Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Need for Speed: Underground

Najlepszy samochód w NfS Underground - gracz testował to przez 5 godzin

Qskan, 30 maja 2022, 14:13

Pewien gracz postanowił sprawdzić osiągi wszystkich dwudziestu samochodów klasycznej odsłony Need for Speed.

Need for Speed Underground mogło trafić na ekrany telewizorów

Entelarmer, 2 grudnia 2021, 15:08

Need for Speed: Underground mogło doczekać się własnego programu telewizyjnego. O szczegółach mówi były producent projektu.

Need for Speed: Retrospektywa

fsm, 12 listopada 2011, 10:17

Z okazji premiery nowej odsłony serii Need for Speed zapraszam na krótką, osobistą przejażdkę po niemal wszystkich poprzednich częściach gier z NFS na okładce.

Milion gier z logo Need For Speed i EA Polska w rękach graczy

Jiker, 4 marca 2011, 15:05

Koncern Electronic Arts poinformował, że Polacy zakupili ponad milion egzemplarzy gier z serii Need for Speed, wprowadzonych do sprzedaży przez polski oddział firmy (począwszy od Need for Speed: Underground).

Need for Speed: Hot Pursuit RACE zadebiutuje na E3

Adrian Werner, 13 czerwca 2010, 10:31

Od rozpoczęcia tegorocznego E3 dzieli już nas bardzo niewiele czasu. Sale targowe są przyszykowane i czekają na pierwszych gości. Pojawiają się też pierwsze zdjęcia i filmiki pustych na razie stoisk. Dzięki nim dowiedzieliśmy czegoś, co powinno ucieszyć fanów cyklu Need for Speed.

Pierwsze konkretne informacje o nowym Need for Speed? [news uaktualniony]

fsm, 11 stycznia 2010, 11:25

O tym, że nową pełnoprawną odsłonę serii Need for Speed ma tworzyć studio Criterion (ojczyzna serii Burnout), wiemy pod mniej więcej pół roku. Aż do dzisiaj nie było absolutnie żadnych informacji o nowym NFS-ie autorstwa tego zespołu. I choć poniższa wiadomość nosi wszelkie znamiona plotki i dezinformacji, to z dziennikarskiego obowiązku należy ją przytoczyć.

E-Sport - Wygraj 10 000 złotych w NFS i RA3

Maciej Śliwiński, 14 stycznia 2009, 10:22

Firma Electronic Arts Polska oraz zespół Cybersport.pl (odpowiedzialny za Heyah Logitech Cybersport, największą polską ligę dla graczy) organizują wspólnie turnieje w Need For Speer: Undercover oraz Command & Conquer: Red Alert 3.

Historia serii Need For Speed - część IV

Fandarel, 20 listopada 2008, 14:58

Wczoraj skończyliśmy na undergroundowej jeździe. Czas kontynuować historię NFS w atmosferze nocnych nielegalnych wyścigów.

Historia serii Need For Speed - część II

Fandarel, 18 listopada 2008, 15:14

Wczorajszą opowieść skończyliśmy na trzeciej części gry pt. Hot Pursuit, która wsławiła się rozwinięciem tytułowego pościgu. Dzisiaj czas na wspomnienie kolejnych gier z serii NFS.

Historia serii Need For Speed - część I

Fandarel, 17 listopada 2008, 13:51

Przez lata NFS przechodził spektakularne wzloty i tragiczne upadki. Jednak to cały czas kawał dobrej historii gier i na tę historię Was zapraszam.

EA prezentuje kolejną odsłonę Need for Speed wraz z innymi tytułami dla PS3

eLKaeR, 12 maja 2006, 09:44

Bez dobrych wyścigów samochodowych nie może się obejść de facto żadna współczesna konsola. PlayStation 3 również nie będzie w tym temacie wyjątkiem – wynika tak przynajmniej z prezentacji, przeprowadzonej przez korporację Electronic Arts w trakcie E3 2006. Na targach w Los Angeles zademonstrowano bowiem zwiastun kolejnej gry z hitowej serii Need for Speed.

