Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Majesty 2: Symulator Królestwa Fantasy

Wieści ze świata (Crysis 2, Portal 2, Command & Conquer) 18/05/11

Jiker, 18 maja 2011, 14:05

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przecenie Majesty 2 na Steam, premierze dodatku do Crysis 2 i nowym rozszerzeniu do RACE ’07, długości kampanii w Starhawk, a także przyszłości marki Command & Conquer. Zapraszamy do lektury.

Siedem nowych gier od Paradoxu, w tym dwie z serii Hearts of Iron

Adrian Werner, 21 stycznia 2011, 09:10

Wczoraj rozpoczęła się zorganizowana przez Paradox Interactive impreza, na której zgodnie z obietnicami wydawca ujawnił siedem nowych gier. Ponadto okazało się, że firma jest w doskonałej kondycji finansowej, co zawdzięcza głównie rozwojowi dystrybucji elektronicznej.

Monster Kingdom trzecim dodatkiem do Majesty 2

Jiker, 17 listopada 2010, 11:38

Firma Paradox Interactive podzieliła się szczegółami na temat ostatniego rozszerzenia do humorystycznej strategii fantasy Majesty 2: Symulator Królestwa Fantasy. Dodatek o tytule Majesty 2: Monster Kingdom zostanie opublikowany 7 grudnia, wyłącznie za sprawą serwisów dystrybucji cyfrowej.

Wieści ze świata (LittleBigPlanet 2, Crackdown 2, Dragon Age: Początek) 21/06/10

Jiker, 21 czerwca 2010, 11:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości.. Dziś piszemy m.in. o współpracy LittleBigPlanet 2 z PlayStation Move, dacie premiery Just Dance 2, plotkach na temat DC Universe Online, a także premierze dema Crackdown 2. Zapraszamy do lektury.

Battles of Ardania drugim dodatkiem do Majesty 2

Adrian Werner, 18 maja 2010, 07:59

Na oficjalnej stronie studia deweloperskiego Ino-Co pojawiła się zapowiedź kolejnego dodatku do popularnej strategii fantasy zatytułowanej Majesty 2. Ujawnieniu rozszerzenia towarzyszył zestaw screenów oraz filmik promujący.

Zapowiedziano Majesty 2: Kingmaker

Jiker, 20 stycznia 2010, 19:20

Firma Paradox Interactive, wydawca strategicznej gry Majesty 2: Symulator Królestwa Fantasy, zapowiedziała oficjalnie pierwsze rozszerzenie do dzieła studia Ino-Co. Majesty 2: Kingmaker trafi do oferty wszystkich najważniejszych serwisów dystrybucji cyfrowej jeszcze w pierwszym kwartale bieżącego roku.

Premiery gier w Polsce (18-25 października)

Vercetti, 26 października 2009, 08:22

Ubiegły tydzień był nadzwyczaj obfity w premiery gier. Na polskim rynku ukazało się dziesięć nowości. Wśród nich długo oczekiwany PES 2010 oraz zestaw mocnych strategii – Wojownicza Księżniczka, Majesty 2 i Tropico 3. W rodzimych sklepach pojawiły się także następne tytuły z serii EA Classics, a do planu wydawniczego Cenegi trafiła druga odsłona Indiany Jonesa w wydaniu LEGO.

Poradnik: Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

Redakcja GRYOnline.pl, 24 września 2009, 18:58

„Poradnik do Majesty 2 zawiera zestaw porad ogólnych, ilustrowany opis wszystkich budynków, ulepszeń oraz bohaterów, a także szczegółowy opis przejścia, pokazujący jak przebrnąć przez każdą misję (zarówno w kampanii, jak i przez zadania pojedyncze)."

