Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat WET

Powstają kontynuacje gier akcji WET oraz Naughty Bear

Jiker, 8 listopada 2010, 17:45

Z informacji ujawnionych serwisowi Gamasutra przez Remiego Racine’a, prezesa firmy Artificial Mind & Movement, znanej również jako A2M, wynika, że firma – specjalizująca się dotąd w produkcji gier bazujących na znanych licencjach – będzie się od teraz zajmować kreacją własnych marek, a także rozwijaniem tych już istniejących.

Premiery gier w Polsce (18-22 stycznia)

Vercetti, 25 stycznia 2010, 12:10

Miniony tydzień przyniósł kilka ciekawych tytułów, na które gracze od dawna ostrzyli sobie zęby. Do polskich sklepów trafiły m.in. Bayonetta, WET i Dark Void. Ofertę reedycji zasiliły natomiast cztery gry z serii Pomarańczowa Kolekcja Klasyki.

Najlepsze scenariusze w grach wideo

Maciej Śliwiński, 15 stycznia 2010, 08:22

Amerykańskie Stowarzyszenie Scenarzystów Filmowych (Writers Guild of America) już trzeci raz z rzędu ogłosiło nominacje do nagrody za najlepszy scenariusz w grze wideo.

Wieści ze świata (GTA: Chinatown Wars, Guitar Hero 5, WET) 26/08/09

Jiker, 26 sierpnia 2009, 14:15

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery GTA: Chinatown Wars na PSP i Resident Evil: Darkside Chronicles na Wii, Matthew Bellamy i Kurt Cobain w Guitar Hero 5, debiut dema WET, trzy miliony egzemplarzy Wii Sports Resort i inne. Zapraszamy do lektury.

Znamy datę premiery WET

Hed, 1 sierpnia 2009, 13:56

Bethesda ogłosiła konkretną datę premiery produkcji WET, tworzonej przez studio Artificial Mind & Movement, znane dotychczas z gier opartych na licencjach (np. Scooby Doo! Mystery Mayhem, Power Rangers: Super Legends). Pierwszy duży tytuł firmy zostanie wydany 15 września tego roku w Stanach Zjednoczonych i trzy dni później w Wielkiej Brytanii (na Xboksa 360 i PlayStation 3).

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (28 kwietnia 2009)

Jiker, 28 kwietnia 2009, 11:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: beta testy America’s Army już niedługo, cena DLC Cops and Robbers do Burnout Paradise, Max Payne 1 i 2 w ofercie Xbox Live Orginals, powieści oparte na uniwersum The Elder Scrolls i inne. Zapraszamy do lektury.

Bethesda nowym wydawcą strzelaniny WET

Jiker, 24 kwietnia 2009, 18:24

Ostatni numer japońskiego magazynu Famitsu donosi, że nowym wydawcą dynamicznej gry akcji WET została firma Bethesda Softworks. Zastąpi ona na tym polu Sierrę, której plany wydawnicze zostały poddane ostrej weryfikacji podczas połączenia koncernów Activision oraz Vivendi.

Nowe zdjęcia z WET

Hed, 2 stycznia 2009, 17:55

W sieci pojawiły się nowe fotki z oczekiwanej przez wielu dynamicznej gry akcji znanej pod nazwą WET. Niepublikowane wcześniej zdjęcia pojawiły się na stronie firmy Illuminate Labs, która stworzyła wykorzystywaną w tym tytule technologie Turtle i Beast. Systemy opracowane przez tego dewelopera zapewniają efektowne oświetlenie i zdobyły zainteresowanie wielu producentów gier.

Gameplay WET w sieci, premiera w przyszłym roku

Ramsik, 8 grudnia 2008, 14:01

Od czasu targów Games Convention 2007, gdzie po raz pierwszy zaprezentowano teaser produkcji studia Artificial Mind & Movement, minęło już sporo czasu. Do tej pory nie byliśmy karmieni informacjami na temat gry, ale przełom nastąpił dziś – mamy nie tylko kolejną porcję wieści, ale także dość długi fragment rozgrywki.

Ponętna Rubi bohaterką nowej gry firmy Sierra

Jiker, 21 sierpnia 2007, 11:02

Firma Sierra Inc. zaprezentowała światu swoją najnowszą produkcję – grę akcji noszącą tytuł Wet. Pozycja, w której wcielimy się w ponętną najemniczkę o imieniu Rubi, ukaże się najprawdopodobniej na konsolach nowej generacji oraz komputerach klasy PC w przyszłym roku.