Oficjalna zapowiedź Need for Speed: Most Wanted

ComCo, 11 kwietnia 2005, 08:46

W połowie stycznia po raz pierwszy poinformowaliśmy Was o kolejnej odsłonie serii wyścigów samochodowych Need for Speed, noszącej podtytuł Most Wanted. Ostatnio, do akcji wkroczyli zaś przedstawiciele prasowi korporacji Electronic Arts, oficjalnie anonsując powstanie opisywanej produkcji i w pewnym stopniu weryfikując wcześniejsze doniesienia na jej temat.

Nowa gra z serii Need for Speed

Krooliq, 19 stycznia 2005, 12:43

Cykl Need For Speed bez wątpienia posiada już status legendy. Wszystkich fanów wyścigów samochodowych ucieszy zapewne wiadomość o tym, że powstaje kolejna część Need for Speed. Najnowszy odsłona serii będzie nosić tytuł NFS: Most Wanted, a jej premiera jest zapowiedziana w okolicach września lub października tego roku.

Need for Speed: Underground Rivals kontra Ridge Racers

eLKaeR, 11 stycznia 2005, 11:40

Obecnie jednym z najpopularniejszych gatunków gier są wyścigi samochodowe, więc zupełnie naturalnym posunięciem wydaje się umieszczenie Need for Speed: Underground Rivals i Ridge Racers na amerykańskiej i europejskiej liście tytułów startowych dla mobilnej konsoli PSP. Druga z wymienionych pozycji sprzedawana jest już w Japonii, natomiast pierwsza będzie nowością. Jak wypada porównanie?

Premiera Need for Speed Underground Rivals opóźniona

Speed, 1 grudnia 2004, 19:01

Need for Speed Underground Rivals, kieszonkowa konwersja (na konsole Sony PSP) słynnej gry koncernu Electronic Arts, pojawi się na rynku z niemałym opóźnieniem. Program, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie zadebiutuje wraz z konsolą PSP 12 grudnia (w tym dniu nastąpi rynkowa premiera nowego dzieła Sony w Japonii), ale dopiero 17 lutego przyszłego roku.

Need For Speed na konsole nowej generacji!

Elrond, 28 maja 2004, 14:28

Need For Speed: Underground nieźle namieszała w rankingach gier wyścigowych, bezsprzecznie wychodząc na pierwsze miejsce wśród nich i znakomicie się sprzedając. Jasnym więc było, iż firma Electronic Arts na fali jej popularności postanowiła dać w ręce graczy kolejną część gry, którą można określić w dwóch słowach: więcej i lepiej. Tymczasem okazało się, że firma przygotowuje kolejną wersję swojej sztandarowej serii, na konsole następnej generacji (PS3, Xbox 2). A co więcej, jak udało się dowiedzieć redaktorom serwisu CopmuterAndVideoGames, wersja ta znajduje się już w produkcji od pewnego czasu!

Konkurs dla miłośników tuningu

Elrond, 23 maja 2004, 14:28

Niech was nie zmyli tytuł tego newsa, dotyczy on jak najbardziej gier komputerowych a wspomniany tuning odnosi się do pojazdów z Need For Speed Underground. Jeżeli bowiem jesteście miłośnikami tej gry a dodatkowo poczytne miejsce na liście waszych ulubionych czynności w jej wirtualnym świcie zajmuje właśnie tuning samochodów (tak a propos - moja Miata wymiata :) to powinien zainteresować was konkurs organizowany przez serwis NFSUnlimited.

Ruszyła oficjalna strona Need for Speed: Underground 2

Krystian Smoszna, 18 maja 2004, 09:44

W ramach podgrzewania atmosfery wokół Need for Speed: Underground 2, firma Electronic Arts uruchomiła oficjalną stronę rzeczonego produktu, który już jesienią zadebiutuje na następujących platformach sprzętowych: PC, PlayStation 2, Xbox oraz GameCube.