Wieści ze świata (The Beatles: Rock Band, Castlevania, Uncharted 2: Among Thieves) 14/09/09

Jiker, 14 września 2009, 12:14

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: The Beatles: Rock Band z mikrofonami z Singstara, Tecmo, Koei i Sony na Tokyo Game Show 2009, wyciek dema Majesty 2, kolejne plotki o nowym modelu PS3, Trofea w Uncharted 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Demo Majesty 2 pojawi się 15 września

Hed, 28 sierpnia 2009, 20:15

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim, czyli druga odsłona strategicznej serii o budowaniu baśniowego królestwa, zostanie zaprezentowana już 15 września w wersji demonstracyjnej. Taką informację podano na kanale Twitter firmy Paradox. Dzieło studia Ino-Co zostanie wydane 3 dni po zapowiadanej tutaj próbce oraz pojawi się zarówno w sklepach, jak i dystrybucji elektronicznej.

Data premiery drugiej części Majesty

Raven, 15 lipca 2009, 14:04

Firma Paradox Interactive podała właśnie dokładną datę premiery gry pt. Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim. Uczyniła to za pośrednictwem swojego oficjalnego forum dyskusyjnego.

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim z antypirackimi zabezpieczeniami firmy Stardock

Jiker, 25 czerwca 2009, 14:00

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim autorstwa studia Ino-Co będzie pierwszą produkcją wydawcy Paradox Interactive, która zostanie wyposażona w system zabezpieczeń antypirackich GOO DRM, opracowany przez firmę Stardock. Premiera jeszcze w tym roku (zarówno na PC, jak i Xboksa 360, której to wersji zabezpieczenia nie dotyczą).

Wymagania sprzętowe Majesty 2

Jiker, 9 czerwca 2009, 13:30

Majest 2: The Fantasy Kingdom Sim zostanie wydane w wersji na komputery osobiste już w sierpniu bieżącego roku. Produkcja w porównaniu do odsłony pierwszej charakteryzować będzie się wieloma usprawnienia. Dotyczyć one będą również oprawy graficznej, która tym razem zostanie zaprezentowana w pełnym trójwymiarze. Czy wymagania sprzętowe gry będą w związku z tym prezentować odpowiedni poziom?

Majesty 2 zmierza na X360

fsm, 3 grudnia 2008, 13:45

Chętnych do zostania wirtualnymi władcami ci u nas dostatek. Z tego też powodu wszelkiego rodzaju strategie nigdy nie wymrą, a czasem nawet warto wskrzesić jakieś zapomniany, choć niegdyś popularny tytuł. Tak stanie się z grą Majesty stworzoną w 2000 roku przez Cyberlore Studios.

Paradox zapowiada Majesty 2

Przemysław Zamęcki, 19 kwietnia 2008, 17:35

Szwedzka firma Paradox Interactive, której w ubiegłym roku udało się nabyć prawa do marki Majesty zapowiada, że w pierwszym kwartale 2009 roku możemy spodziewać się powrotu serii na ekrany naszych monitorów. W pracach nad sequelem udział bierze również rosyjskie 1C. Niniejszym, Majesty 2 – The Fantasy Kingdom Sim uważajmy za oficjalnie zapowiedziane.

Szwedzi z Paradox Interactive właścicielami praw do marki Majesty

Krystian Smoszna, 4 lipca 2007, 06:24

Przedstawiciele szwedzkiego studia Paradox Interactive AB poinformowali wczoraj, że stali się posiadaczami praw do marki Majesty. Twórcy takich serii jak Europa Universalis i Hearts of Iron zamierzają wskrzesić zapoczątkowany w 2000 roku cykl gier strategicznych, publikując jego nowe odsłony.

Majesty 2 w produkcji!

ComCo, 25 kwietnia 2003, 15:39

Rynkowy debiut gry „Majesty: Sovereign of Ardania” - rozbudowanej strategii czasu rzeczywistego - miał miejsce jeszcze w 2000 roku, a całość bardzo szybko zyskała sporą rzeszę wiernych fanów. Tymczasem, odpowiedzialny za oryginał zespół Cyberlore Studios oficjalnie poinformował o rozpoczęciu prac nad sequelem powyższej produkcji.