entertainment ujawniła, że Dragon Ball: Xenoverse 2 ukaże się w Europie 28 października bieżącego roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Zapowiedziano Dragon Ball: Xenoverse 2

Ender, 17 maja 2016, 18:12

Firma Bandai Namco zapowiedziała właśnie grę Dragon Ball: Xenoverse 2, która będzie bezpośrednią kontynuacją wydanego w ubiegłym roku Dragon Ball: Xenoverse. Tytuł trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One, a także komputery PC.