Oficjalne informacje tekstowo-graficzne, dotyczące Need for Speed: Underground 2

eLKaeR, 24 kwietnia 2004, 09:55

Za około sześć miesięcy, dzięki korporacji Electronic Arts, zmaterializuje się sequel Need for Speed: Underground - hitowej gry wyścigowej, którą w ciągu pół roku od momentu oficjalnej rynkowej premiery (listopad 2003) nabyło legalnie ponad pięć milionów ludzi w skali całego globu ziemskiego. Zainteresowanych tematem posiadaczy jakiejkolwiek z pięciu docelowych platform sprzętowych (PC, Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance) zachęcamy do lektury rozszerzonych wiadomości tekstowych i obejrzenia debiutanckiego zrzutu ekranowego.

Nadjeżdża sequel Need for Speed: Underground!

eLKaeR, 16 kwietnia 2004, 13:05

Mnóstwo użytkowników nadal emocjonuje się grą wyścigową pt. Need for Speed: Underground, a tymczasem trwają już prace nad jej kontynuacją. Kilka szczegółów, dotyczących rzeczonego zagadnienia, podał Scott Nielsen, reprezentujący zespół developerski w trakcie ostatniej internetowej rozmowy z fanami.

GOL ASY, czyli Najlepsze Gry Roku 2003 – kategoria Wyścigi

Fajek, 22 grudnia 2003, 16:42

Rok 2003 dla fanów gier samochodowych przeminął pod znakiem zarówno rozczarowań jak i miłych zaskoczeń. Napisałem „minął”, gdyż przed nowym rokiem żadna gra samochodowa nie pojawi się na rynku. Co nam, domorosłym kierowcom przyniósł ów rok? Zapraszam do krótkiej charakterystyki... i wzięcia udziału w naszym Plebiscycie na najlepsze gry roku 2003.

Seria Need For Speed – łezka w oku...

ComCo, 2 grudnia 2003, 08:58

Cykl Need For Speed bez wątpienia posiada już status legendy. Pierwsze części gry „pamiętają” jeszcze czasy komputerów z procesorem 486, zaś tylko starsi wiekiem gracze mogą powiedzieć, że obserwowali rozwój serii od samego początku. Wszystkie powstałe NFS-y postanowili przypomnieć nam redaktorzy zachodniego serwisu internetowego Gamer's Hell, którzy przygotowali specjalny zestaw wersji demonstracyjnych poszczególnych edycji opisywanego programu.

Need for Speed: Ferrari Unleashed?

Fajek, 20 listopada 2003, 16:14

W minionym tygodniu w jednym z warszawskich klubów odbyła się impreza z okazji otwarcia polskiego oddziału firmy Electronic Arts. Poza częścią oficjalną, podczas której zostali przedstawieni reprezentanci EA (również polskiego oddziału), można było porozmawiać na temat planów firmy EA na najbliższe miesiące.

Muzyka w Need for Speed: Underground

eLKaeR, 6 listopada 2003, 07:07

Jeśli jesteście zagorzałymi entuzjastami wirtualnych wyścigów samochodowych, to z całą pewnością zdążyliście już zaznajomić się z interaktywną edycją pokazową nadchodzącej gry Need for Speed: Underground. Podczas użytkowania rzeczonej demonstracji w tle można usłyszeć zespół The Crystal Method, wykonujący utwór o nazwie Born Too Slow. Natomiast w pełnej wersji nowego programu marki Electronic Arts zostanie zaimplementowanych jeszcze ćwierć setki innych „kawałków, reprezentujących rozmaite gatunki muzyczne (m.in. rock i rap).

Need for Speed: Underground - pobierz demo!

Fajek, 4 listopada 2003, 15:26

Need for Speed to najbardziej znana seria gier wyścigowych na wszystkie platformy. Już niebawem na komputery PC oraz konsole trafi Need for Speed: Underground, czyli teoretycznie siódma odsłona NFS’a, tym razem wzorowana na filmach typu „Szybcy i wściekli”.

Need for Speed: Underground 1/4 Mile Challenge, czyli mistrzowie prostej na start!

eLKaeR, 27 października 2003, 07:07

Wyścigi z gatunku drag racing, traktujące o zmaganiach par kierowców czterokołowych pojazdów na dystansie ćwierć mili, wywodzą się ze Stanów Zjednoczonych i są zakorzenione w latach czterdziestych XX wieku. Obecnie w skali globalnej funkcjonuje multum cyklicznych zawodów tego typu, posiadających charakter oficjalny – przykładowo w Polsce maniacy przyspieszenia i prędkości rywalizowali już kilkakrotnie w podwarszawskim Modlinie za sprawą organizacji o nazwie Stowarzyszenie Sprintu Samochodowego. Wirtualną namiastkę takich imprez stanowić ma program pt. Need for Speed: Underground (planowana rynkowa premiera: 22 listopada 2003), inspirowany kinowymi filmami The Fast and the Furious (Szybcy i wściekli) i 2 Fast 2 Furious (Za szybcy, za wściekli). Wydawca rzeczonej aplikacji, czyli koncern Electronic Arts, udostępnił właśnie w Sieci darmową mini-grę, związaną z omawianym tematem.

Zapowiedź: Need for Speed - Underground

Fajek, 30 lipca 2003, 11:17

Need for Speed: Underground jest następną odsłoną bestsellerowego cyklu wirtualnych wyścigów samochodowych, zapoczątkowanego w 1995 roku. Gra wprowadza do serii szereg innowacyjnych elementów, nawiązujących do filmów w stylu The Fast and Furious...

Zobacz w akcji dwa nowe samochody z Need for Speed: Underground!

eLKaeR, 14 lipca 2003, 12:49

Prace specjalistów z korporacji Electronic Arts nad najnowszą edycją popularnego cyklu Need for Speed, noszącą podtytuł Underground, nadal trwają. Tymczasem na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynęło pięć kolejnych screenshotów, prezentujących wspomnianą grę w akcji (platforma Sony PlayStation 2).

Need for Speed: Underground ukaże się wcześniej, niż zapowiadano!

ComCo, 10 lipca 2003, 08:52

Życie po zmroku w naszym mieście chyba nigdy się nie zmieni... Tysiące kolorowych neonów skłaniają wszystkich miłośników zabaw do wstąpienia do wielu nocnych barów czy klubów... Jest jednak pewna grupa osób, która zanim pójdzie imprezować, ma coś do zrobienia. Zbierają się w pobliżu największych ulic czy mostów i czekają na swoją kolej... Wreszcie nadchodzi ta chwila i swoim, podrasowanym do granic możliwości, samochodem podjeżdżają do narysowanej sprayem linii wyznaczającej miejsce startu... Czekają na znak, ręce niezłej laseczki lecą w dół... Pisk opon, zryw posiadanej bryki... Zaczął się wyścig - o tytuł króla podziemia, olbrzymie pieniądze, a przede wszystkim – o wielką frajdę dla graczy!

Nowe screeny z Need for Speed: Underground

Solnica, 14 czerwca 2003, 12:43

Electronic Arts udostępnił kilkanaście nowych screenów prezentujących Need for Speed: Underground, najnowszą część bestsellerowego cyklu wirtualnych wyścigów samochodowych, tym razem nawiązujących do filmów w stylu The Fast and the Furious (Szybcy i wściekli).

Need for Speed: Underground - powiew świeżości w serii NFS

Fajek, 30 kwietnia 2003, 16:16

Need for Speed: Hot Pursuit 2, czyli ostatnia z odsłon sławnego NFS’a nie zachwyciła zwolenników tej serii. O ile wersja na konsolę PS2 była całkiem dobra, o tyle wersja na PC, Xbox’a i GC budziła mieszane uczucia. Wydawać by się mogło, że EA zrezygnuje z kontynuowania tej serii... nic bardziej mylnego. Przecież nie pozbywa się kury, znoszącej złote jajka... przywitajcie więc Need for Speed: Underground!